Jsi chatrč nebo útulný domov?

Zkus si představit, že jsi dům! Ano, skutečně si představ, že jsi dům. Jak vypadáš? Funguje v něm všechno tak jak má? Je útulný? Bezpečný?

Upřímně, pokud se cítíš, nemilovaná, nepotřebná, děláš věci proti sobě, ale hlavně že je klid, nebo se cítíš nedoceněná, pak nejsi bezpečný a útulný domov, ale naopak rozpadlá chatrč, tak jako na obrázku!

Stejně tak jako ty to měla M. než se mnou začala pracovat na transformování jejího vnitřního světa.

Během sezení se proměnila z ženy, která o sobě pochybovala, neměla přijaté své tělo a pozornost si získávala skrze nemoc v ženu, která se při 6 konzultaci loučila slovy – „Jsem důležitá a můžu se dát na první místo. Cítím se ve svém těle hezky a jsem s ním spokojená“.

Společně jsme opravily chatrč, kterou energeticky byla a vystavěly jsme útulný domov ve kterém se cítí hezky a bezpečně. Pocity selhání a pocity viny jsme vyklidily a vytvořily prostor pro uznání a sebehodnotu.

A protože se jí s semnou hezky pracovalo a vidí všechny benefity, které jí to přináší i v oblastech, na kterých jsme primárně nepracovaly (bohužel je nemůžu napsat – sledují mě i její dcery 😀 ), objednala si další balíček během kterého budeme dál ladit její vnitřní prostor, tentokrát půjdeme ještě do větší hloubky.
Rozkryjeme příběh jejích minulých životů a ukážu jí cestu k jejich uzdravení.

Takže teď skutečně odpověz na otázku, JAKÝ DŮM JSI TY a já ti napíšu, na jaký program by bylo třeba se zaměřit!

Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře