3 tipy, jak mít hezčí den!

1. tip – Potěš se oblíbenými květinami! My ženy jsem s říší květin propojené. Neznám ženu, které by neudělala radost květina ať už v květináči, natrhaná nebo řezaná květina z obchodu. Proč si nějakou nepořídit domů a nepotěšit tak sama sebe. Možná si můžeš udělat radost i větvičkami do vázy.

2. tip – Vytvoř si playlist pozitivní hudby.
Hudba tě podpoří ve chvílích, kdy ti není ouvej, ale také zlepší náladu a rozhýbe tě. A jak víš, pohyb do tvého těla stejně jako hudba, vyplavuje pozitivní hormony a hned máš hezčí den.

3. tip – Provoň si byt svěží vůní.
Každý tvůj nádech bude příjemný a vykouzlí ti úsměv na rtech. Pokud bys chtěla spojit příjemné s užitečným, skvělou práci udělá bílá šalvěj. Bílá šalvěj je očistné vykuřovadlo a tak tvůj byt nebude jen vonět, ale bude současně i očištěný od negativních energií.

„Měli bychom považovat každý den jako ztracený, jestliže jsme v něm ani jednou netancovali.“ Friedrich Nietzsche

A co bys doporučila ty mně? Jaké jsou tvé tipy na vytvoření si hezkého dne?

Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře