Tvé tělo, tvé potěšení aneb uvolni svůj morální korzet

Prožitkový seminář 

25. -26. 5. 2024 Centrum Energy, Dolní nám. 16, Olomouc

O sexu, chtíči, intimitě se moc mlčí!

Na netu se to hemží miliony sexuálních kouček, tantriček a samé posvátnosti v něčem, co je ale pořád tabu.  Od malička tomu dole říkáš pipinka a když narazíš na posvátnou sexualitu, začneš jí říkat Yoni. 

Tak na mém víkendu jí říkat Yoni nebudeme! Jakbudeme říkat, se dozvíš na semináři. 

Tenhle seminář připravuju:

pro ženský, který někde ve skrytu svého těla, touží po tom uvolnit  sešněrování, které je v intimitě brzdí, nejen v jejím prožívání ale i v tom o ní mluvit. 

pro ženský, který cítí, že v tomhle domácím sexuálním zmaru, žít fakt nemůžou,

pro ženský, který se stydí jakkoli projevit

pro ženský, který touží zažít pocit, že jsou samice takový jaký jsou.

 

Pokaždé jsem vděčná, za jakýkoli rozhovor o intimitě s tebou. To s jakou přirozeností o tom mluvíš mi pomáhá bořit obrany, tabu, která v sobě mám v téhle oblasti vystavené. Pomáhá mi to, dívat se ne tuhle oblast jinak, tak čistě a nezatíženě. Vždycky cítím velké přijetí, že neexistuje nic o čem by se nedalo mluvit. Současně cítím, podporu a bezpečí, že se mi daleko snáz mluví i o takových věcech o kterých bych si nedovolila přemýšlet na tož mluvit. Dovoluji si pak víc sama k sobě v prozkoumávání toho, jak to k sobě mám.
Mirka

Ženo, tohle neděláš pro Karla! 

Děláš to pro sebe! Tvoje tělo - tvoje potěšení! Jenže potěšení je produkt, něco, co vzniká, když zahodíš ten zpropadenej korzet, kterej ti beztak nasadila rodina, společnost nebo historie.

Slyšela jsem stovky příběhů z českých ložnic, který jsem musela rozdýchat a bylo mi vlastně líto všech zúčastněných.  Sama jsem si zažila přerod ze stydlivky do samice (ženy plné života).  Prožila jsem incest, zneužití a vyzkoušela jsem si v téhle oblasti tolik věcí, že by se moje babička červenala. Sex mě provází celý život. Nemám tabu a miluju, když o něm můžu s vámi mluvit! Protože vy skrze to otevíráte své 13. komnaty a provetráváte to, co jste schovávaly samy před sebou i světem. 

A když vidím, jak se pak těšíte na to, až budete sami se sebou a s naprosto uvolněnou rozkoší se oddáte sebeobjevování, cítím vzrušení. 
Probouzet vzrušení, dělat ze suchých větví (holek co ztratily jiskru) rozkošnice, rozvazovat korzety a vymetat 13. komnaty je pro mě rajc. 

Nejkrásnější jsme když máme mokrý kalhotky! 

Věř mi! Něco o tom vím! Nejsem žádnej cukřík na kterým by si chtěli chlapi smlsnout a přesto, když jsem vzrušená ze sebe,  z života, z rozkoše, můžou na mě oči nechat. Oni jsou odrazem vesmíru! Když v tvém těle proudí oheň vášně, rozkoš života, jsi přitažlivá pro zázraky! 

Mimochodem, když jsi vzrušená a teče z tebe šťávička, nádherně voníš ♥ 

Bylo neuvěřitelné co jsem dokázala sdílet, ale i přijmout za informace! Trvalo to dlouho, než jsem si dovolila to říct, ale pak to šlo hlouběji a hlouběji. S tebou se člověk cítí v bezpečí, zároveň opečovávej. Otevírali se mi nové obzory a ač jsme si povídaly jen chvíli, mělo to vliv na mě a mého muže, našla jsem si díky tomu cestu a mohli jsme si doma věci vyříkat v klidu a bez napětí.
Lenka

Uvolníš svůj morální korzet

Se mnou ano! Navíc po víkendu nebudeš někde ulítlá ve světě, kam za tebou tvůj chlap nemůže. Protože i když seminář neděláme pro tvého Karla, aby měl doma počvachtáníčko, ale pro tebe, abys pocítila uvolnění, rozkoš a otevřela ses sama sobě, budeš to chtít prožít i s ním! 

Co můžeš očekávat? 

Kolektivní konstelace, tanec, sdílení mých zkušeností a příběhů, které zaručeně rozvazují korzety,  rituálky, energetická cvičení a další věci, které se budou tvořit v naladění se na srdce skupiny. 

Chci svět, ve kterém není rozkoš tabu!

Chceš to i ty?

Přijď za mnou a uvolníš svůj morální korzet, do té míry, která pro tebe bude příjemná a oživující. Nejde o to, abys byla sexuální dračice nebo abys byla super skvělá samice, jde o to, aby sis dovolila víc ve svém sebeprojevu, ve svém těle a se svým tělem.

Abys rozkoš nezatracovala, ale vytvořila si s ní vztah. Aby ses uvolnila z omezujících přesvědčení tvého rodu, kolektivního vědomí a zažila to, o čem sníš. 

Abys cítila volnost, vzrušení a radost ze spojení se sebou a svou intimitou. 

Pojď s se mnou tvořit nový věk!  

Bylo úplně úžasné o tom otevřeně mluvit a poslouchat to a přesně jak říkaly holky, bylo to v klidném a bezpečném prostoru. Připadala jsem si jak dítě v cukrárně. Odnesla jsem si spoustu uvědomění a vlastně vnímám, jak je potřeba o tom mluvit. Moje zkušenost je, že v rodině se o tom se mnou nikdo nebavil a vlastně ani s nikým jiným.
Lucie

Kdo to celé chystá?

Hlavní rozkošnice jsem já!

Eva Pitnerová

Znám výšiny i úskaly ložnicových peripetití.  Zažila jsem desítky milostných vzthů. Poznala jsem myšlenky mnoha mužů a vím, co je přitahuje a co ne. 

Ale především jsem desítkám žen (od kamarádek po klientky), otevřela cestru k jejich smyslnosti, touhám a uvolněnému projevu, jen tím, že jsme si spolu povídaly. 

Tentokrát si nebudeme jen povídat ale podíváme se na zoubek hlubším příčinám, tvého sešněrování! 

Využiju všechno co umím,  abych ti ten korzet rozvázala a ty ses mohla nadechnout a stala se rozkošnicí života. 

Petra Hatoňová je rozkošnická hostka. 

Kterou jsem s důvěrou přizvala, pro její dar vzít ženy do tance, vzala tam i mě. Tanec je nedílnou součástí mého vnímání sexuality. Ženy, které se otevřely do své symslnosti, tančí.

Taneční dovednosti nejsou potřeba. 

 

Kdy a kde?

25. - 26. 5. 2024 

Sobota - 13 až 19 hodin. 

Neděle - 10 až 17.30 hodin.

Centrum Energy, Dolní nám. 16, Olomouc

Kolik a za co platím?

Cena 3900 Kč/ os

Cena pro dvě osoby 7200 Kč/os

V ceně kromě "lekterného" je i občerstvení, káva, čaj.

Oběd v neděli není v ceně. 

POZOR toto nejsou klasické konstelace! 

Řekni tomu ANO!

Vyplň formulář a vyber si, jestli chceš přijít sama nebo půjdete s kamarádkou. Když jdete dvě, máte vyhodnější cenu. Nemusíš mít strach, všechno bude probíhat s ohledem na tvé hranice a vnitřní připravenost. 

Jde o to, rozvázat tvé sešněrování a dát ti do ruky nástroje, které ti pomohou získat větší jistotu v prožívání života a jeho barevnosti včetně tvé smyslnosti. 

Během vyplňování fomruláře dbej na to, abys správně ručně vyplnila e-mailovou adresu. Jednotlivé údaje několikrát překontroluj a odešli. Obratem ti přijde faktura a tu prosím zaplať, až po připsání částky na můj účet budeš mít své místo rezervované.