V každé z nás je ukrytá jasnozřivá žena, stačí přejít tento most

„Chci být taky jasnozřivá, ale nic nevidím..“, slýchám často od žen, které mě navštěvují. Nedávno jsem napsala článek Záblesky tajemna aneb jak přijmout to, že jsem jasnozřivá? Od mé kamarádky, která mi uzdravuje češtinu v článcích, mi přišla reakce, že ona by ráda přijala své jasnozření. Jenže ho nemá, takže ho ani přijmout nemůže. Také by chtěla vnímat, slyšet, vidět a cítit. Jenže nic takového se u ní neděje.

Nemůže být každá jasnozřivou vědmou

Nebo ano? Já vím, že může. My ženy jsme tyto schopnosti – a ještě mnohem silnější – měly dřív naprosto přirozené. Byly jsme spojené s přírodou i vesmírem, ovládaly jsme magii, byly jsme léčitelkami a rozuměly řeči zvířat, rostlin a drahých kamenů. Uměly jsme komunikovat s bytostmi světla, ale i s bytostmi, které na své světlo zapomněly.

Být vidoucí bylo přirozené

Pak z různých důvodů jsme své schopnosti pomalu uzavíraly. Bylo nebezpečné být samy sebou. Být čarodějkami. Po staletí jsme postupně utahovaly kohoutky, kterými k nám naše schopnosti doslova tekly. Dnes se ke své přirozenosti vracíme. V eBooku Intuice jako Niagara aneb Probuzení Pýthie píšu v jedné z kapitol o sebevědomí. Vím totiž, že když si je žena vědomá sama sebe, prohlubuje se její intuice a její intuice je mostem k probuzení jejich schopností.

Sebevědomá žena nevědomě probouzí svou intuici

Určitě si vzpomenete na nějaký životní okamžik, kdy jste byla naprosto ve svém středu. Zářivá a překypovala jste sebevědomím. V té chvílí jste JI vnímala celou svou bytostí. Musela jste něco udělat, něco říci nebo s někým mluvit. Ten pocit byl tak neodbytný, že jste jej nemohla potlačit ani přehlížet. Jediné co šlo, bylo ho následovat. Možná to nedopadlo podle vašeho očekávání, ale…

Univerzum moc dobře ví, co potřebujeme a kam kráčíme

Když jste cítila ten intenzivní pocit, věřila jste, že výsledek vašeho jednání bude pro vás pozitivní. Ale ne vždy tomu tak je. Ne proto, že vaše intuice je špatná a vy jí nemáte věřit! Ale proto, že bylo třeba, abyste si tou situací prošla tak, jak jste jí prošla. Jak píšu v eBooku Intuice jako Niagára, až se otočíte po několika měsících, budete vědět, že to, co se dělo, bylo přesně to, co bylo potřeba.

Jasnozření bude sílit společně s intuicí

Intuice je totiž jedním z projevů! Ve chvíli, kdy věříte v sebe, věříte své intuici, začne se zvedat opona do „jiného světa“. Ze začátku možná uvidíte záblesky, tak jako jsem to měla já. Ale postupně už vás nepřekvapí, že na vás promluví andělé. Že uvidíte vílu schovanou pod listem. Budete ovládat automatické písmo, kresbu, a že najednou porozumíte řeči karet. Možná u sebe objevíte i jiné dary, a možná je to přesně to, co už teď cítíte, že někde ve vás je a čeká to na vaše probuzení.

Nespěchejte na sebe

Chcete si přirozeně otevřít schopnosti, které dříve měly všechny ženy? Já vím, že ano.

SEBĚVĚDOMÍ – DŮVĚRA VE SVOU INTUICI – JASNOZŘENÍ a také důvěra, že vše má božské načasování. I mně se mé schopnosti otevírají postupně a vždy ve chvíli, kdy jsem na to připravená. Jsem si totiž vědomá, že mít takové schopnosti je o veliké zodpovědnosti a také o určitém morálním kodexu.

Buďte k sobě laskavé i během probouzení svých schopností. Vaše schopnosti jsou semínka, se kterými jste přišly na tuto planetu. Zalévejte je důvěrou a oceňováním i malých záblesků. Kdybych o svých schopnostech pochybovala, zanikly by. Nedůvěra a strach jsou jako herbicid. Vaše vyklíčené sazeničky by uvadly.

Nepráskněte na mě, že jsem vám sem dala tohle cvičení

Cvičení, které můžete provádět, bude probíhat v přírodě. Tím se bude procvičovat vaše vnímavost k energiím a bytostem přírody. Najděte si v přírodě nějaké vám příjemné místo, kde se budete cítit pohodlně a bezpečně. Můžete si sednout třeba někam ke stromu, opřít se o něj zády. Půjde-li vám to, snažte se co nejvíce uvolnit své tělo. Sedíte-li u stromu, vnímejte jeho dotyk na vašich zádech. Prostor, na kterém sedíte. Uvědomujte si své ruce.

Co nejvíce vám to jde, si postupně prociťte všechny části vašeho těla. Přenesete tam svou pozornost. Můžete se protáhnout. Je potřeba, abyste si své tělo uvědomovaly. Aby to nebylo jen takové „mám tělo“, ale aby to bylo „jsem v těle“. Mně osobně pomáhalo dotknout se toho místa, na které se soustředím. Lépe jsem si ho uvědomila. Samozřejmě budete-li se soustředit na svá játra, nesnažte se svou ruku protlačit kůží a uchopit je, ale přiložte ji na místo, kde jsou uložena.

Věřte mi, že i to stačí. Až budete pevně usazené ve svém těle, začněte si uvědomovat vše, co vás obklopuje. Uvědomujte si strom, o který jste opřené. Zem, na které sedíte, vodu, ve které zrovna plavete. Záleží opravdu na tom, kde jste. Postupujte tak, že si nejdřív budete prociťovat to, co je vám nejblíže. Tím začnete vnímat energii, kterou fauna a flora vyzařuje. Toto cvičení je důležité proto, abyste se ve svém těle naučily vnímat to, co vás obklopuje. Spojte se s tím. Je to vlastně takové splynutí s přírodou. Začnete jí tím rozumět, vnímat, budete její součástí.

Je z bonusové části mého eBooku Intuice jako Niagára.

Seminář – Probuzení čarodějky

Intuice a jasnozření jsou přirozené dovednosti každé ženy.

Přijďte je v sobě probudit a ukotvit>>

Dokonce chystám i on-line program, ve kterém vás naučím pracovat nejen s Tarotem, ale také rozvíjet svou intuici.

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře