Znáš skutečný význam adventních nedělí?

Adventní doba je dobou, kdy čekáme na něco velikého,

na něco, co nás zachrání. Čekání na světlo, ať už v podobě Ježíše, nebo návratu slunce. Je to doba, kdy máme bilancovat, zklidnit se a zamyslet se nad sebou a svými činy. Pro děti je doba adventní především o čekání na Ježíška. Pro mnoho rodičů je dobou stresu, ale najdou se i takoví, kteří si adventní čas naprosto užívají. Třeba já, miluji fronty v obchoďácích, koledy už od října, naštvaný výrazy v obličejích všech. Brzké smrákání, mráz a vánoční trhy. Celým adventem prostupuje něco, čemu budeme říkat Vánoční duch.

Vánoční duch je mocnější, než si dokážeš představit!

Lidé potřebují Vánoce jako připomínku dobrosrdečnosti. Bez probouzení vánočního ducha v našich srdcích by temnota začala mít převahu v našich životech. Adventní doba je čas, kdy se máme obrátit do sebe a znovuobjevit hodnoty a udělat si v sobě čisto. Celý advent je především o energiích. Každý týden nese svou vlastní esenci a ty můžeš tuhle esenci využít pro sebe. Tím, že se na ni naladíš a půjdeš v souladu s ní, ti přinese benefity, které si ještě možná teď ani neuvědomuješ.

 

Loni jsme s dcerou Pájou připravily virtuální adventní kalendář, ve kterém jsme kromě různých překvapení a dárečků vedly ženy k ponoření do sebe a naladění se právě na esence adventních týdnů. Nadšeně s námi pak ženy sdílely své pocity a uvědomění, která jim adventní kalendář přinesl. Některé nám dokonce psaly, že to byla jejich nejlepší investice v roce 2019, protože jim adventní kalendář přinesl kromě radosti, zábavy a dárků hlavně ponor do sebe a vnitřní úklid.

Už 29. 11. 2020 si doma zapálíš první svíčku na svém adventním věnci.

Víš ale, proč ji zapaluješ? Možná bys nám teď odpověděla, že znáš všechny významy svíček. První svíčka je přeci Naděje, druhá Mír, třetí Přátelství a poslední Láska.  Ano. To máš pravdu, ale ne úplnou. Neděle se také nazývají železná, bronzová, stříbrná a zlatá. Ale ani to není všechno!

 1. neděle je spojená s domovem, rodinou, kořeny a rodem.
 2. neděle je spojená se vztahy k ostatním.
 3. neděle je spojená se vztahem k sobě.
 4. neděle je vyvrcholením adventu a její esence se týká Boha, všeho neviditelného.

Když budeš každý týden pracovat na těchto oblastech svého života a s každým týdnem projdeš činnosti, které se k němu vážou, vykročíš do nového roku obohacená o vnitřní světlo. Tvé srdce se v době adventního času otevře větší lásce, soucitu a naladíš se na svůj zdroj. Energie, kterou tím získáš, tě bude provázet celým následujícím rokem.

Adventní dobu můžeš prožít

 • ve stresu a v naštvanosti na lidi, Covid 19 a na všechny omezení, která se dějí,
 • nebo si advent můžeš užít ve svém vnitřním světě a vyladit výše zmíněné oblasti svého života a vychutnat si každý den.

Prožij konec roku vědomě a přesto s hravostí, vánoční náladou a znovuobjevenou dětskou radostí.

Když si navíc koupíš náš adventní kalendář

 • prozradíme ti, čemu dát pozornost v každém konkrétním týdnu,
 • podpoříš své vnitřní dítě,
 • zasoutěžíš si o dárky,
 • denně zažiješ jedno milé překvapení během otevírání virtuálního okénka v členské sekci,
 • zaposloucháš se do ještě nevydané knihy o Andělínovi a Lusile od Martiny Hoppové,
 • užiješ si obrázkohraní, která se v adventním kalendáři objeví.

Budeme se na tebe těšit v našem virtuálním adventním kalendáři. Protože kdo jiný, než my dvě, by ti mohl zprostředkovat vánoční čas. Dvě vánocemilky. Holky, co pravděpodobně v minulém životě pracovaly pro Santu nebo Ježíška a občas zkoumají, jestli se jim zase nemění uši na elfské.

Neuklidíme za tebe, nenakoupíme dárky, dokonce ani neupečeme cukroví, ale rozhodně ti zpříjemníme advent a probudíme lásku k tomuhle období.

A pro radost, ti tu necháváme moc hezkou písničku….

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tagy:
Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře