Medicína šamanky ze stromu, který neplodí

Přišla za mnou šamanka a přinesla mi nápoj z kořene mrtvého stromu pro moji klientku. Ta si u mne objednala službu, která se tematicky jmenuje Cesta ke kořenům.

Cesta ke kořenům je služba, která vede skrze uvidění vnitřních mechanismů k pochopení toho, proč se dnes cítím, jak se cítím, a současně vede k jejich proměně.

Vždy pracuji tak, aby se klientka cítila během mého vedení bezpečně. Je jedno, v jaké mé službě se potkáme, vždy jako první nastavíme prostor, ve kterém se pak může dít transformace.

Žena s IVF


Klientka se na mě obrátila s tématem IVF(metoda asistované reprodukce), které se už po několikáté nevydařilo. Prosím, přestaňte obracet oči v sloup, že někdo jde na IVF. Nejsme bozi, abychom hodnotili rozhodnutí druhých.

Naladila jsem se, abych se mohla ponořit do jejího vnitřního příběhu. Potřebuji vždy, aby klientka měla pohodlí, byla prodýchaná a spojená s tělem, což děláme pohybem. Někdy se stačí jen protáhnout a ztuhlost energie povolí. 
Další část je pasivní, kdy klientka jen poslouchá, jaké obrazy pro ni načítám z její duše. V poslední části pracujeme konstelačně, abychom nastolily soulad. V téhle části požívám práci s vnitřními obrazy a konstelační metodu.

Tentokrát to ale bylo jiné.

Většinou si načtu obraz z klientčina dětství nebo minulých životů, či rodu, ale tohle se nestalo. Najednou jsem se objevila na místě, kde hořel oheň a na něm byl kotlík s nějakou tekutinou. Vyrůstal tam strom, u kterého seděla žena. Pojmenovala jsem ji jako Šamanku, ale nebyla to taková ta archetypální šamanka, která se ti vybaví, když se s tím slovem propojíš. Vypadala jinak. Byla barevná, kolem krku měla širokou stuhu. Žlutá, červená, bílá, zelená a černá se proplétaly v obrazcích na té stuze. Měla jsem z ní pocit, jako by byla spojená s Mexikem, ale netuším proč.

Mluvila jsem s ní telepaticky

Mluvila jsem s ní telepaticky a všechno, co jsem viděla a slyšela, jsem rovnou tlumočila klientce. A ta, přestože neviděla, co jsem viděla já, souhlasně přitakávala, že ano, že takhle to cítí. Šamanka mi řekla: „Přišla jsem, abych jí dala napít z našeho stromu, ze kterého vaříme našim ženám, které neplodí, nápoj.“ Hlavou mi proběhla myšlenka, že třeba po tom, co se klientka propojí s esencí toho stromu, otěhotní. Jenže to bylo jinak.

„Podívej se na náš strom!“ Znělo mi hlavou, a tak jsem se podívala. Byl šedý, jako kdyby byl mrtvý. Neměl ani listy a už vůbec neměl plody. Ale uvnitř něj to žilo. Doslova se to v něm tetelilo životem. Byl v něm pohyb, jiskření, kreativita. Vypadal mrtvý jen z venku. „Přišla jsem, abych jí dala napít z našeho stromu medicínu Zhojení se. S každým douškem se zacelují rány po ztrátách, ať už spontánních, nebo záměrných. Hojí se fyzické tělo, ale hojí se i další těla, která vidíš ty.“ Pak pokračovala: „Nejsem tu proto, aby otěhotněla. Jsem tu proto, aby se zhojila. Ať se na napije.“ A podávala mi misku s tekutinou, do které předtím během vaření vložila kořen toho stromu.

Zároveň mi řekla, že bude klientku masírovat, pokud přijme pozvání. Vysvětlila jsem klientce, jak to proběhne a co má ona udělat. Nebudu popisovat celou masáž, protože tohle je jen klientčino a u ní to má zůstat.

Co to znamená pro tebe?

Proč ale píšu o této šamance? Protože mi na rozloučenou řekla, že přišla nejen kvůli té jedné ženě. Napít se ze stromu, který neplodí, mohou i další ženy, které se potřebují zahojit v tématu ztráty dítěte, nebo zahojit zranění neplodnosti.

DŮLEŽITÉ: Pokud máte strach nebo pochybnosti, nepouštějte se do toho. Tohle setkání předpokládá jistou vyspělost s energetickou prací, vizualizací nebo meditací, BEZ TOHO SE DO SETKÁNÍ NEPOUŠTĚJTE. Nejde o náhradu za lékařskou nebo psychologickou péči!


Jak se spojit s medicínou stromu, který neplodí?

Stačí, když si uděláte prostor pro sebe. Zavřete si oči a požádejte svého anděla strážného o vytvoření bezpečného prostoru se šamankou. Když děláte jakoukoli energetickou práci, je potřeba mít bezpečný prostor, aby se vám do takové práce nenabouraly různé entity. Zároveň svého anděla strážného požádejte, aby všechno, co se bude dít, vám bylo ku prospěchu a dělo se to v nejlaskavějším možném provedení.

Pomyslete na šamanku, o které tady píšu – její spirituální jméno je Zidekiel (což je obdoba jména archanděla Zadkiela). Požádejte ji o nápoj z kořene stromu, který neplodí, a napijte se. Až ucítíte, že je proces u konce, nebo už nebudete chtít pokračovat, rozlučte se a poděkujte.  Možná k vám šamanka bude mluvit, možná ne. To já nevím. Jen mi ukázala, že existuje tato medicína, o které mám napsat. Může se také stát, že se s vámi nespojí. Není to proto, že je s vámi něco špatně, prostě jen není ještě správný čas.

Než otevřete oči, je dobré přenést pozornost do těla. Stačí se protáhnout, zívnout si. Spojit se se zemí. Promasírovat si části těla, abyste se cítily. Pak si otevřete oči. Je důležité se uzemnit. Dobré je chvíli jen zůstat sedět a pak se napít, najíst a dojít si na WC.

Ať ti je medicína ze stromu, který neplodí, prospěšná.

I ve mě je kus šamanky

Která ti sice nepodá medicínu ze stromu, který neplodí, ale protože znám každé zákoutí tvé duše a vidím obraz tvého života v souvislostech a obrazech, přinesu ti pochopení tvého příběhu a společně se mnou projdeš proměnou tvé bolesti do blaženosti tak, jak jsem to dokázala já. 

Mám za sebou dlouhou cestu, plnou velké vnitřní transformace z hloupé cikánky do moudré cikánky, každodenní šamanky, která ti přinese medicínu pochopení a proměny.

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře