Strach být vidět/zářit na "podiu" života. 

Termín: 28. - 29. 10. 2023

Konstelační čarování

 

  10 - 17 hodin

Cena: 3400 Kč

Dolní nám. 16, 1. patro Energy Centrum Olomouc

Přijít na konstelace můžete i když máte jiné téma k řešení. 

Podnikáš, ale nemáš v tom lehkost a hojnost? 

Bojíš se udělat chybu?

Je pro tebe těžké říct ne nebo se za sebe postavit?

Stydíš se a jsi ve společnosti nejistá?

Přijmi pozvání na můj konstelační seminář a rozpusť svůj strach, být vidět.  Byla jsem na tom stejně jako vy, dnes stojím s radostí na podium i tom životním, komunikuji otevřeně a říkám výzvám ANO.  

Udělejte krok směrem k sobě a do své síly. 

Téma být vidět je pro náš život velmi důležité a ovlivňuje snad všechny stránky našeho života. Od sebehodnoty přes finance až po zdraví. Být vidět a slyšet je naší základní potřebou, bez ohledu na to, zda jste introverti nebo extroverti. Pokud máte strach z toho ukázat se, upozornit na sebe třeba skrze vyjádření svého názoru, blokujete si životní hojnost, která se manifestuje vědomými vztahy, finanční prosperitou, zaujetím svých ideálních klientů, nebo jen úplně obyčejnou dovedností říct si o to, co potřebujete.

Téma být vidět je velmi propojené hranicemi a proto i na tomto semináři budeme tvé hranice nastavovat. 

Pokud podnikáš nebo se chystáš, pak téma být vidět, potřebuješ rozhodně ošetřit. 

Konstelace vám s tím pomohou. Někdy je řešení u předků nebo ve vašem minulém životě a právě skrze konstelace spustíme proces proměny. 

Představte si, že máte jedinečnou šanci změnit svůj život k lepšímu a vykročit na cestu k proměně.

Vykročíte? 

Je pravda, že na konstelace nemužou přijít všichni. Třeba ti, kteří ve skutečnosti nechtějí změnu, by měli raději zůstat domaKonstelace jsou proces proměny a proto je důležité počítat s tím, že přinesou do tvého života změny.  Třeba takovou o které píše Jana Šťastná. Zahraješ si hlavní roli ve SVÉM jedinečném filmu.
A díky konstelacím změníš jeho další scénář. Možná se to neprojeví hned, ale po čase si všimneš, kam až tě tento zážitek posunul. Neexistuje možnost, že by se po absolvování konstelace nestalo nic. Vždy tě to nějakým způsobem ovlivní, ať už jsi v hlavní roli a tvořím je přímo pro tebe, nebo stojíš v roli konstelací někoho jiného.

Evi, tvá práce ve mě zůstala jako jeden z důležitých pilířů koňského roku - když to vnímám zpětně, bylo to takové probuzení do života, díky té konstelaci se hluboko ve mě aktivovala síla, která byla do té doby potlačená a zmrazená... Odstartovalo to hodně změn na všech úrovních, přeskládala jsem vztah k sobě i k blízkým lidem, postupně si nastavila hranice tam kde mi vyhovují, postavila jsem se sama za sebe i ve vztahu s manželem, posunula podnikání...bylo a je toho pořád hodně a letos mám v plánu stabilizaci příjmů...Tvoje konstelace stály u zrodu všech těch změn a měly na nich velký podíl, pustily mě ještě víc do hloubky a tím pádem mi daly stabilitu v těch dalších událostech 🙏
Jana Štastná, shiatsu a fyzioterapiewww.janastastna.cz

Konstelace ukážou pravou tvář nás samých. 

Dokonce i role, do kterých jsme vybíráni, s námi nějakým způsobem rezonují. Nic z toho, co se tam odehrává, není náhoda. Ani to, co za účastníky se při konstelacích setká. Jsou to chvíle, kdy jde lidská mysl nadobro stranou a vyšší já může zasáhnout

Cena konstelačních dnů je 3400 Kč - minimální počet účastníků je 7 a maximální 17. 

Objednávkou a jejím zaplacením, dáváte najevo, že víte, že vám nemohu zaručit vaší osobní konstelaci, ale už jen bytím v energetickém konstelačím poli a vstupováním do rolí jste součástí transformace. 

Cena nezahrnuje ubytování ani oběd. 

Během soboty budou vznikat fotky, které použiji následně k promu na sociálních sítích. Objednáním k tomu dáváte souhlas. 

V případě zrušení konstelací z tvé strany 10 dní předem, ti bude stržen storno poplatek 1250 Kč. Zrušíš-li účast  9 dní a méně před uskutečněním o peníze nepřijdeš, můžeš místo nabídnout kamarádce nebo se ti částka převede na nový termín, ale vrácena ti nebude. V případě zrušení konstelací z mé strany ti budou peníze v plné výši vráceny do 15 dnů zpět na účet. 

Prožily na konstelacích...

Bylo příjemné se účastnit konstelací pod Tvým vedením. Líbilo se mi, jak s pomocí svého naciťování dokážeš vidět smysl a skryté souvislosti v situacích, které si neseme jako bolavé. Právě rozkrytí smyslu a oněch souvislostí vnímám jako přispění k vyléčení starých ran … + možnost vidět dary, které jsme díky té bolesti mohli získat. Nedělám si iluze, že by se jedněmi konstelacemi změnil život jako mávnutím kouzelného proutku. Ale léčivý potenciál tam rozhodně je i díky „aha momentům“, že některé věci mohou být ještě jinak.
František Boháč
O konstelacichch jsem se dozvedel od me pritelkyne, ktera na nich uz parkrat byla. Nejak jsem to cele nechapal, ale docela dost me zajimalo jak to vlastne cele funguje. A zjistil jsem, ze je to fakt hustý. Po konstelacich se divam na svet a na lidi s mnohem vetsim nadhledem. Soudit ostatni vlastne ani nemuzeme, nebot nezname jejich pribeh. Celkove me to utvrdilo v sebe a v moji zivotni ceste. Dokonce i uz tak dost hluboky vztah s pritelkyni se jeste vice prohloubil. Konstelace s Evou urcite stoji za to. Diky
Roman
Pro mě jako účastnici bylo úchvatné otevírat dávno zapomenuté příběhy, které svojí rodovou energií stále ovlivňují současný život. Každá konstelace, nejen ta má, mě hluboce zasáhla. Kolik bolesti ještě musí být opuštěno a odpuštěno⁉️ A pro mě jako účastnici konstelačního výcviku u Jana Bílého, bylo dech beroucí, pozorovat Evu při práci v hlubokém intuitivním napojení a soustředění. Klid a lásku, se kterou konstelace vedla, i když hromy blesky lítaly 🙏 Velmi inspirativní a obohacující. Děkuji Evi ❤️
Věra Stádníková
Konstelace jsem už znala a zkusila a měla jsem je dřív hodně ráda, ale pár let zpět jsem byla jen po skromnu. Tvoje konstelace, jsou ale úplně jiný formát, je to jízda do kouzelného prostoru, kde se dějí magické věci a kde jsem se cítila velmi bezpečně, opečovaná, podporovaná a ve velmi silném energetickém poli. Pojímáš je velmi osobitě, až téměř rituálně. Máš neskutečný dar chvilku rýpat, ale nakonec vykopneš z té hloubky tu podstatu toho co potřebuje být viděno, vyzdvihnuto a poléčeno a osvobozeno. Okouzlila mě tvoje přímost, tvůj dar uvidět to jádro pudla a opravdovost co člověka trápí a nebojíš se to vyzdvihnout, i když víš že udeříš do bolavého. Protože tvůj další dar je vytvořit velmi silný a bezpečný kruh, v kterém je prostor to vše poléčit. Pro mě jsi vytvořila něco, co pozvedá konstelace na nádherný rituální obřad. Ty díky tvému daru tam rozsvítíš a poléčíš. Jsi pro mě královna konstelací s přesahem.
Veronika Marečková
Konstelací jsem se pouze účastnila a byla jsem ve dvou rolích. Byla jsem překvapená, jak jsem se do role dostala i ten pocit mě překvapil, co mnou projel od hlavy až po paty. Myslela jsem, že mi to nepůjde. Byla to vůbec první konstelace, které jsem se zúčastnila. O konstelacích jsem něco okrajově věděla, ale tvoje konstelace předčili moje očekávání 😁♥️. Celý víkend jsem se cítila velmi dobře, díky Tvému vedení, přístupu a prostředí ve kterém jsme byly. Překvapilo mě také do jaké hloubky a minulosti lze jít a taky že některé konstelace na mě měly větší vliv. Myslím, že mi došlo, že v některých životních situacích nemusím, tak moc tlačit a spíš povolit a nechat je plynout, uvidím jak mi to půjde 😁. Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala❤️. Konstelace bych doporučila všem ženám, které se chtějí někam v životě posunout a odbourat zvyklosti, které jim neslouží a necítí se v nich dobře.
Lucie Aujeská

Poslechni si, jak konstelace vnímají ženy, které si dovolily přijít. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Podmínky účasti

Konstelace jsou vhodné pro osoby starší 18 let. 

Konstelace nejsou vhodné

Pro labilní osoby které jsou dlouhodě v péči psychiatra nebo psychologa.

Kdo pro vás bude pracovat? 

Taneční terapeutka
Petra Hatoňová

Petra je moje asistentka na konstelacích. Cítí a ctí hudbu každou buňkou svého těla. 

Víc jak rok provází moje konstelace a přináší do nich hubdu, která podkreslí silu okamžiku, a zprostředkovává vám dlaší rozměr konstelací.  

V Šumperku pro vás pořádá Medicine Women dance, kde vás skrze tanec vede k lásce k sobě. 

Konstelační čarodějka
Eva Pitnerová

Konstelace pro vás budu tvořit já. 

"Evi to, co děláš nejsou jen konstelace!" Ano nejsou, účastníci, kteří mými semináři prošly, tuhle větu často používají. 
Říkám si konstelační čarodějka a to vystihuje mojí práci asi nejvíc. 

Svými konstelacemi vám zprostředkovávám přijetí, lásku a pochopení. 

Co to jsou konstelace podle mě?  

Představ si souhvězdí.
Všechny hvězdy v něm mají přesné uspořádání. A teď si představ, že ty hvězdy jsou rodina, ktera vytváří nějaký systém a právě s takovými systémy pracují konstelace.

Jedna hvězda se naštvala na druhou a zbortil se systém, který vytvářel souhvězdí.

Konstelace tento systém obnovují a pracují se skrytým řádem lasky.

Rodinný systém má přirozený řád, řád lásky, který je neviditelný, ale který propojuje a především ovlivňuje, všechny členy systému. V konstelacích je možné uvidět tato skrytá pouta a rozvázat je. Systém ovlivňuje i to, když v rodině někoho chceme zachraňovat, nebo si myslíme, že bychom TO (ať je to cokoli) dělaly lépe.

Proto jsou konstelace úžasným nástrojem skrze který pro tebe čaruji pohyb duše a hlubokou transformaci. 

Co dalšího přinesou konstelace do tvého života?

Porozumíš tomu, proč se v tvém životě dějí události, kterým "nerozumíš". Transformuješ to, co ti brání v růstu. Změníš svůj pohled na svět kolem sebe a získáš větší pochopení pro různé události. Získáš sílu do života a uvolnění z osudu tvého předka.

  • S čím můžete počítat?
    Konstelace pod mým vedením vám nabízejí silný a hluboce transformující zážitek, který vám pomůže najít smíření a pochopení. Bude to pro vás nezapomenutelná cesta, na kterou budete s láskou vzpomínat.
  • Vytvoříme pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde se budete cítit volní a komfortní, abyste mohli plně vyjádřit své pocity a myšlenky. Takové prostředí je nezbytné pro účinnou práci s konstelacemi a pomáhají vám dosáhnout maximálního potenciálu.
  • Co od vás budu chtít?
    Abyste se otevřeli a upřímní vůči sobě i ostatní a byli ochotní jít za hranice své komfortní zóny. Uvidíte, že díky tomu se dostanete uvnitř sebe do míst, kde jste ještě nebyli a zjistíte, jak úžasné to vlastně je.
  • Prosím, abyste respektovali názory a myšlenky ostatních účastníků. Během přestávek se běžte projít, něco snězte a napijte se a především se hýbejte. Vaše těla do sebe zapisují nové informace a energie a skrze váš pohyb.
Tvou práci už znám nějakou dobu, ale z pozice klientky Tvých konstelací to bylo moje poprvé. Tvoje schopnost provádět lidí neznámými vodami jejich podvêdomých mechanismů mě fascinovala vždycky, ale zažít to ve Tvých konstelacích má nový rozměr.
Vnímala jsem, jak na celý proces reaguje moje tělo, jak se napětí pomalu uvolňuje a někde uprostřed mé konstelace začala přebírat vedení harmonie mého systému...a pak přišla síla. Moje síla, osvobozená od zatěžujících mechanismů. Jako když uklidíš místnost, prosvětlí se a vynikne její účel v čisté podobě. ..
Ale ten den přinesl mnohem, mnohem víc....a velmi jsem si užívala okamžiky, kdy jsi druhým ukazovala jiné úhly pohledu, s neosobní laskavosti, která je ve službách něčeho vyššího... Vnímala jsem, jak osvobozující je to nejenom pro jejich příběh, ale i pro mě samotnou...
Miluju Tvoji práci, Tvou moudrost, sílu, vnímavost, laskavost, oddanost Pravdě... A jsou to právě tyto kvality, které z Tebe v mých očích dělají terapeuta, kterému jsem ochotná se otevřít a důvěřovat... a takových není mnoho... P.S....a výsledek? Den po konstelacích na téma Strach být vidět už mě svrběla moje čerstvě oprášená křídla a cítila jsem v sobě jakési to "tak světe, tady jsem, podívej!"...
Michaela Maňásková

Přihlásit se na konstelace říjnové bude možné do...

  • Objednávkou a jejím zaplacením, dáváte najevo, že víte, že vám nemohu zaručit vaší osobní konstelaci, ale už jen bytím v energetickém konstelačím poli a vstupováním do rolí jste součástí transformace. 
  • Konstelace jsou vhodné pro osoby starší 18 let.