Na Ženy ženám jsem v té své objevila poklad aneb Tajemství ženské kabelky

Miluji ženy.

Dá se říci, že jsem jimi doslova posedlá. Když navíc ještě ta žena VÍ, KDO JE a zná svou hodnotu, je takové setkání s ní naprosto obohacující. Je to jako vyhřívat se na slunci a regenerovat se. Každá sebe-vědomá žena je inspirací pro ostatní ženy. Být v její blízkosti je úžasně nabíjející, a to ve všech oblastech.

Poznáte ji na dálku, jak jsem řekla, svítí jako sluníčko. Z její tváře svítí světlo, i když zrovna neprožívá nejlepší emoce. Je ve své síle i ve chvílích, kdy prožívá nepříjemné okamžiky, a je si vědoma, že vše je cyklické a za chvíli ji zase bude dobře.

inspiro
Nahoře vlevo – lektorky dnu Ženy ženám.

Takových zářivých žen jsem potkala na Ženy ženám pořádané Alicí Kirš několik, a to nejen na podiu.

Chodily po celém Sonu a potkávala jsem je dokonce i na WC. Pozorovala jsem je a kochala se nejen tím, co vyzařovaly, ale také všemi módními styly. Vy, které jste tam byly, víte, o čem mluvím. Atmosféra, která se nesla celým Sonem, byla nepopsatelná a hluboká.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pro mě samotnou byla obrovským postrčením k znovu pořádání ženských seminářů, a abych následovala vnitřní pocit, skočila jsem do toho rovnýma nohama.
Jedno takové komornější setkání si můžete se mnou prožít v Brně>>
Každá jsme jiná a každá svou osobnost vyjadřujeme svým osobitým způsobem. Nic tedy není špatně. Důležité je, aby se žena cítila dobře, a to co nosí na sobě, jak je nalíčená a jaké použije doplňky, jen její vnitřní pocity doladí. A ona tak může ukázat kdo je.

Uvědomila jsem si, jak moc je pro mě důležité vypadat dobře.

Chci být totiž sladěná se svým vnitřním nastavením. Dřív mi bylo jedno, jak vypadám, ale poslední dobou není, a tak následuji potřebu zkrášlovat se. Cítím, že vnitřní i vnější krása chtějí být v harmonii. Kabelky, rtěnky a šik oblečení sladěné s mým JÁ, mě teď velmi zajímá.

ja

Nedalo mi to a zeptala jsem se jedné takové inspirativní ženy Nikoly Džunganové na TAJEMSTVÍ ŽENSKÝCH KABELEK

Vznikl z toho velmi inspirativní rozhovor. Ani jiný nemohl být, protože Nikola je přes kabelky odbornice a už mnoho let ženám vybírá takové, které podtrhnou její osobnost.

14800033_1213624285367675_306485494_o

O Nikole si múžete přečíst přímo tady>>

Teď už ale pojďme k rozhovoru a nechte se inspirovat.

Myslíš si, že může vhodně zvolená kabelka podpořit ženské sebevědomí?

Samozřejmě, že může, protože pokud vám „o něco jde“, např. jdete na konkurz, pracovní pohovor nebo do Národního divadla, pak se jistě budete cítit sebevědoměji s vhodně zvolenou kvalitní kabelkou, která podtrhne vaši osobnost a doladí váš celkový vzhled. V opačném případě nám špatně zvolená nebo poškozená kabelka vykouzlí ruměnec studu na tváři, nebo v nás vyvolá nejistotu, že nejsme DOST DOBRÉ, a okolí to na nás pozná. Energie, kterou vyzařujeme, už není stoprocentní. Do práce byste přeci také nevyrazila v sukni s roztrhanýma silonkama? V dnešní době se klade důraz na dokonalost, s čímž úplně nesouhlasím. Nikdo z nás není dokonalý, ani ty modelky v módních časopisech, ale pokud už vyrazíme mezi lidi, měly bychom se hlavně cítit dobře. Netvrdím, že nutně musíte vlastnit koženou kabelku, ale když už sáhnete po syntetice nebo látce, pak ať je kabelka čistá a bez viditelného poškození. To je důležitější pravidlo pro zdravé sebevědomí.

Dokážeš při pohledu na ženu určit top kousek, který ji podpoří, a navíc jasně o té ženě promluví?

Každá jsme jiná, a co sluší mně a podtrhne mou osobnost, se nemusí líbit někomu druhému, proto je důležité naslouchat potřebám zákaznicím. Že máme každá jiný vkus – a je to dobře – jsem se nejednou přesvědčila na veletrzích v Milánu, kdy můj přítel vybral kabelky, které já považovala za přezdobené, cirkusové kousky, a ony se většinou prodaly jako první. Jinou kabelku doporučím sportovně založené ženě, protože ta bude chtít mít volné ruce a bude chtít lehkou kabelku, která ji nebude omezovat v pohybu, proto zvolíme crossbody, a jinou manažerce, protože ta zas potřebuje kabelu na dokumenty, tablet nebo notebook, chce mít vše pěkně srovnané a přehledné. Jsem ráda, že svět je tak barevný a nabízí nám tolik možností jak být SAMA SEBOU.

sun-hat-1525432

Dá se vlastně kabelkou vyjádřit osobnost ženy?

Na tuto otázku jsem ti odpověděla z velké části už v předešlé části. Myslím si, že nejdůležitější je znát vlastní hodnoty a vědět, co mi sluší. Nad vkusem lidí mi při cestě městem občas zůstává rozum stát, ale pokud se ten nebo ta dotyčná cítí skvěle, tak proč ne? Nepodléhám módním výstřelkům, takže kombinace barev nebo různých motivů jde mimo mě, ale neodsuzuji nikoho, komu se BÝT IN líbí a umí v tom chodit. Osobnost ženy můžeš kabelkou podtrhnout, přesto ani ,,Luisvuittonka“ z tebe neudělá madam, pokud jí opravdu nejsi.

Souhlasíš se mnou, že na ženách, které znají svou hodnotu a sebevědomí, je to poznat a naopak?

Naprosto 🙂

TIP OD EVY: Sebevědomí vychází z ženské duše a z přesvědčení, kterým žena o sobě uvěřila. Změní-li se v ženě nahlížení na sebe, změní se celkově její vyzařování.

A poslední otázka, kdybys něco mohla ženám vzkázat, co by to bylo?

Aby byly spokojené s tím, co mají a dokázaly se radovat i z maličkostí. Občas se honíme za dokonalostí, chceme víc anebo závidíme, co má náš soused, ale odpovězte si každá upřímně: ,,POTŘEBUJI TO VŠE KE SPOKOJENÉMU ŽIVOTU?“

Milé ženy uzavřela bych to mým vlastním citátem –  “ S vnitřní spokojeností se o věci nemusíme rvát, přicházejí k nám samy“ a pozvánkou na seminář PRAVÉ JÁ do Brna>>

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře