Léčivá posleství obrázků – OBRÁZKOHRANÍ

Co vám přinese obrázkohraní?

Poselství obrázků vám přináší:

  • Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.
  • Hladivá slova pro duši.
  • Nasměrování, kudy kráčet.
  • Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

12990837_474925056031468_5504720438594643040_n

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části anebo vše najednou. Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Obrázek první:

Nevyjádřené emoce zapouzdřily Tvůj vývoj a postup na Tvé cestě životem. Možná cítíš potřebu ukázat světu a sama sobě kdo jsi, ale nejde Ti to projevit tak, jak si přeješ. Rozesmutňuje Tě to a dostává do sebepochybností. A to je v pořádku, právě v těch sebepochybnostech, je lék. Díky nim se totiž Tvé emoce derou napovrch a Ty si jejich přítomnost uvědomuješ čím dál více. Nevědnuj svou pozornost tomu, že se vidíš nedostatečná, ale věnuj pozornost pocitům, které to rozdmýchává.

Potřebují Tvou pozornost a lásku. Bez odmítání. Naopak v přijetí, jako kdyby byly malými dětmi, toužící po něze a lásce. Kdyby Tvé potlačené emoce mohli mít nějakou podobu, jaká by to byla? Zapoj fantazii a sni. Vytvoř ve své mysli obraz, ve kterém dostanou Tvé potlačované a odmítané emoce formu. To co vidíš je kus Tebe, odmítaného já.

Tvé odmítané já touží po lásce stejně jako ty ve chvílích nejistoty. Miluj, laskej, objímej tu představu. Dopřej ji pozornost a přijmi je jako součást sebe samé. Tím se pohneš z místa, zrodíš se silnější a vědomější.

 

Obrázek druhý:

Rodí se v tobě něco naprosto úžasného. Jsi v plynutí anebo se tam dostáváš. Proud, kterému jsi nyní vystavena Ti pomůže vystoupat tam, kde se plní přání. Stáváš se tvořitelkou života, brzy začneš sklízet plody svého konání. Intenzivně na sobě pracuješ a to si zaslouží odměnu.

Jsi jako Božská Císařovana – Tarotová karta hovoří o plodnosti, sebelásce a mateřství a obrázek, která jsi zvolila, nese její esenci. Opatruj sebe samu s takovou láskou, s jakou dokážeš. Ty sama potřebuješ nyní pozornost a péči, kterou dáváš ostatním. Jsi ženou, pro kterou je rodina a děti velmi důležité, možná to zatím cítíš jinak, ale Tvá duše je vlastně milující matkou.

Jsi bytost, která dokáže do svého srdce ozvat celý vesmír a ochraňovat ho. Nyní milovaná, přijmi prosím naše poselství a radu. Vlož do svého srdce hlavně sebe samu. Nezáleží na tom, jak se vidíš, nebo jaká si myslíš že máš být. My vidíme Tvou láskyplnost ke všemu a chceme, aby v tom VŠEM jsi byla zahrnuta i Ty. Neříkáme to proto, že se nemáš ráda, ale proto, aby se Tvá sebeláska ukotvila, a Ty jsi ji k sobě cítila neustále. V tvém životě vychází slunce.

 

Obrázek třetí:

Místo kde nyní jsi, je tím pravým pro Tvé učení a růst. Nejsi nikde špatně a ani náhodou. Vše má svůj Boží plán. Kolem je možná tisíce květů (příležitostí), ale ty nejprve využij potenciál toho, na co ses zaměřila. Nebylo to špatné rozhodnutí, jen je třeba vyčkat. Netvrdíme, že tě to dovede pod čepec, nebo z tebe bude milionářka, ale cítíme v tom obrovský potenciál. Zamysli se, dala jsi do svého konání vše, co jsi mohla? Zkusila jsi na na řešení jít z jiného směru?

Víš milovaná, tohle co se nyní děje v Tvém životě Tě učí důvěře a odevzdání se. Přijetí a pokoře. Lepší školu sis ani připravit nemohla. Dokonaná Boží bytost, která chodí po tomto světě, to si TY. Nezpochybňuj žádné své rozhodnutí, nebo konání. Možná to nyní nevypadá jako správné, ale pro Tvou duši je to to nejlepší čím může procházet.

Vše se do Tebe zapisuje a přijmeš-li svou cestu životem bez pochybností s důvěrou k moudrosti Božství, začnou se dít zázraky. Ano, možná se najednou vše roztočí a dá do pohybu. Možná nebude stát kámen na kameni a vše se změní, ale bude to probíhat mimo Tvou kontrolu, lpění a snažení se. Milovaná dnes se učíš důvěře a důvěra je esencí lásky. Jsi milovaná a vesmír pro Tebe chystá překvapení.

Líbilo se vám obrázkohraní? Napište mi to!

Březen ťuká na vrátka a v MĚSÍČNÍKU už se pomalu otevírá nový měsíc.

Jaký bude tentokrát?

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře