Znáš své číslo předurčení a jeho tarotové poselství? 


Tarot se používá k nahlédnutí do budoucnosti, prozkoumání osobních otázek, nalézání inspirace a porozumění. Kdo však v tarotu vidí jen zdroj odpovědí na otázky budoucnosti, neměl by si s ním vůbec začínat. Chci Ti ukázat, že tarot umí daleko víc, a může být úžasným průvodcem do tvého nitra.

Co najdeš v tarotovém balíčku

Tarot obsahuje 78 karet. 22 karet tvoří Velkou arkánu a 56 karet Malou arkánu, která se ještě dál dělí na čtyři živly:
Voda = Poháry
Země = Pentakly
Vzduch = Meče
Oheň = Hole
Každý živel je rozdělen od Esa po desítku a má dvorní karty – páže, rytíře, krále a královnu. Každá karta má svůj vlastní význam a symboliku. Tarot se používá kromě věštění především jako prostředek k osobnímu růstu a jako nástroj pro rozvoj intuice a duchovního uvědomění.

Víš, že jedna z prvních zmínek o tarotových kartách pochází z roku 1440? Objevuje se v knize, kde se popisují tarotové karty jako nová hra, která tehdy začala být populární v Itálii. Od té doby se tarotové karty staly velmi oblíbenými a rozšířily se po celé Evropě. Postupem času se začaly používat také pro účely věštění a duchovního rozvoje, což vedlo k vytvoření mnoha různých tarotových souborů s řadou významů a interpretací jednotlivých karet.

Tarot je ucelený nástroj k osobnímu rozvoji

Je jako zrcadlo toho, co se děje v našem vnitřním světě. Někdy máme tendenci zavírat oči před pravdou, ale karty nám ji dokážou pěkně rozkrýt a naservírovat. Když jim porozumíš, ukážou ti, co před sebou skrýváš. Stejně jako v konstelacích, tak i při používání tarotu musíme být připraveni na změnu vnitřní i vnější.

Tarot ti také odpoví na otázky týkající se tvé osobnosti a životního směřování neboli karmického úkolu a předurčení.

Co k tomu potřebuješ?

Musíš umět vypočítat své číslo předurčení. Není na tom nic těžkého. Stačí, když si mezi jednotlivá čísla tvého data narození dáš pomyslná plus a začneš je sčítat.

Například herec Oldřich Nový se narodil 7. srpna 1899. Sčítáme tedy 7+8+1+8+9+9=42=4+2=6. Jeho číslem předurčení byla 6, které v tarotu odpovídá karta MILENCI. Proto Oldřichovi seděli nejvíce role milovníků, ale také naivků. Na druhou stranu se o něm říkalo, že byl uzavřený, náladový a nedůvěřivý, což k MILENCŮM také patří, když je zrazena jejich důvěra.


Čísla předurčení ukazují témata, která ovlivňují tvůj život

Teď s tebou pootevřu dveře do magického světa tarotu a ukážu ti, co tvé číslo předurčení říká. Máš ho spočítané? Tak jdeme na to:

1. Mág otevírá tvůrčí sílu, tvoří zázraky a učí tě pracovat s tvou vůlí. Přináší ti prohloubení duchovního růstu, kreativity a rozvíjí komunikaci.

2. Velekněžka ti otevírá cestu k plnému projevení intuice, schopnosti udržet tajemství, ale také tě směřuje k pravdivosti.

3. Císařovna v tobě probouzí ženství a ukazuje ti, jak moc jsi plná hojnosti a lásky. Aktivuje v tobě mateřství a otázku sebepřijetí.

4. Císař přináší do tvého života pragmatické myšlení, stabilitu a odpovědnost. Učíš se s ním plánovat a chránit.

5. Velekněz k tobě přichází s nabídkou učení se a otevření se spiritualitě. Zve tě do vnitřního světa a k propojení s božstvím.

6. Milenci tě zvou do světa vášně, vztahů a partnerské lásky. Ukazují ti, jak je volba všudypřítomná.

7. Vůz ti otevírá dveře k soběstačnosti, aktivitě a také ti ukazuje, jak občerstvující je pro nás lidi cestování a cesta za dobrodružstvím.

8. Síla se tě ptá, jestli jsi v kontaktu se svou vnitřní silou, odvahou a sebepřijetím. Učí tě soucitu a podporuje tvoji kreativitu a trpělivost.

9. Poustevník tě seznamuje s důležitostí samoty a vzdálení se od davu. Podporuje v tobě vnitřní moudrost, duchovní růst a vede tě k meditaci.

Našla ses v tomhle stručném přehledu základních 9 čísel a tarotových karet?
Poděl se se mnou v komentářích.

Zajímáš se o tarot? Nahlédni do jeho tajemství skrze můj eBook, kde o jednotlivých kartách píšu velmi osobitým a netradičním způsobem.

Objednat si můžeš i svůj osobní rozbor data narození – Návrat k sobě

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře