Proč se Zuzka bála pravdy?

Zuzka mlčí a neví, co má dělat.  Stydí se o tom mluvit dokonce i s Romčou, se kterou si povídají snad o všem. Ještě aby ne, když jsou sestry. Jenže teď se bojí vyslovit své podezření, že ji Viktor podvádí.  Několik měsíců se ho ptá, jestli je všechno v pořádku a proč teď tak často nebývá doma. Ale nikdy jí pořádně neodpoví.

Ty mě snad špehuješ?!

Nedávno ho dokonce přistihla, když šla do koupelny, jak sedí na vaně s mobilem v ruce a něco píše. Když ji uviděl, rychle ho schoval a štěkl po ní: „To mě jako špehuješ?“.  Od té doby má strach, že Viktor opravdu někoho má. Jenže jak to zjistit, aniž by mu musela vlézt do telefonu?! Zlobila se na sebe, že ho podezřívá.

Viktor se k ní chová hezky, jen poslední dobou je pořád

 • unavený,
 • podrážděný,
 • reaguje nepřiměřeně na její otázky,
 • mimo domov.

Přemýšlí nad tím, co by se vlastně stalo, kdyby zjistila, že jí je nevěrný. Co by měla udělat? Jak s ním o tom mluvit?

Měla v hlavě plno otázek!

Největší otazník visel nad jejich společnou dcerkou a tím, jak by se situace řešila.  V jednom měla jasno. Pokud si našel milenku a chce je opustit, půjde jen s tím, s čím přišel. A hlavně už nikdy neuvidí jejich dceru!

Láska k Viktorovi se po dobu několika měsíců pomalu měnila přes smutek až k nenávisti. Pokud je to všechno pravda, neuvěřitelně jí tím Viktor ublíží a začne mezi nimi boj o to, kdo je bez viny.

Bestie se rodí z bolesti.

Ze zraněné ženy se postupně stane bestie (rozuměj zvíře, které je zahnané do kouta) a začne útočit. Bolest, která tě začíná sžírat, tě mění. Postupně, pokud nehledáš pomoc z venčí, tě bolest ovládne. A protože jí není možné už dál unést, začne skrze tvá slova a jednání vystupovat ven a mění se v agresi a pomstu.

Použije všechny možné prostředky k tomu, aby se pomstila. Včetně svých dětí. Není v té chvíli, a někdy i řadu měsíců či let, schopná prohlédnout skrze svou bolest.

Zraňuje sebe i muže, ale hlavně své děti, které, přestože je hluboce miluje, využívá jako zbraň proti němu.

K čemu jsou děti nejčastěji využívané, když dojde k rozvodu?

 1. K citovému vydírání otce.
 2. K vyzvídání.
 3. K vyřizování si křivd.
 4. Ke komunikaci a vzájemnému obviňování.
 5. K rozeštvání exmanžela s jeho novou partnerkou.

Vytvořila jsem manuál, který ti pomůže projít podobnou situací vědomě a ne jako bestie. A zároveň ti pomůže ochránit tvé děti před nejistotou a bolestí, kterou tisíce jiných dětí prožívá díky nevěře.

V manuálu najdeš

 • hlavní znaky nevěry
 • co muži potřebují
 • kde nevěra vzniká – 3 různé vnitřní příčiny
 • andělské nahrávky pro manželky, aby se zažehlo léčení srdce
 • 8 podkapitol k manželkám a 9 k milenkám
 • kapitoly věnované dětem, aby byly vzniklou situací zraněné co nejméně
 • audia ke každé kapitole a podkapitole (celkem 4,5 hodiny)
 • videa
 • rituály a cvičení na podporu sebeuvědomění,
 • rozhovory s muži o jejich důvodech k nevěře atd.,
 • bonusy.

On-line manuál Trojúhelníky lásky

Stojíš na jednom ze tří vrcholů milostného trojúhelníku?
Mám pro tebe návod, jak takovou situaci zvládnout a pochopit.

Tak, aby ses z toho nezbláznila a nezabila ho...

 

Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře