Jsi chatrč nebo útulný domov?

Zkus si představit, že jsi dům! Ano, skutečně si představ, že jsi dům. Jak vypadáš? Funguje v něm všechno tak jak má? Je útulný? Bezpečný?

Upřímně, pokud se cítíš, nemilovaná, nepotřebná, děláš věci proti sobě, ale hlavně že je klid, nebo se cítíš nedoceněná, pak nejsi bezpečný a útulný domov, ale naopak rozpadlá chatrč, tak jako na obrázku!

Stejně tak jako ty to měla M. než se mnou začala pracovat na transformování jejího vnitřního světa.

Během sezení se proměnila z ženy, která o sobě pochybovala, neměla přijaté své tělo a pozornost si získávala skrze nemoc v ženu, která se při 6 konzultaci loučila slovy – „Jsem důležitá a můžu se dát na první místo. Cítím se ve svém těle hezky a jsem s ním spokojená“.

Společně jsme opravily chatrč, kterou energeticky byla a vystavěly jsme útulný domov ve kterém se cítí hezky a bezpečně. Pocity selhání a pocity viny jsme vyklidily a vytvořily prostor pro uznání a sebehodnotu.

A protože se jí s semnou hezky pracovalo a vidí všechny benefity, které jí to přináší i v oblastech, na kterých jsme primárně nepracovaly (bohužel je nemůžu napsat – sledují mě i její dcery 😀 ), objednala si další balíček během kterého budeme dál ladit její vnitřní prostor, tentokrát půjdeme ještě do větší hloubky.
Rozkryjeme příběh jejích minulých životů a ukážu jí cestu k jejich uzdravení.

Takže teď skutečně odpověz na otázku, JAKÝ DŮM JSI TY a já ti napíšu, na jaký program by bylo třeba se zaměřit!

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře