Transformační pohyb duše - Opři se o svůj rod, finance

Konstelace pro ženy a muže

Přijít na konstelace můžete i s jiným tématem, než jsem pro vás vybrala. 

Máte pocit, že se vám stále opakují stejné situace ve vztazích nebo v životě a nevíte, jak z toho ven?

Cítíte se osaměle, nedocenění nebo máte problém se vyjádřit

Chcete najít skutečnou příčinu nedorozumění nebo špatných pocitů a najít řešení, jak být šťastní a naplnění nejen ve vztazích?

Termín: 29. 4. 2023 v Olomouci!

Představte si, že máte jedinečnou šanci změnit svůj život k lepšímu a vykročit na cestu k proměně.

Vykročíte? 

Je pravda, že na konstelace nemužou přijít všichni. Třeba ti, kteří ve skutečnosti nechtějí změnu, by měli raději zůstat domaKonstelace jsou proces proměny a proto je důležité počítat s tím, že přinesou do tvého života změny.  Třeba takovou o které píše Jana Šťastná. Zahraješ si hlavní roli ve SVÉM jedinečném filmu.
A díky konstelacím změníš jeho další scénář. Možná se to neprojeví hned, ale po čase si všimneš, kam až tě tento zážitek posunul. Neexistuje možnost, že by se po absolvování konstelace nestalo nic. Vždy tě to nějakým způsobem ovlivní, ať už jsi v hlavní roli a tvořím je přímo pro tebe, nebo stojíš v roli konstelací někoho jiného.

Evi, tvá práce ve mě zůstala jako jeden z důležitých pilířů koňského roku - když to vnímám zpětně, bylo to takové probuzení do života, díky té konstelaci se hluboko ve mě aktivovala síla, která byla do té doby potlačená a zmrazená... Odstartovalo to hodně změn na všech úrovních, přeskládala jsem vztah k sobě i k blízkým lidem, postupně si nastavila hranice tam kde mi vyhovují, postavila jsem se sama za sebe i ve vztahu s manželem, posunula podnikání...bylo a je toho pořád hodně a letos mám v plánu stabilizaci příjmů...Tvoje konstelace stály u zrodu všech těch změn a měly na nich velký podíl, pustily mě ještě víc do hloubky a tím pádem mi daly stabilitu v těch dalších událostech 🙏
Jana Štastná, shiatsu a fyzioterapiewww.janastastna.cz

Konstelace ukážou pravou tvář nás samých. 

Dokonce i role, do kterých jsme vybíráni, s námi nějakým způsobem rezonují. Nic z toho, co se tam odehrává, není náhoda. Ani to, co za účastníky se při konstelacích setká. Jsou to chvíle, kdy jde lidská mysl nadobro stranou a vyšší já může zasáhnout

Ukončete nekonečnou spirálu nedorozumění a vykročte na cestu ke spokojeným vztahům pomocí konstelací! Přijměte výzvu k změně a objevte nové možnosti pro rozvoj a zlepšení vašich vztahů včetně toho se sebou samým.  Nemusíte trpět a cítit se ve vztazích osamělí a nemilovaní, staňte se teď aktivními účastníky svého štěstí a změňte to!

Konstelace jsem už znala a zkusila a měla jsem je dřív hodně ráda, ale pár let zpět jsem byla jen po skromnu. Tvoje konstelace, jsou ale úplně jiný formát, je to jízda do kouzelného prostoru, kde se dějí magické věci a kde jsem se cítila velmi bezpečně, opečovaná, podporovaná a ve velmi silném energetickém poli. Pojímáš je velmi osobitě, až téměř rituálně. Máš neskutečný dar chvilku rýpat, ale nakonec vykopneš z té hloubky tu podstatu toho co potřebuje být viděno, vyzdvihnuto a poléčeno a osvobozeno. Okouzlila mě tvoje přímost, tvůj dar uvidět to jádro pudla a opravdovost co člověka trápí a nebojíš se to vyzdvihnout, i když víš že udeříš do bolavého. Protože tvůj další dar je vytvořit velmi silný a bezpečný kruh, v kterém je prostor to vše poléčit. Pro mě jsi vytvořila něco, co pozvedá konstelace na nádherný rituální obřad. Ty díky tvému daru tam rozsvítíš a poléčíš. Jsi pro mě královna konstelací s přesahem.
Veronika Marečková
Konstelací jsem se pouze účastnila a byla jsem ve dvou rolích. Byla jsem překvapená, jak jsem se do role dostala i ten pocit mě překvapil, co mnou projel od hlavy až po paty. Myslela jsem, že mi to nepůjde. Byla to vůbec první konstelace, které jsem se zúčastnila. O konstelacích jsem něco okrajově věděla, ale tvoje konstelace předčili moje očekávání 😁♥️. Celý víkend jsem se cítila velmi dobře, díky Tvému vedení, přístupu a prostředí ve kterém jsme byly. Překvapilo mě také do jaké hloubky a minulosti lze jít a taky že některé konstelace na mě měly větší vliv. Myslím, že mi došlo, že v některých životních situacích nemusím, tak moc tlačit a spíš povolit a nechat je plynout, uvidím jak mi to půjde 😁. Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala❤️. Konstelace bych doporučila všem ženám, které se chtějí někam v životě posunout a odbourat zvyklosti, které jim neslouží a necítí se v nich dobře.
Lucie Aujeská

29. 4. 2023  v Olomouci od 10 - 18.30

Konstelace jsou tentokrát otevřené i pro muže nejen pro ženy, kteří chtějí růst, sílit a být vědomější. 

Cena konstelačního dne je 3250 Kč - minimální počet účastníků je 10 a maximální 14. 

Objednávkou a jejím zaplacením, dáváte najevo, že víte, že vám nemohu zaručit vaší osobní konstelaci, ale už jen bytím v energetickém konstelačím poli a vstupováním do rolí se transfromujete. 

Cena nezahrnuje ubytování ani oběd. 

Během soboty budou vznikat fotky, které použiji následně k promu na sociálních sítích. Objednáním k tomu dáváte souhlas. 

V případě zrušení konstelací z tvé strany 10 dní předem, ti bude stržen storno poplatek 1250 Kč. Zrušíš-li účast  9 dní a méně před uskutečněním o peníze nepřijdeš, můžeš místo nabídnout kamarádce nebo se ti částka převede na nový termín, ale vrácena ti nebude. V případě zrušení konstelací z mé strany ti budou peníze v plné výši vráceny do 15 dnů zpět na účet. 

Podmínky účasti

Konstelace jsou vhodné pro osoby starší 18 let. 

Konstelace nejsou vhodné

Pro labilní osoby které jsou dlouhodě v péči psychiatra nebo psychologa.

Pro mě jako účastnici bylo úchvatné otevírat dávno zapomenuté příběhy, které svojí rodovou energií stále ovlivňují současný život. Každá konstelace, nejen ta má, mě hluboce zasáhla. Kolik bolesti ještě musí být opuštěno a odpuštěno⁉️ A pro mě jako účastnici konstelačního výcviku u Jana Bílého, bylo dech beroucí, pozorovat Evu při práci v hlubokém intuitivním napojení a soustředění. Klid a lásku, se kterou konstelace vedla, i když hromy blesky lítaly 🙏 Velmi inspirativní a obohacující. Děkuji Evi ❤️
Věra Stádníková

Poslechni si, jak konstelace vnímají ženy, které si dovolily přijít. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co to jsou konstelace podle mě?  

Představ si souhvězdí.
Všechny hvězdy v něm mají přesné uspořádání. A teď si představ, že ty hvězdy jsou rodina, ktera vytváří nějaký systém a právě s takovými systémy pracují konstelace.

Jedna hvězda se naštvala na druhou a zbortil se systém, který vytvářel souhvězdí.

Konstelace tento systém obnovují a pracují se skrytým řádem lasky.

Rodinný systém má přirozený řád, řád lásky, který je neviditelný, ale který propojuje a především ovlivňuje, všechny členy systému. V konstelacích je možné uvidět tato skrytá pouta a rozvázat je. Systém ovlivňuje i to, když v rodině někoho chceme zachraňovat, nebo si myslíme, že bychom TO (ať je to cokoli) dělaly lépe.

Proto jsou konstelace úžasným nástrojem skrze který pro tebe čaruji pohyb duše a hlubokou transformaci. 

Porozumíš tomu, proč se v tvém životě dějí události, kterým "nerozumíš". Transformuješ to, co ti brání v růstu. Změníš svůj pohled na svět kolem sebe a získáš větší pochopení pro různé události. Získáš sílu do života a uvolnění z osudu tvého předka.

Konstelační čarodějka

"Evi to, co děláš nejsou jen konstelace!" Ano nejsou, účastníci, kteří mými konstelacemi prošly, tuhle větu často používají. 
Říkám si konstelační čarodějka a to vystihuje mojí práci asi nejvíc.
Moje jméno je Eva Pitnerová a na podzim to bude 10 let, co konstelace v mém podání tvořím. 

  • S čím můžete počítat?
    Konstelace pod mým vedením vám nabízejí silný a hluboce transformující zážitek, který vám pomůže najít smíření a pochopení. Bude to pro vás nezapomenutelná cesta, na kterou budete s láskou vzpomínat.
  • Vytvořím pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde se budete cítit volní a komfortní, abyste mohli plně vyjádřit své pocity a myšlenky. Tyto prostředí jsou nezbytné pro účinnou práci s konstelacemi a pomáhají vám dosáhnout maximálního potenciálu.
  • Co od vás budu chtít?
    Abyste se otevřeli a upřímní vůči sobě i ostatní a byli ochotní jít za hranice své komfortní zóny. Uvidíte, že díky tomu se dostanete uvnitř sebe do míst, kde jste ještě nebyli a zjistíte, jak úžasné to vlastně je.
  • Prosím, abyste respektovali názory a myšlenky ostatních účastníků. Během přestávek se běžte projít, něco snězte a napijte se a především se hýbejte. Vaše těla do sebe zapisují nové informace a energie a skrze váš pohyb.

Kdy je vhodné na konstelace přijít? 

Když procházíš rozvodem nebo rozchodem.

Když se potřebuješ vyrovnat s tím, co se dělo nebo děje v tvé rodině, nebo máš pocit, že tvůj život je rodinou příliš ovlivněn. 

Když víš, že se v tvé rodině staly těžké osudy, nebo když se opakují nemoci v generacích

Když máš pocit, že potřebuješ získat hlubší porozumění a nadhled

Zažili jste ztrátu dítěte nebo potrat?

Říkají o tobě - jsi stejný/á jako .... ( někdo z rodiny) ? Nebo dokonce vypadáš podobně jako někdo z tvých předků? 

Cítíš úzkost, smutek, nespokojenost a stres, aniž by k tomu byl reálný důvod nebo si všechno moc bereš

Víš, co tě trápí, ale nevíš jak to řešit? 

Když cítíš, jak tě to na konstelace táhne, ale vlastně nevíš proč. 

Umřel ti někdo a nemůžeš se s tím vyrovnat nebo u tebe v rodině umírají lidé mladí či tragicky?

Nemůžeš otěhotnět nebo máš z těhotenství či porodu strach?

... atd. 

Objednej si místo na konstelacích vyplněním formuláře a zaplacením stanovené částky.