Jsem vidante (vidící, zřící), jsem z rodu cikánek a mým posláním je podpořit tvou cestu k vnitřní síle.

Načtu si tvé energetické pole z kterého ti odhalím tvé vnitřní, rodové a karmické programy, které tě blokují a brzdí, a pomůžu ti s jejich odblokováním. 

Kdo je Eva?

 • Kartářka/vědma

Nahlížím pro tebe do karet už od roku 2005 a pomáhám ti zorientovat se v sobě samé, také v různých životních situacích a načítám pro tebe bloky, které tě negativně ovlivňují. 

 • Médium/ průvodkyně

Během Cesty ke kořenům tě zavede do dětství, minulosti tvého rodu nebo tvých minulých životů, aby ti pomohla uvolnit bloky s pomocí imaginačních, konstelačních a dalších technik. 

 • Konstelátorka

Vytrvořím pro tebe konstelaci, které v tvém rodě pročistí a zharmonizuje události, které se předávají napříč rodem. Konstelace jsou úžasnou metodou, která ti pomůže mít vyrovnané a hluboké vztahy. 

Prostě Eva, vědma, vidante, médium

Nemůžu ti ukázat osvědčení z žádné esoterické akademie ani certifikáty z kurzů.

Nic takového nevlastním, ale budu brilantně číst v tvém energetickém poli a nacítím si i takové vzpomínky, ke kterým už jsi dávno ztratila přístup.

 • Médium od plenek
  Poprvé jsem mluvila s dušemi asi ve třech letech, ale až dospělá jsem pochopila, proč ke mě přicházejí a mluví ke mě. Sloužím jako prostředník mezi fyzickým a spirituálním světem, abych ti z něj mohla předávat vzkazy.
 • Kartářkou od roku 2005
  Vykládání karet bylo úžasnou praxí, která mě postupně dovedla k mému dnešnímu poslání. Porozuměla jsem skrze příběhy různým vnitřním programům a naučila jsem se s nimi pracovat.
 • Empatie a přijetí
  Všechny pocity a emoce, které cítíš, cítím já během konzultací skrze své tělo. Proto mi neunikne žádná maličkost a dostanu se k počátku tvého zranění, k jádru pudla. Porozumění, přijetí, empatie, nacítění a vize jsou mým darem a nástrojem, díky kterému už nemusíš tápat a hledat, kde je zakopaný pes.

Přes 10 tisíc spokojených klientek