3 tipy, jak mít hezčí den!

1. tip – Potěš se oblíbenými květinami! My ženy jsem s říší květin propojené. Neznám ženu, které by neudělala radost květina ať už v květináči, natrhaná nebo řezaná květina z obchodu. Proč si nějakou nepořídit domů a nepotěšit tak sama sebe. Možná si můžeš udělat radost i větvičkami do vázy.

2. tip – Vytvoř si playlist pozitivní hudby.
Hudba tě podpoří ve chvílích, kdy ti není ouvej, ale také zlepší náladu a rozhýbe tě. A jak víš, pohyb do tvého těla stejně jako hudba, vyplavuje pozitivní hormony a hned máš hezčí den.

3. tip – Provoň si byt svěží vůní.
Každý tvůj nádech bude příjemný a vykouzlí ti úsměv na rtech. Pokud bys chtěla spojit příjemné s užitečným, skvělou práci udělá bílá šalvěj. Bílá šalvěj je očistné vykuřovadlo a tak tvůj byt nebude jen vonět, ale bude současně i očištěný od negativních energií.

„Měli bychom považovat každý den jako ztracený, jestliže jsme v něm ani jednou netancovali.“ Friedrich Nietzsche

A co bys doporučila ty mně? Jaké jsou tvé tipy na vytvoření si hezkého dne?

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře