Strach být vidět/zářit na "podiu" života. 

Termín: 23. - 24. 3. 2024

Konstelační čarování

 

so: 10 - 18 hodin
ne: 9.30 - 16.30 hodin

Cena za oba dny 3490 Kč

Dolní nám. 16, 1. patro Energy Centrum Olomouc

Přijít na konstelace můžete i když máte jiné téma k řešení. 

Bojíš se udělat chybu?

Je pro tebe těžké říct ne nebo se za sebe postavit?

Stydíš se a jsi ve společnosti nejistá?

Dáváš přednost ostatním před sebou? 

Podnikáš, ale nemáš v tom lehkost a hojnost? 

Přijmi pozvání na můj konstelační seminář a rozpusť svůj strach, být vidět.  Byla jsem na tom stejně jako vy, dnes stojím s radostí na podium i tom životním, komunikuji otevřeně a říkám výzvám ANO.  

Udělejte krok směrem k sobě a do své síly. 

Téma být vidět je pro náš život velmi důležité a ovlivňuje snad všechny stránky našeho života. Od sebehodnoty přes finance až po zdraví. Být vidět a slyšet je naší základní potřebou, bez ohledu na to, zda jste introverti nebo extroverti.

Pokud máte strach z toho ukázat se, upozornit na sebe třeba skrze vyjádření svého názoru, blokujete si životní hojnost, která se manifestuje vědomými vztahy, finanční prosperitou, zaujetím svých ideálních klientů, nebo jen úplně obyčejnou dovedností říct si o to, co potřebujete a vnitřní spokojeností. 

Pokud podnikáte nebo se chystáte, pak téma být vidět, potřebujete rozhodně ošetřit, ale to neznamená, že nemůžete tohle téma kultivovat když nepodnikáte. 

Být vidět potřebujeme být všichni. 

Konstelace vám s tím pomohou. Někdy je řešení u předků nebo ve vašem minulém životě a právě skrze konstelace spustíme proces proměny. 

Odemykají to, co bylo uzavřené a neviděné.

Bylo to silné a velmi léčivé. Pomaličku si to sedá a všechny kousíčky té obří skládačky, které mě zasáhly v jednotlivých konstelacích a vířily kolem, se postupně noří do hloubek těch správných míst. Odemykají to, co bylo uzavřené a neviděné.
Lenka Šmejkalová

Představte si, že máte jedinečnou šanci změnit svůj život k lepšímu a vykročit na cestu k proměně.

Vykročíte?

Co musíte vedět než přijdete! 

Konstelace jsou proces proměny a proto je důležité počítat s tím, že po konstelacích si proces proměny bude sedat. Někteří účastnící mluví o únavě, rozjitřených emocích a jiní zase o střevních chřipkách to prostě ke konstelačnímu procesu patří. Někdy se to děje i před samotnými konstelacemi.

Doporučuji si zařídit na následující den po konstelacích volno nebo alespoň méně povinností, ať máte čas na integraci procesu. 

Když to vnímám zpětně, bylo to takové probuzení do života.

Díky té konstelaci se hluboko ve mě aktivovala síla, která byla do té doby potlačená a zmrazená. Když to vnímám zpětně, bylo to takové probuzení do života. Odstartovalo to hodně změn na všech úrovních, přeskládala jsem vztah k sobě i k blízkým lidem, postupně si nastavila hranice tam kde mi vyhovují, postavila jsem se sama za sebe i ve vztahu s manželem, posunula podnikání. Tvoje konstelace stály u zrodu všech těch změn a měly na nich velký podíl, pustily mě ještě víc do hloubky a tím pádem mi daly stabilitu v těch dalších událostech 🙏
Jana Štastná, shiatsu a fyzioterapiewww.janastastna.cz

Dokonce i role, do kterých jsme vybíráni, s námi nějakým způsobem rezonují. Nic z toho, co se tam odehrává, není náhoda. Ani to, co za účastníky se při konstelacích setká. Jsou to chvíle, kdy jde lidská mysl nadobro stranou a vyšší já může zasáhnout

I když jsem neměla vlastní konstelaci, tak dvě jiné se mě dotkly tak mocně, jako by moje byly.
Taťána Drápelová
I když jsem neměla vlastní konstelaci, osobní prožitek byl neskutečný! Vše si postupně sedá a otevřelo mi to oči.
Silvie Dolnická

Co to jsou konstelace podle mě?  

Představ si souhvězdí.
Všechny hvězdy v něm mají přesné uspořádání. A teď si představ, že ty hvězdy jsou rodina, ktera vytváří nějaký systém a právě s takovými systémy pracují konstelace.

Jedna hvězda se naštvala na druhou a zbortil se systém, který vytvářel souhvězdí.

Konstelace tento systém obnovují a pracují se skrytým řádem lasky.

Rodinný systém má přirozený řád, řád lásky, který je neviditelný, ale který propojuje a především ovlivňuje, všechny členy systému. V konstelacích je možné uvidět tato skrytá pouta a rozvázat je. Systém ovlivňuje i to, když v rodině někoho chceme zachraňovat, nebo si myslíme, že bychom TO (ať je to cokoli) dělaly lépe.

Proto jsou konstelace úžasným nástrojem skrze který pro tebe čaruji pohyb duše a hlubokou transformaci. 

Co dalšího přinesou konstelace do tvého života?

Porozumíš tomu, proč se v tvém životě dějí události, kterým "nerozumíš". Transformuješ to, co ti brání v růstu. Změníš svůj pohled na svět kolem sebe a získáš větší pochopení pro různé události. Získáš sílu do života a uvolnění z osudu tvého předka.

Cena konstelačních dnů je 3490 Kč.  Konstelace budou probíhat v KOMORNÍM POČTU. 

Objednávkou a jejím zaplacením, dáváte najevo, že víte, že vám nemohu zaručit vaší osobní konstelaci, ale už jen bytím v energetickém konstelačím poli a vstupováním do rolí jste součástí transformace. 

Cena nezahrnuje ubytování ani oběd. 

Během konstelací mohou vznikat fotky, které použiji následně k promu na sociálních sítích. Objednáním k tomu dáváte souhlas. 

V případě zrušení konstelací z tvé strany 15 dní předem, ti bude stržen storno poplatek 1490 Kč. Zrušíš-li účast  14 dní a méně před uskutečněním o peníze nepřijdeš, můžeš místo nabídnout kamarádce nebo se ti částka převede na nový termín (pouze jednou), ale vrácena ti nebude. V případě zrušení konstelací z mé strany ti budou peníze v plné výši vráceny do 15 dnů zpět na účet. 

Právě rozkrytí smyslu a souvislostí vnímám jako přispění k vyléčení starých ran! 

Bylo příjemné se účastnit konstelací pod Tvým vedením. Líbilo se mi, jak s pomocí svého naciťování dokážeš vidět smysl a skryté souvislosti v situacích, které si neseme jako bolavé. Právě rozkrytí smyslu a oněch souvislostí vnímám jako přispění k vyléčení starých ran … + možnost vidět dary, které jsme díky té bolesti mohli získat. Nedělám si iluze, že by se jedněmi konstelacemi změnil život jako mávnutím kouzelného proutku. Ale léčivý potenciál tam rozhodně je i díky „aha momentům“, že některé věci mohou být ještě jinak.
František Boháč

Vnímala jsem, jak osvobozující je to nejenom pro jejich příběh, ale i pro mě samotnou!

Vnímala jsem, jak na celý proces reaguje moje tělo, jak se napětí pomalu uvolňuje a někde uprostřed mé konstelace začala přebírat vedení harmonie mého systému...a pak přišla síla. Moje síla, osvobozená od zatěžujících mechanismů. Jako když uklidíš místnost, prosvětlí se a vynikne její účel v čisté podobě. ..
Ale ten den přinesl mnohem, mnohem víc....a velmi jsem si užívala okamžiky, kdy jsi druhým ukazovala jiné úhly pohledu, s neosobní laskavosti, která je ve službách něčeho vyššího... Vnímala jsem, jak osvobozující je to nejenom pro jejich příběh, ale i pro mě samotnou... ...a výsledek? Den po konstelacích na téma Strach být vidět už mě svrběla moje čerstvě oprášená křídla a cítila jsem v sobě jakési to "tak světe, tady jsem, podívej!"...
Michaela Maňásková

Soudit ostatní vlastně ani nemůžeme, neboť neznáme jejich příběh! 

O konstelacích jsem se dozvěděl od mé přítelkyně, která na nich už párkrát byla. Nějak jsem to cele nechápal, ale docela dost mě zajímalo jak to vlastně cele funguje. A zjistil jsem, ze je to fakt hustý. Po konstelacích se divám na svět a na lidi s mnohem větším nadhledem. Soudit ostatní vlastně ani nemůžeme, neboť neznáme jejich příběh. Celkové mé to utvrdilo v sebe a v moji z životni cestě. Dokonce i už tak dost hluboký vztah s přítelkyni se ještě vice prohloubil. Konstelace s Evou určíte stoji za to. Díky
Roman

Pro mě jsi vytvořila něco, co pozvedá konstelace na nádherný rituální obřad!

Tvoje konstelace, jsou ale úplně jiný formát, je to jízda do kouzelného prostoru, kde se dějí magické věci a kde jsem se cítila velmi bezpečně, opečovaná, podporovaná a ve velmi silném energetickém poli. Pojímáš je velmi osobitě, až téměř rituálně. Máš neskutečný dar chvilku rýpat, ale nakonec vykopneš z té hloubky tu podstatu toho co potřebuje být viděno, vyzdvihnuto a poléčeno a osvobozeno. Protože tvůj další dar je vytvořit velmi silný a bezpečný kruh, v kterém je prostor to vše poléčit. Pro mě jsi vytvořila něco, co pozvedá konstelace na nádherný rituální obřad. Ty díky tvému daru tam rozsvítíš a poléčíš. Jsi pro mě královna konstelací s přesahem.
Veronika Marečková

Konstelace bych doporučila všem , které se chtějí někam v životě posunou!

Konstelací jsem se pouze účastnila a byla jsem ve dvou rolích. Byla jsem překvapená, jak jsem se do role dostala i ten pocit mě překvapil, co mnou projel od hlavy až po paty. Myslela jsem, že mi to nepůjde. Byla to vůbec první konstelace, které jsem se zúčastnila. O konstelacích jsem něco okrajově věděla, ale tvoje konstelace předčili moje očekávání 😁♥️. Celý víkend jsem se cítila velmi dobře, díky Tvému vedení, přístupu a prostředí ve kterém jsme byly. Překvapilo mě také do jaké hloubky a minulosti lze jít a taky že některé konstelace na mě měly větší vliv. Myslím, že mi došlo, že v některých životních situacích nemusím, tak moc tlačit a spíš povolit a nechat je plynout, uvidím jak mi to půjde 😁. Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala❤️. Konstelace bych doporučila všem ženám, které se chtějí někam v životě posunout a odbourat zvyklosti, které jim neslouží a necítí se v nich dobře.
Lucie Aujeská

Podmínky účasti

Konstelace jsou vhodné pro osoby starší 18 let. 

Konstelace nejsou vhodné

Pro labilní osoby které jsou dlouhodě v péči psychiatra nebo psychologa.

Co o konstelacích říká Lucka, která na konstelace chodí pravidelně? 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo pro vás bude pracovat? 

Taneční terapeutka
Petra Hatoňová

Petra je moje asistentka na konstelacích. Cítí a ctí hudbu každou buňkou svého těla. 

Víc jak rok provází moje konstelace a přináší do nich hubdu, která podkreslí silu okamžiku, a zprostředkovává vám dlaší rozměr konstelací.  

V Šumperku pro vás pořádá Medicine Women dance, kde vás skrze tanec vede k lásce k sobě. 

Konstelační čarodějka
Eva Pitnerová

Konstelace pro vás budu tvořit já. 

"Evi to, co děláš nejsou jen konstelace!" Ano nejsou, účastníci, kteří mými semináři prošly, tuhle větu často používají. 
Říkám si konstelační čarodějka a to vystihuje mojí práci asi nejvíc. 

Svými konstelacemi vám zprostředkovávám přijetí, lásku a pochopení. 

 • S čím můžete počítat?
  Konstelace pod mým vedením vám nabízejí silný a hluboce transformující zážitek, který vám pomůže najít smíření a pochopení. Bude to pro vás nezapomenutelná cesta, na kterou budete s láskou vzpomínat.
 • Vytvoříme pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde se budete cítit volní a komfortní, abyste mohli plně vyjádřit své pocity a myšlenky. Takové prostředí je nezbytné pro účinnou práci s konstelacemi a pomáhají vám dosáhnout maximálního potenciálu.
 • Co od vás budu chtít?
  Abyste se otevřeli a upřímní vůči sobě i ostatní a byli ochotní jít za hranice své komfortní zóny. Uvidíte, že díky tomu se dostanete uvnitř sebe do míst, kde jste ještě nebyli a zjistíte, jak úžasné to vlastně je.
 • Prosím, abyste respektovali názory a myšlenky ostatních účastníků. Během přestávek se běžte projít, něco snězte a napijte se a především se hýbejte. Vaše těla do sebe zapisují nové informace a energie a skrze váš pohyb.

Už jste u mě byli na konstelacích a jdete znovu? 

Kód můžete uplatnit pokud jste byli u mě na konstelacích po roce 2020.

Zadejte do formuláře heslo MAGICKECARO a čerpejte slevu 1000 Kč.

Děkuji, že se ke mě vracíte! 

Místo budeš mít rezervované po uhrazení částky! 

 • Objednávkou a jejím zaplacením, dáváte najevo, že víte, že vám nemohu zaručit vaší osobní konstelaci , ale už jen bytím v energetickém konstelačím poli a vstupováním do rolí jste součástí transformace. 

 • Konstelace jsou vhodné pro osoby starší 18 let.
 • Hlásíš se na 23. - 24. 3. 2024

 • Objednávkou dáváš souhlas k focení a ke zveřejnění fotografií.
 • Cena je uvedená za oba dny a účast je nutná v obou dnech.