Zjisti jaký bude rok 2019

V předchozím článku jsem vám sepsala shrnutí minulých měsíců tohoto roku a vy jste si řekly o další nášup informací. Rekapitulace současného roku 2018 vám nestačila a vyloudily jste si na mě předpověď do dalších měsíců.

Ilustrační foto – Gabriela Pausa

Podrobně jsem vám všechno pečlivě nachystala v PŮLROČNÍKU. Najdete v něm videa, texty ke každému měsíci a téma úplňků a novů na následující rok. Kdo je připraven, není překvapen. Nechci se chvástat, ale holky z minulých ročníků byly nadšené. Vždycky byly o krok napřed díky tomu, co na ně v členské sekci čekalo.

Příroda o sobě bude dávat víc a víc vědět, protože co jsme si navařili, to si taky musíme sníst. Chleba levnější asi nebude, prevítů ve vládě neubyde, ovšem začnou se ukazovat v pravém světle. Čechy, Moravu i Slezsko čeká období, kdy si budeme muset uvědomit svou minulost a uctít památku těch, kteří tu byli před námi a pro nás. Budeme muset hledat to, co nás spojuje, ne to, co nás rozděluje.

Je to asi jako když máš povolené tkaničky. Bota se ti bude vyzouvat a ty si pak někde rozbiješ hubu (citlivé duše prominou). Teď je cestou ty tkaničky pěkně poutahovat. V jedné botě nejsou tkaničky dvě, jen se to tak tváří. Takže hledej pochopení a porozumění. Cestu, kdy si můžeš podat ruce a přijmout odlišnost, ale zároveň si hlídej své hranice. Nic jednoduchého to není. Vnější vlivy budou na nás stále působit a trochu nás ždímat. Živly, politika, finance – tam čekej doslova tornáda pro celé společenství. Avšak jen to pozoruj a zůstaň otevřená. Jen skrze otevřené srdce můžeš do tmy přivést světlo.

Bude rok 2019 také tak „výživný“, nebo nám vesmír sundá nohu z krku?

Nebudu vám slibovat, že to všechno bude super, protože každý znás je na nějaké úrovni svého bytí, má svou cestu a na ní své odměny a překážky. Můžu ale nahlédnout na společnou esenci roku 2019, která pod naší osobní cestou bude vést svou nitku a dokreslovat situace naší každodennosti. To, jestli se na ni dokážeme napojit, nezáleží ani tak na té esenci, jako na nás.

Ilustrační foto – Gabriela Pausa

Čím více

 • půjdeme k sobě,
 • budeme otevření,
 • si dovolíme být citliví,
 • se naladíme na svou intuici,

tím snadněji se propojíme s esencí roku 2019.

Když se ladím na rok 2019, vnímám úlevu oproti minulým měsícům. Budeme mít prostor pro regeneraci po celé proběhlé transformaci. Ano, samozřejmě nás stále čeká nějaká práce na sobě a své životní cestě, ale budeme se moci nadechnout, což tenhle rok moc nešlo. To je pozitivní zpráva, co říkáte? Tenhle rok jsme jen vydechovali (čistili se, transformovali se), takže je čas na pár hlubokých nádechů (regeneraci), a to nám rok 2019 nabízí.

Z hlediska numerologie bude vládnout roku 2019 číslo 2+0+1+9 = 3

Trojka je úžasné číslo. Nabíráme zkušenosti skrze prožitek. Teorie nestačí. Nastudované knihy nestačí. Pózy a papouškování nestačí. Trojka přichází s prožitkem a opravdovostí. Je patronkou intelektu, komunikace, potřeby expandovat do společnosti, ukázání svých talentů.

Trojka je číslem Jupitera a ten se nazývá planetou štěstí. Jeho archetypem je učitel. Posuneme se z jedné úrovně vědomí do další. Neznamená to však, že bychom se převibrovali na nějakou 785 dimenzi, ale že se naše vědomí a bytí posune o krok (výš, dál, dopředu – to nechám na vás).

Ilustrační foto – Gabriela Pausa

Tématem, které se objeví ke zpracování, bude otec/muž.

Tento rok to byla matka/žena, voda, emoce. Tentokrát to bude otec/muž, půda, hranice. A samozřejmě také naše vztahy k otci, které ovlivňují naše partnerské vztahy. Veškerý balast, který je nahromaděný za staletí v našich duších, bude procházet očistou. Otevřou se staré rány, které se potřebují vyčistit, aby nemokvaly uvnitř a mohly se zahojit.

Téma otec se aktivuje u některých skrze kopírování chování otce, nebo přitáhnutím si člověka, který má podobné vyzařování.  Není se ale čeho bát. Všechno je připravené a ti, kterým se tohle téma otevře, budou mít veškeré nástroje k tomu, aby si pomohli.

Takže práce na sobě budeme mít dost, ale bude se nám tak nějak hezky dělat. Nebude na nás vyvíjený takový tlak a transformace budou lépe stravitelné. Získáme čas na regeneraci. Těch silných událostí, které s námi mávaly v roce 2018, sice bude stále dost, ale nebudeme tak vysílení a pod tlakem.

Kdo chce začít podnikat, psát, zviditelňovat se, má dveře v roce 2019 otevřené.

Tak, jako nyní byl útlum po informacích, nadcházející rok zase přinese touhu vzdělávat se a sytit.

Letošní rok byl rokem, kdy jsme opět měli otevřít svá srdce, a následující rok 2019 si budeme osahávat hranice. Záměrně nepíšu budovat a pěstovat, ale osahávat. Prozkoumávat je,a buď bořit a stavět jiné, nebo je jen lehce opečovávat. Pročistíme si také svá zaměření, profesní směřování a přineseme do těchto oblastí nový vítr.

Můžeme se tedy těšit na rok, který nám přinese více důvodů k radosti, cestování a šíření svých inspirativních myšlenek k uším těch, kteří potřebují ukázat směr.

 • Věnujte v příštím roce čas svému osobnímu rozvoji a osvojte si jasnější komunikaci.
 • Nebojte se ukázat, kdo jste, a jaké sdílíte vize a myšlenky.
 • Mluvte o tom, co cítíte.
 • Dovolte si být vidět a slyšet.
 • Vytyčte si cíl, kterého chcete dosáhnout, a v jeho naplňování se nechte vést vnitřním hlasem.
 • Laďte se na esenci radosti a hojnosti tak, aby se stala vaší přirozenou součástí.
 • Nesnažte se něco uspěchat, ani si něco vynucovat. Vesmír ví, co potřebujete.

Mám pro vás pár vět pro potěšení.

Přeji vám v nadcházejícím roce:

 • Berani, ať jste pořád zaujati pravdou a očišťujete se stejnou vervou jako doposud všechno, na čem ulpěla neprávem špína.
 • Býci, buďte připraveni na spanilou jízdu plnou hojnosti a nových dobrodružství.
 • Blíženci, ať vás neopouští inspirace a jste stále plni inspirace.
 • Raci, abyste byli tím, kým jste a nechtěli být tím, kým nejste.
 • Lvi, abyste si ujasnili své plány a vaše plachty se napnuly k obzorům čarokrásna.
 • Panny, ať vám vydrží elán po celý rok a dekadence nepostihne vaši mysl.
 • Váhy, ať jsou vaše číše plné a stoly nechť se prohýbají pod hojností života.
 • Štíři, abyste našli zpátky víru v dobro a důvěru v lidství.
 • Střelci, plné peněženky voňavých penízků a pod strožokem další hromádky.
 • Kozorozi, ať vás navštíví múza a po celý rok vám šeptá do ucha jen inspiraci.
 • Vodnáři, mějte odvahu překonávat zkostnatění a neduhy mysli v chaosu života.
 •  Ryby, abyste měly čas otočit se z jednoho boku na druhý a chvíli si jen tak lebedit.

Líbí se ti moje tvorba pro tebe?

Pak klikni na tlačítko a odměň mou práci. 

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře