Víš, že se blíží doba požehnání a hojnosti?

Té době říkáme ADVENT,

Není to jen čekání na světlo, ať už v podobě Ježíše, nebo návratu slunce. Je to doba, kdy máme bilancovat, zklidnit se a zamyslet se nad sebou a svými činy. Pro děti je doba adventní především o čekání na Ježíška. Pro mnoho rodičů je dobou stresu, ale najdou se i takoví, kteří si adventní čas naprosto užívají. Především je to ale doba, kdy můžeme prožít požehnání a hojnost, která nás pak bude provázet celým následujícím rokem.

Vánoční duch je mocnější, než si dokážeš představit!

Lidé potřebují Vánoce jako připomínku dobrosrdečnosti. Bez probouzení vánočního ducha v našich srdcích by temnota začala mít převahu v našich životech. Adventní doba je čas, kdy se máme obrátit do sebe a znovuobjevit hodnoty a udělat si v sobě čisto a přesně proto tě zvu na svůj dvoudenní adventní seminář do Olomouce.

Nejen že si budeme povídat, ale budeme i pracovat jak se na konci roku sluší a patří. Abychom vykročily do roku 2023 s čistým štítem.

🪄Projdeme si všechny 4 týdny a jejich témata. Provedeme tě magickým zakončením roku, tak abys co nejlépe uzavřela tento. Prožiješ si minikonstelační-cvičení na téma spojené s adventem (nech se překvapit).
🍷Dáme si společně punč na trzích (pokud budou).
📩Napíšeme Ježíškovi a anděl bude rozdávat dárečky. 
🎄Prostě pro tebe vytvoříme vánoční atmosféru.
🎄 A nahlédnu i do karet, abys věděla, co tě čeká v roce 2023.
Potkáš paní Santovou a jejího pomocníčka 🧚🏿
 

Každý týden nese svou vlastní esenci a záměr. Tím, že se na ni naladíš a půjdeš v souladu s ní, ti přinese benefity, které si ještě možná teď ani neuvědomuješ.

Už 27. 11. 2027 zapálíme první svíčku na svém adventním věnci.

My jí můžeme zapálit společně na našem semináři.

Víš ale, proč ji zapalujeme? Možná bys nám teď odpověděla, že znáš všechny významy svíček. První svíčka je přeci Naděje, druhá Mír, třetí Přátelství a poslední Láska. Ano. To máš pravdu, ale ne úplnou. Neděle se také nazývají železná, bronzová, stříbrná a zlatá. Ale ani to není všechno!

  1. neděle je spojená s domovem, rodinou, kořeny a rodem.
  2. neděle je spojená se vztahy k ostatním.
  3. neděle je spojená se vztahem k sobě.
  4. neděle je vyvrcholením adventu a její esence se týká Boha, všeho neviditelného.

Já, paní Santová a můj pomocníček Rudolf, ti prozradíme, jak si advent užít a ne ho přežít.  Prožij konec roku vědomě a přesto s hravostí, vánoční náladou a znovuobjevenou dětskou radostí.

Přijď si užít adventní víkend s námi.

Mám pro tebe dárek

Možná se našeho víkendového semináře nezúčastníš, ale to nevadí. Dočetla jsi až sem a já pro tebe něco mám. Mnoho žen si v období vánoc stěžuje, že nedostávají to, co si přejí, i přesto, že naznačují po celý rok, co by jim udělalo radost.  

Chceš, aby se ti tvé přání splnilo? Napiš svému Ježíškovi dopis. Já jsem pro tebe nachystala šablonu, kterou si můžeš stáhnout, bez zadávání e-mailu.  Máš ho tady ke stažení ve dvou variantách. 

Jaké přání tam určitě nebude chybět, napiš mi to pod článkem. 

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře