Jsem vidante (vidící, zřící), jsem z rodu cikánek a mým posláním je podpořit tvou cestu k vnitřní síle.

Načtu si tvé energetické pole z kterého ti odhalím tvé vnitřní, rodové a karmické programy, které tě blokují a brzdí, a pomůžu ti s jejich odblokováním. 

Kdo je Eva?

 • Médium

Během Andělského čtení (transformační proces) vytvoří spojení mezi tebou a tvým andělem, který tě zavede do tvého dětství a podpoří proces transformace bolestných vzpomínek. 

 • Vidante/Vědma

Během Karmické cesty duše tě zavede do minulosti tvého rodu nebo tvých minulých životů, aby ti pomohla uvolnit bloky s pomocí imaginačních, konstelačních a dalších technik. 

Prostě Eva, vědma, vidante, médium

Nemůžu ti ukázat osvědčení z žádné esoterické akademie ani certifikáty z kurzů.

Nic takového nevlastním, ale budu brilantně číst v tvém energetickém poli a nacítím si i takové vzpomínky, ke kterým už jsi dávno ztratila přístup.

 • Médium od plenek
  Poprvé jsem mluvila s dušemi asi ve třech letech, ale až dospělá jsem pochopila, proč ke mě přicházejí a mluví ke mě. Sloužím jako prostředník mezi fyzickým a spirituálním světem, abych ti z něj mohla předávat vzkazy.
 • Kartářkou od roku 2005
  Vykládání karet bylo úžasnou praxí, která mě postupně dovedla k mému dnešnímu poslání. Porozuměla jsem skrze příběhy různým vnitřním programům a naučila jsem se s nimi pracovat.
 • Empatie a přijetí
  Všechny pocity a emoce, které cítíš, cítím já během konzultací skrze své tělo. Proto mi neunikne žádná maličkost a dostanu se k počátku tvého zranění, k jádru pudla. Porozumění, přijetí, empatie, nacítění a vize jsou mým darem a nástrojem, díky kterému už nemusíš tápat a hledat, kde je zakopaný pes.

Přes 10 tisíc spokojených klientek

Proč Andělské čtení a Karmická cesta duše?

Po 14 letech vykládání karet jsem pocítila, že už nemůžu dál. Cítila jsem se vyčerpaná a profesně jsem vyhořela. A tak jsem řekla v prosinci 2019 dost. Neuměla jsem si představit, že budu dál pokračovat, a byla jsem přesvědčená, že si v následujícím roce najdu „normální“ zaměstnání.

O několik dní později se mi zdál sen, ve kterém za mnou přišel můj anděl a řekl mi, že si mám ponechat to, co mě na vykládání karet bavilo nejvíce, a pokračovat. Druhý den ráno jsem si u poslechu písničky Světa jas od Terezky Kramerové na sen vzpomněla a došlo mi, co přesně mě na výkladech bavilo.

Byl to prostor, který mi ženy poskytly, a já se mohla napojit na jejich duši, jejich energetické pole a načítat informace. Kde ke mně přicházely obrazy a promlouvali ke mně andělé a průvodci. Odkrývala jsem jim souvislosti jejich současného života s minulostí a prováděla je transformačním procesem.

Přišel tedy čas odložit karty a zrodilo se andělské čtení a karmická cesta duše. Obě metody jsou  transformačními procesy, kterými pomáhám navracet ženám vnitřní sílu.

Andělské čtení mi vyrazilo dech. Předčilo všechna má očekávání. Jak je možné, že mě tak dokonale zná? Jak je možné, že ví, co cítím? Byly mé otázky po proběhlém čtení? Tohle prostě musel být můj anděl!
Monika Kociánová
Byl to nejlepší výklad karet (a mnohem víc než to), který jsem kdy dostala. Našla jsem v tobě člověka, na kterého se budu na svých životních křižovatkách s důvěrou obracet. Neměla jsem žádné konkrétní očekávání...ale vlastně jsem očekávala, ze mi dáš odpovědi na mé otázky, že jdeme dělat výklad karet. A způsob, jak jsi se na mě napojila, jak jsi pracovala s kartami a jak jsi mě provedla, předčil moje očekávání. Výklad bych rozhodne doporučila a taky doporučím!
Lucie Kolaříková