Kurz Alychymie Tarotu

Naučím tě jedinečným způsobem porozumět kartám tak, aby se staly součástí tvého seberozvoje i nástrojem, skrze který můžeš podporovat druhé.

Předám ti své mnohaleté a rodové  know-how

Učila jsem se od té nejlepší a vedla mě krok po kroku, abych výklady karet ovládala stejně dobře, jako ony.

Učila mě má cikánská prabába z druhého břehu, jedním z mých darů je totiž mluvit s mrtvími.

Stála u mě, promlouvala ke mě a učila mě dívat se tak, abych skutečně viděla. A tak, jak ona učila ona mě, budu učit já tebe! 

Předám ti v kurzu celé své know-how nasbírané za 17 let praxe. 

On-line kurz  Alchymie Tarotu začne za

Zapiš se na wait-list!

Skupinový on-line kurz

Alchymie Tarotu

Délka kurzu: Kurz je rozdělen do 8 týdnů. První dva týdny  jsou nutná teorie bez keré se neobejdete. Dlaších 6 týdnů budpu plné praxe!

Obsah: Budu tě učit vidět skutečné příběhy v kartách, tak, abys je dokázala používat pro sebe ale i pro druhé. Naučím tě vnímat jednotlivé karty z jejich podstaty, skrze tvůj pohled a vnitřní nastavení. 

1. týden - teorie - seznámení s tarotem, etika kartářky, jak vybrat v hodné karty, péče o ně. 

2. týden - teorie - jak se správně ptát, hranice a temnota, jak vykládat karty, osobní rozvoj a jak trénovat intucii.

3. týden - Velká arkána - jednotlivé karty 

4. týden - Trénování ve skupince

5. týden - Malá arkána - pentakly a meče

6. týden - Trénování ve skupince

7. týden - Malá arkána - hole a poháry

6. týden - trénování ve skupince

Součástí kurzu budou minimálně 4 živá vysílání ve skupince, budu zodpovídat vaše otázky. 

Bonusová videa - jak vytvořit bezpečný energetický prostor pro výklad, na co si dávat pozor během výkladu karet z hlediska energií, jaká je správná cena za výklad, jak vypočítat své životní číslo. 

Komu bude kurz užitečný: Všem ženám, které tarot zajímá a rády by si osvojily práci s ním. Vhodný je především začátečnicím, ale i ženám, které už trochu s tarotem pracují, ale nevěří si. 

Pro koho kurz není vhodný:  Pro ženy, které mají jasnou představu o vykládání karet a nejsou ochotné otevřít svou mysl jinému pohledu. 

Maximální počet žen v kurzu: 40 žen 

Jedná se o 2. běh kurzu. 1. během prošlo 41 žen, které si práci s tarotem osvojily a pro některé bylo absolvováním kurzu cestou k otevření se práci s klientkami a druhé s kartami pracují pouze pro sebe a své nejbližší. Všechny absolventky kurzu hovořily o tom, že kurz měl přesah do osobního rozvoje a změnil jim vztah k sobě. 

Reference: viz. dole na stránce

Další přínos: Poznáš podobně smýšlející ženy se kterými můžeš navázat přátelství a uděláš si v sobě větší jasno na osobní rovině. 

Cena: 14.900 Kč

Reference

Nemala som konkrétne očakávania, skôr zvedavosť, čo sa skrýva za Tarotovými kartami a ako sa s nimi pracuje. Chcela som vidieť, aké sú možnosti prepojiť koučing s tarotovými kartami. Viem, že tomu sa budeme ešte venovať v našej individuálnej konzultácii.Zaujal ma ucelený náhľad na výklad kariet vrátane osobného rozvoja poukázanie na úskalia, na čo si dať pozor. Páčilo sa mi, že si nám vysvetlilal principy ako pracovať s kartami a zároveň si strážiť svoju osobnú energiu, čistiť atď. Bolo užitočné uvedeomiť si, ako naše mentálne nastavenie môže ovplyvňovať, čo vidíme alebo nevidíme v kartách. Páčilo sa mi, ako si nás viedla, aby sme sa naciťovali na karty, používali intuíciu a neučili sa konktrétne významy naspamäť.Získala som nahľad do práce s kartami, vyskúšala si na vlastnej koži výklady. Kurz tarotu by som doporučila ženám, ktoré zaujíma osobný rozvoj, chcú rozvinúť svoju intuíciu a chcú sa naučiť zákaldné principy práce s Tarotom. Pre ženy, ktoré chcú získať pohľad do svojho vnitra skrze otázky, skrze obrázky na Tarotových kartách.
Silvia Solaříková
Ahoj Evi, Už dávno vím ,že Evička je skvělý člověk. Nejednou jsem se přesvědčila ,že má dar. Od mladších let obdivuji ženy, které dokáží číst v kartách a umí se na svět dívat jinýma očima. Jsem ve vděku, že jsem mohla kurz absolvovat, byl to fičák. Toužila jsem naučit se číst v kartách. Ale Stále jsem o sobě pochybovala, i při plnění různých úkolů ,nestíhala jsem. Až když jsme došly k samotným výkladům navzájem a měla jsem zpětnou vazbu mi došlo, že mě Evička naučila jak se správně naladit a dívat se , ne očima, ale srdcem. Při posledním výkladu jsem vytáhla karty ,otočila a hned jsem to tam viděla . Z celého srdce Evičce děkuji ,že mi dala šanci a předala mi část svého daru. Určitě bych doporučila všem kdo mají zájem se s kartami naučit souznít Evičku Pitnerovou.
Šárka Kolínská
Má očekávání ohledně kurzu byla, že si budu procházet texty a videa o tarotu, ale nenapadlo mě, jak moc důležitá bude FB skupinka – a že se do ní zapojím i já! Já totiž jinak FB nepoužívám, mám ho sice léta založený od kamaráda, ale normálně tam nechodím ani nijak nepřispívám. Až Tvůj kurzu mě přiměl k aktivitě. To, co vlastně oceňuji nejvíc, je právě Tvá zpětná vazba v rámci FB skupinky, Tvé rady a nasměrování, postřehy… Samozřejmě vše v návaznosti a propojení na témata v kurzu A také podpora a inspirace od ostatních žen. Kurz bych doporučila ženám, které se chtějí naučit pracovat s tarotem jinak než učením se významům jednotlivých karet – těm, které se chtějí naučit, jak začít věřit samy sobě v tom, že i ony samy o sobě dokáží na základě obrazů pochopit význam sdělení.
Tereza Amchová
Od kurzu jsem čekala, že se budu muset jednotlivé karty učit zpaměti a zase, jako tolikrát, to vzdám. Takže mě velmi mile překvapilo, že se opravdu dá na karty naciťovat a pod Eviččiným skvělým vedením to šlo jako po másle. Nemusela jsem se jednolivé významy učit, pouze se ladila na svoji intuici. Dalším příjemným překvapením pro mě byly bonusy. Kurz krásně propojuje různá ezoterická odvětví tak, aby vše dávalo smysl a bylo co nejpřinosnější. Mám teď při výkladu mnohem větší sebevědomí, cítím, jak se mnou karty komunikují a věřím, že při další práci se bude moje intuice prohlubovat a propojení s kartami bude ještě větší. Kurz jako takový je postavený zábavně a poutavě. Kurz určitě doporučuji všem ženám, které toto téma láká a volá, určitě nebudou litovat. Zjištění a potvrzení, že to v sobě skutečně máte a můžete využívat je skvělé.
Lucie Hýblová
Po 5 strávených týdnech jsem si k Tarotu vytvořila opravdový vztah, začala vidět ty příběhy a to je asi to nejvíc, čímž kurz zcela naplnil a asi i předčil očekávání. ✨ Velmi hodnotný bonus byla živá vysílání a povídání ke kartám do hloubky. A pokud by měl mít kurz rozšíření v podobě dalších takových živých vysílání, tak bych dlouho neváhala. Kurz začal pomalým rozjezdem a pak bum k velké i malé arkáně. Díky za týden navíc, abych se z toho nesypla a měla čas se u karet zastavit. Musím říct, že mě ale prve zatížil hlavně strach, kvůli kterému jsem si říkala, jestli já to vůbec zvládnu, tolik karet (a začal najíždět program jak jsem neschopná a tak) 🙈 Díky Tvému vedení jsem to zvládla, udělala si chvilku na naciťování a vnímání příběhu a pak jsem mrkla, kde se shoduji s tím,jak jsi kartu a její témata popsala Ty. A ten naporcovaný slon už nakonec ani nebyl slon 🐘🤗 Co bych navíc ocenila za mě (kde mám mezeru) je rozebrání víc hlouběji dvorních karet. Nebo díky tomu týdnu navíc mít jeden živel na 2dny ➡️ od esa po desítku a pak samostatně dvorní karty. Asi úplně nezvládám krátké reference.. 😀 opravdu jsem z kurzu nadšená, naučila jsem se Tarot uchopit a už se v něm netopím, ale začínám se v něm cítit dobře jako ryba ve vodě. Kurz bych doporučila všem: ✔️co chtějí alespoň nakouknout pod tarotovou pokličku; ✔️ co je Tarot láká, ale pro samotné je to velké sousto; ✔️ale taky klidně těm ženám, co už s Tarotem pracovaly, avšak necítí se v tom pevné. A taky ✔️Profesionálkám i občasným vykladačkám pro kamarádky ✅A co hlavně, on ten kurz není jen o kartách, ale o sebepoznání. 🙏 A abych nezapomněla, Tvůj kurz spojil ženy do super skupinky, kde se nikdo nemusel bát otevřít a věřím, že se tam s důvěrou budeme potkávat i nadále.
Simona Hrubá
Milá Evi, Kurz tarotu jsem si moc užila, bylo to moje první setkání s tarotem a s výkladem karet vůbec. Dozvěděla jsem se hodně nových a zajímavých informací. Kurz je skvěle postavený, témata na sebe dobře navazují. Týden navíc na prostudování byl dobrý. V některých částech jsem opravu nestíhala, možná by bylo dobré mít na jedno téma třeba dva dny místo jednoho, ale zase by to dost prodloužilo celý kurz. Tvůj výklad jednotlivých témat je super. Jak vzešlo s diskuze na FB také bych uvítala doplnění informací, Tvůj náhled a výklad jednotlivých karet má hloubku. Proto bych ráda měla Tvůj výklad všech karet, podobný jako byl výklad na císařovnu nebo ďábla, mě osobně to pomůže v tom, že si všimnu i drobnějších detailů nebo pochopím víc poselství karty. Mám třeba problém s esy tam nejsou ve zlatém tarotu osoby a nedokážu z těchto karet vyčíst to jejich sdělení... Měla jsem s Tebou na podzim výklad po telefonu a vše co jsi mi řekla, naprosto sedělo a dávalo smysl, to byl i hlavní důvod pro přihlášení do kurzu. V kurzu jsem chtěla jako úplný začátečník poznat tarot pod vedením zkušeného člověka, který mě naučí jak s kartami pracovat a to se mi splnilo, Tvé vedení je velmi laskavé a máš ten dar vidět i to co je pod povrchem, což mě žádná příručka nenaučí. Budu se těšit na další pokračování kurzu. S láskou Katka
Katka Teplá
Mila Evicko, dekuji Ti moc za uzasny kurz a provazeni. Byl jedinecny, originalni, kreativni a clenska sekce i skupinka tady na fb me lakala kazdy den. Nikdy bych si nemyslela, ze takhle muze probihat kurz Tarotu. Bylo to pro me velmi obohacujici po vsech strankach. Dozvedela jsem se spoustu informaci k tarotu, veci o sobe, takze me to posunulo zase dal na ceste sebepoznani a seberozvoje. Intuici se snazim ted vice a vice poslouchat a vnimat. Diky take Tvemu krasnemu ebooku. Jsem moc rada, ze jsi kurz vedla prave Ty. Dala jsi do toho kus sebe, sve srdce a to bylo znat <3 Uplne super byly video vstupy, kdy jsi objasnila nase otazky nebo pochyby.
Jana Pospíšilová
Čekala jsem od kurzu dost 😉 , protože vím, že Evička je úžasná, ale i tak předčil moje očekávání. 😀 Byl motivačně a povzbudivě veden, snadno pochopitelně podán a koncipován, byla nám poskytnuta maximální péče ze strany Evičky a vytvořila se bezvadná podporujicí a chapající skupinka nás účastnic. Na to, abych se naučila číst v kartách, jsem nepotřebovala složité a dlouhé studium v knížkách. Stačilo Eviččino vedení, podklady, které nám přichystala a chuť se do něčeho pustit. Do hraní si s kartama, do ponoření se sama do sebe... Děkuji za úžasný kurz!
Veronika Bezděková
Myslím, že nám to dá hodně i teď , když si budeme psát ve své skupince sami. Bavily mě Tvé úkoly, E-book ,no spousta věcí wow, myslím, že jsme se všechny těšily na další den. Druhý týden jsem teda přemýšlela víc o holkách než kartách, protože začaly snad všechny psát , co prožily v životě nebo prožívají, pro mě šílené emoce, určitě jsem začala víc přemýšlet o sobě, co bych mohla změnit atd. a jaké řeším blbosti, že jsem vlastně proti nim neprožila nic. Taková psychoterapie, osobní rozvoj 🙂 . A karty mě zajímají víc, než předtím, takže myslím, že je nehodím do šuplíku. Určitě kurz doporučuji ! a osobně doporučím všem ženám, které o tarotové karty projeví zájem, aby si užily svoji skupinku stejně naladěných lidí
Hana Janičková
Po několika dnech jsem zjistila, že to není jen ledajaký kurz o tarotu. Že je to takový kurz 2v1. Tarot a psychoterapie v jednom. Takže se mi v tom vlastně splnilo částečně i to, že jsem chtěla jít na 4 pilíře. Já si o věcech často jen tak přemýšlím, někdy o tom mluvím s pár blízkými lidmi, ale nikdy jsem si je nepsala, abych se k nim mohla vracet. Takže jsem ty úkoly brala trochu jako deníček a vnímala den ode dne víc, jak moc je tarot propojený s naší duší. Velký přínos vnímám také to, že se mnou nové karty začaly mluvit úplně jiným způsobem, než jsem zvyklá u Crowleyho. Víc než logika a informace se mi tady začaly objevovat příběhy, obrazy. Třeba popis dvorních karet, no to pro mě bylo jako nějaká meditace. To bylo naprosto úžasný a nepopsatelný. Ale hodně si zpětně uvědomuju, jak klíčové tam byly ty tvoje podnětné otázky! Myslím, že kdybych kartám ty otázky nepoložila a chtěla je jen popsat, tak jak je vidím, že bych se nikdy nedostala takhle hluboko. Také ti chci moc poděkovat, že jsi mi napsala, že se ti líbí moje psaní. Já to brala jako něco automatického, co mi prostě od mala jde a nevnímala jsem to jako něco zajímavého. A přitom když píšu, tak jsem v takovém neskutečném flow! A to je pro mě hodně důležité, abych ocenila a uznala to, co mi opravdu jde, v čem jsem třeba fakt dobrá. Protože to jsou věci, které mě nabíjí energií a hlavně to jde tak plynule. Velké díky za témata, která (ne)souvisela s tarotem a umožnila mi se podívat, kde jsem v minulosti byla zraněná a čím. Díky za možnost sdílet to ve skupině a vzájemně se podporovat. Mí přátelé o tvém kurzu ještě hodně uslyší. A to jak ženy, tak muži 🙂 Spoustě z nich jsem už říkala, že jsem v procesu a že budu ráda, pokud budu mít s kým trénovat. Myslím, že tou nejlepší referencí je pak reálná ukázka toho, co vše člověk u tebe v kurzu objevil. Ať už na poli tarotovém, tak na poli osobního rozvoje.
Petra Hrdličová
Na kurz jsem se hodně těšila. Rozhodovala jsem se, zda si objednat kurz jen sama s Tebou, ale v nějakém tvém povídání ses zmínila o kurzu Tarotu, který připravuješ. Počkala jsem si a jsem za to ráda, že jsem vydržela. Skutečnost ještě předčila mé očekávání. Tvůj přístup ke kursu byl úplně jiný a velmi dobře propracovaný. Materiály i krátká videa mi hodně pomohla s přístupem ke kartám. Pracovali jsme nejen s kartami, ale i na svém rozvoji. Nechtěla jsem si karty zapamatovat podle napsané příručky. Tvůj návod, jak s kartami pracovat je dobře zapamatovatelný a vlastně jednoduchý. Je to tvoje skvělá práce. Naučila jsem se i další důležité věci, kterými by se měla řídit každá kartářka. Vše pod Tvým laskavým vedením. Děkuji.Kurz bych určitě doporučila všem, kteří se chtějí naučit pracovat s kartami.
Jana Bálková

Zapiš se na wait-list!

Máš nějaký dotaz?

Napiš mi na můj e-mail: info@evapitnerova.cz nebo rovnou volej 604 566 610