5 tipů jak na harmonické vztahy

Vypusť ale!
Jsi nádherná, ale já jsem si vybral někoho jiného. Máš pravdu, ale já to vidím jinak! Máš to tu hezké, ale já bych to udělala jinak!

Schválně, co ti na těch větách přijde divné. Věřila bys tomu člověku to, co ti říká nebo ne? Myslím tu první část věty, když za ní přidá tu druhou.

Jak by ses cítila, kdybys je slyšela? Připadala by sis krásná, nebo že tvůj názor má platnost? Asi ne, že? A proto je slůvko ALE právě největším zabijákem láskyplné komunikace. A proto si zkusíš mluvit bez ale, bez popírače řečeného.

Víc naslouchej!
Nech druhého, aby mluvil, bez toho, abys mu skákala do řeči.
Pamatuj si, že potřeba mít za každou cenu názor a pravdu, můžeme tvých vztazích místo stavění mostů mezi vámi tvořit propast.

Ten druhý, potřebuje přesně to, co ty. Cítit se vnímaný a součástí.
Nasloucháním mu dáš obojí.
Zároveň díky tomu, že skutečně posloucháš, o tom druhém zjistíš věci, které by ti jinak unikli, kdybys ho přerušovala.

Omluv se!
Zní to jednoduše, ale divila by ses kolik lidí se omluvit neumí a trvají na své pravdě a pak se omlouvají ti, kteří by nemuseli.
Pokud víš, že jsi něco udělala špatně nevytáčej se z toho lží a mlžením a prostě se omluv.
A dam ti jeden tip, pokud je pro tebe těžké říci OMLOUVÁM SE, použij větičku – je mi to líto. Ve zdravých vztazích má omluva místo, stejně jako prosím a děkuji.

Vyznávej lásku!
Na začátku vztahu tohle jde úplně samo, postupně se vyznávání lásky ze vztahu vytrácí. Jako kdyby se vyznání ztratila v každodennosti. Vyznání lásky, může mít různé podoby a ty používej na svou lásku ty, které jsou mu blízké. A tohle samozřejmě můžeš praktikovat nejen na své partnery ale také na děti i přátele.

Pečuj o sebe
Doufám, že tě tenhle bod nepřekvapil. Ano, péče o sebe, svou mysl, duši ale také péče o svou ženskost, tělo, pleť i šatník i vědomá práce s hranicemi jsou důležitou součástí harmonických vztahů.
Unavená, přepracovaná žena, která má všechny na prvním místě a na sobě šetří, nemůže mít harmonické vztahy. Je totiž nespokojená, často v roli oběti, žárlivá, smutná i nahněvaná. Žena, která o sebe pečuje, je spokojenější i šťastnější a je radost s ní trávit čas.

Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře