Proč vdané ženy často utíkají do náruče jiných mužů?

Červen

Dívala se na hodiny a hlavou se jí honilo, kde se asi zdržel. Přemýšlela, jak dlouho tohle ještě bude trvat. Snažila se Petra pochopit. Jeho práce byla náročná a často nebyl doma, a když ano, nebyl přítomný duchem. Už to všechno trvalo moc dlouho. Když vtom jí pípla sms. Věděla, kdo píše, protože jí hezky zatrnulo v podbřišku.

Matěj! Byl to on. Kdyby se na sebe dívala, viděla by, jak se jí obličej rozjasnil a úsměv se usadil na jejích rtech. Byl to její kamarád ze základky, se kterým se neviděla roky. Nedávno na sebe narazili v dětském koutku, kam chodí s Petříkem, a kde Matěj začal pracovat. Vrátil se z Indie a učit se mu nechtělo.

Pracoval tam za barem. Pamatovala si ho ze školy, byl vždycky jinej. Kolem sebe měl mladší děcka a pořád je něco učil. Pak šel na pedárnu a zmizel jí ze života. Tenkrát se jí nelíbil. Byl samá noha, samá ruka.

Teď tady sedí nad mobilem a blbě se culí. Rozhodně si nechce připustit myšlenku, že… Má z toho takový strach, že ji v hlavě ani nedokončí.

Odložila mobil, zatřepala hlavou, aby tyhle věci zaplašila, a šla si ke tchýni pro Petříka. Petr se nevrátil a jejich společné chvíle byly zase pryč.

 • Chodí pozdě z práce.
 • Kytku jí nedonesl, ani nepamatuje.
 • Občas zapomene splnit, co slíbil.
 • Po sexu se otočí a usne.
 • Přestal jí říkat, že ji miluje.
 • Nezeptá se, jak se měla, a mluví jen o své práci.

Nejhorší pro ni je, když jí vyčte nepořádek nebo to, že není teplá večeře. Vůbec si ale neuvědomuje, že se celý den věnuje Petříkovi a že uklízet s dítětem je asi tak moudré, jako čistit si zuby a přitom jíst Fidorku.

Říjen

Proboha co jsem to udělala? Z očí jí tečou slzy a její tělo se chvěje pod vzlyky v Matějově náruči. On mlčí a něžně ji hladí po nahých zádech.

„Neudělala jsi nic špatného. Chtěla jsi jen lásku a pozornost. Nebyla bys tu, kdyby tě vnímal, kdyby ti svou lásku dával v dotecích, komunikaci a sem tam tě potěšil malým dárkem.“

„Matěji, ale on se snažil vydělat peníze, abychom mohli rychleji splatit hypotéku a měli se dobře,“ bičovala samu sebe Lenka. Cítila vinu, a tak se trestala tím, že Petra omlouvala a sebe do ní ještě více potápěla. Miluje Petra, ale necítí od něj lásku. Matěj jí dává lásku i pozornost a konečně se cítí důležitá.

Leden

Petr drží v ruce Lenčin mobil a křičí na ni. Není schopná slova. Přišel na to. Přestala se s ním milovat, protože její srdce bylo u Matěje. „Děvko! Já se snažil, nosil ti domů peníze a ty se kurvíš?! S takovou nickou?! S takovým chudákem! Táhni si za ním, ale Petříka tu necháš. Nikdy už ho neuvidíš, i kdybych z tebe měl udělat blázna u soudu!“

Červen

Petr sedí doma v prázdném bytě. Lenka je pryč. Soud rozhodl, že Petříka budou mít ve střídavé péči. Nalévá si další skleničku červeného a v hlavě mu konečně dochází, co se stalo.

 • Měl jsem si uvědomit, že Lenka nestála o peníze.
 • Kdybych jí dával najevo svou lásku jinak, možná by tu teď byla.
 • Proč jsem se proboha nezajímal také o její den a pocity…
 • Pořád mi říkala, že bychom spolu měli trávit čas, a já ji odbýval slovy „až pak“.
 • Vždyť já ani nevím, co má Petřík rád a jaký má denní rozvrh.

Všechno mu to došlo. Bylo ale pozdě. Už se na ni nezlobil, pro změnu se zlobil na sebe. „Vždyť si za to můžu sám, choval jsem se k ní tak samozřejmě.“ Bere do ruky telefon a po dlouhých letech jí píše e-mail plný citů a omluvu, kterou cítí, že napsat musí.

Říjen

Lenka se s Matějem rozešla a bydlí sama. Petr změnil přístup k práci a začal se snažit. Lenka Petrovi slíbila, že to spolu znovu zkusí, ale zatím se domů vracet nechce. Žijí odděleně a znovu se poznávají.

Jak to dopadne, je otevřené, ale šanci znovu obnovit vztah mají. Chtějí totiž oba.

Jsou však příběhy, které končí úplně jinak. Lence Matěj pomohl svou láskou zjistit, co jí chybí, a dovedl ji k cestě k sobě, na kterou vykročila.

Milostné trojúhelníky jsou však různé a mají všelijaké příběhy a konce. Vytvořila jsem MANUÁL TROJÚHELNÍKY LÁSKY, který je věnovaný tématu, kdy muž je nevěrný ženě s jinou ženou.

Podvedené ženy i milenky mají specifické pocity a prožitky. Oběma stranám otevírám témata, která se objeví ve chvíli, kdy nevěra praskne. Obě strany v manuálu provedu krok za krokem možnými úskalími, která na cestě potkají. Odhaluji příčiny, proč muži podvádí, a ukazuji důsledky, které se týkají obou žen.

V manuálu najdeš

 • znaky nevěry,
 • co muži potřebují,
 • kde nevěra vzniká – 3 různé vnitřní příčiny,
 • andělské nahrávky pro milenky a manželky, aby se zažehlo léčení srdce,
 • 8 podkapitol k manželkám, 9 k milenkám,
 • audia,
 • rituály a cvičení na podporu sebeuvědomění,
 • rozhovory s muži o jejich důvodech k nevěře atd.

On-line manuál Trojúhelníky lásky

Stojíš na jednom ze tří vrcholů milostného trojúhelníku?
Mám pro tebe návod, jak takovou situaci zvládnout a pochopit.

Tak, aby ses z toho nezbláznila a nezabila ho...

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře