2+1 zaručený tip, jak rozeznat muže, který to s vámi nemyslí vážně.

Jedna z nejčastějších otázek

Jak rozeznat muže, který to se mnou nemyslí vážně. Umím být vnitřně v klidu při jiných otázkách, ale tahle mě vždy nadzvedne. Chápu, že touha po vztahu s člověkem mává. Volají nádherné, úspěšné ženy, milované nejbližšími a pláčou mi do telefonu, že neví, co DĚLAJÍ špatně. I když pracují na osobním rozvoji a snaží se o správné vnitřní nastavení, stejně ten jejich vytoužený je nechává doma samotné.

Můžete každé z nich říkat, že na něj nemají neustále čekat, ale žít si svůj život – ale jako by vás neslyšely a stále se trápí pochybnostmi, jestli si ten nezájem nenamlouvají.

Povyprávím, vám nyní příběh.

Vy se zamyslete nad tím, co byste dané ženě řekli vy, a pozorujte své emoce během čtení.

Na konci článku vám povím, co jsem jí řekla já.

Čekám, až bude čas našeho sezení, které bude tentokráte po telefonu. Už se na Janu těším, je to má letitá klientka a dnes chce řešit vztah. To mě překvapilo, protože na něj se nikdy neptala.

Překvapení! Žena, která se mnou mluvila, nebyla snad ani Jana, nebo se s ní něco zvláštního stalo. Rázná, vědomá si sebe samé a svých hranic. Takovou jsem ji znala. Najednou se na druhém konci telefonátu hroutí nešťastná ženská, která ještě navíc hledá chybu u sebe a přemýšlí, čím toho (….) muže vystrašila, že se neozývá a zažívá strach, který jí pohlcuje.

Neuvěřitelné, jak může žena obvinit sebe samu z neschopnosti a hulváctví druhého.

„Evo, já nevím jak dál. Nechtěla jsem se Vás na něj ptát, ale už vážně nevím“.

Vypráví mi, jak dva roky čeká na někoho, kdo se k ní nechává s úctou, a nemá ani tu slušnost zareagovat jí na zprávu, nebo se omluvit. Chce mu dávat čas, nechce ho svazovat a omezovat. Někde si přečetla, že by měla dopřát svobodu a ten druhý jí to pak také oplatí.

Asi jo, ale to by nejdříve museli mít vztah.

Slzavé údolí, když sms nepřichází.
Přemýšlela jsem, že budu její partner. Sex kdy chci já, někdy můžu přespat, dostanu teplou večeři a ještě navíc mi bude psát, jak jí chybím a jak mě miluje. Mezitím si já budu dělat Bůhvíco a bůhví s kým, a aby toho nebylo málo, nebudu mít ani kapičku slušnosti dodržet slíbené, nebo dokonce odepsat na zprávu, či zvednou telefon. 

Ale co, když budu mít náladu, napíšu jí nějaká slůvka, co chce slyšet, možná si i nasypu popel na hlavu – a zase mám s kým a kde spát.

Malinko jsem můj rozhovor s „Janou“ dovedla do krajnosti, ale věřte mi, že ne moc.  Takových žen, mi volá několik týdně a během hovoru toho svého vyvoleného neustále omlouvají.  Chápu, proč to dělají. Nechtějí si přiznat, že zase přišlo další zklamání. Jak z toho ven?

Co byste poradili těm ženám vy?

Moje rada byla jednoduchá a vlastně to nebyla ani rada.

  •         Jsi šťastná?
  •         Cítíš naplnění ve vztahu?
  •         Rozvíjíte se společně?
  •         Trávíte spolu kreativně čas?
  •         Zavolá Ti někdy sám od sebe?
  •         Dodrží pak to, co jste si domluvili?
  •         Věříš tomu, co ti říká?

Mlčela. Pak se rozplakala a zároveň se smála. „Bože, Evo… Jak jsem mohla být tak hloupá?!“

Mohla, je to jednoduché. Toužila po lásce tak moc, že byla ochotná ztratit svou hodnotu a uvěřit, že takové jednání je v pořádku.

Takže jak poznáte, že to s vámi nemyslí vážně?

  •      Myslí jen na svůj prospěch.
  •      Nereaguje na váš kontakt.
  •      Vy to v sobě cítíte, ALE NECHCETE SI TO PŘIPUSTIT

Milé ženy, ať je osobní rozvoj jakkoliv prospěšný, nezapomínejte na svůj zdravý rozum a řiďte se radou, která je jednoduchá.

Třikrát měř (dej mu tři šance) a jednou řež (ukonči to).

Máte-li spolu být, pak tohle ho rozhodně probere. Ovšem ruku na srdce, kdyby chtěl, tak by nepotřeboval druhé dvě šance, a vy jste nyní místo čtení tohoto článku cukrovali někde spolu.

Hodně často ženy zapomínají, že jsou Královny a mohou žít tak, jak chtějí.

Chybí jim odvaha a někdy i dvorní dáma, která by jim naslouchala a správně je postrčila.

Když ale nemáte takovou dvorní dámu u sebe, tak si pamatujte, že takový muž se nazývá učitel sebehodnoty.
Díky nim se učíte mít hranice, za které už nikdy nejdete, a další hráči s vaším srdcem nemají šanci. Protože je vycítíte na míle daleko. Vaše srdce už nikdo takový neoblbne.

Křičíte, že ne! Jenže zase a pak znova máte takový exemplář vedle sebe?

Tak se zamyslete!

Opravdu vaše srdce říká od začátku „ANO, TO JE ON, MÉHO SRDCE ŠAMPION“, nebo mu zase nevěnujete pozornost?

Vidante konzultace

Vidante znamená vidoucí, zřící a takové služby ti nabízím.

Rituály na míru

Vytvořím pro tebe rituál s ohledem na tvůj záměr.

Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře