Obrázkohraní – esecence obrázků aneb hra pro duši

Obrázkohraní píši pro ženy, které rády objevují svůj vnitřní svět

Každý obrázek má svou esenci, která je ukryta v hluboko v něm. Tato esence hovoří k duším žen, které jsou jí přitahovány. Jako by si je ten obrázek k sobě volal. Lákal je k sobě a snažil se jim tím, že je k sobě volal, nasměrovat k následování této esence.

Obrázky, které před sebou nyní vidíte, v sobě tyto vzkazy mají a skrze mě se k nim můžete dostat.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Nezadala jsem téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Jaké pro vás mají obrázky tedy vzkazy?

Obrázkohraní, které vám teď předkládám, je úplně jiné, než byla ta předtím. Nevybírala jsem z obrázků, které byly umístěné ve fotobankách, ale požádala jsem tři muže, které znám, aby mi poslali svou profilovou fotku. Jejich obrázky mi poskytnou most k informacím, které k vám mají přijít. Nebudu vám popisovat povahu těchto mužů, protože to není mým úmyslem. Obrázkohraní vás nasměruje k tomu, jaké muže do svých životů přitahujete, nebo které byste k sobě přitáhnout měli. To už si ale musíte určit samy.

Obrázek č. 1

Možná si myslíte, že vedle sebe potřebujete citlivého muže, který vás bude neustále zahrnovat láskou. Když však takového muže máte, držíte si odstup. Nedovolíte si proniknout do jeho duše a uvidět to, co se v něm skrývá. Tím, že se bráníte odevzdat, otvíráte u tohoto muže jeho temnější stránku.

Setkáváte se pak s manipulací, omezováním a dominancí. Ve skutečnosti však je v tomto muži ukryta citlivost, péče, něha a ochrana. Mezi jeho negativní vlastnosti patří nerozhodnost a nejistota. Obě tyto vlastnosti pramení z jeho dětství, kdy s ním bylo zacházeno jako s „věcí“.

Chcete-li v mužích, se kterými jste, nebo se kterými chcete být, probudit právě zmiňované pozitivní vlastnosti, musíte se otevřít a ukázat svou bezbrannost a křehkost. On se pak dokáže proměnit v rytíře, který za vás bude schopen obětovat svůj život.

Pokud je s vámi ve vztahu zacházeno jako s věcí, a jste fyzicky či psychicky napadány a zkusily jste vše pro to, aby se to změnilo, je čas jít.

Obrázek č. 2

Je čas uvědomit si, co vlastně od partnerství chcete a očekáváte. Na jednu stranu toužíte po volnosti a na druhou se vidíte obklopené dětmi. Vaše nerozhodnost k vám přitahuje do života stejně nejisté muže a citově zraněné tak, jako jste v minulosti byly i vy. Možná právě tato zranění tento typ nejistých mužů otevírají a ukazují skrze ně. Muži nejsou ani váš problém, ani vaše spása.

Dokud si v sobě neuděláte jasno, nemůžou mít jasno ani muži, kteří k vám do života přicházejí. Na jedné straně to jsou mamánkové, kteří vyžadují vaši péči, na druhé straně jsou to nespoutaní gerojové, po kterých toužíte, a ne a ne je mít. Nehledejte spásu ve vztazích, ale v sobě.

Obraťte svou pozornost k sobě a ke své minulosti, a postupně po malých krůčcích uzdravujte zranění, která z vás udělala nejisté ženy. Ve chvíli, kdy se spojíte samy se sebou a uzdravíte svou duši, přitáhnete do svého života takového partnera, který k vám doopravdy patří.

Obrázek č. 3

Někde uvnitř vás je ukrytá rebelka, kterou jste během svého života uspaly. Možná dokonce máte strach z toho, že kdybyste žily své autentické já, tak se svět okolo vás, tak jak ho znáte, začne rozpadat. Díky tomuto nastavení si do svého života přitahujete muže, kteří můžou být buď ženatí, nebo si chtějí jen užívat. Budou vás lákat právě tím, že oni nejsou zamrzlí.

Vedle nich se cítíte konečně svá. To samozřejmě ale nestačí. Myslím tím mít ženatého muže. Moc dobře víte, že chcete partnerství a možná i rodinu. Je na čase začít být ve všech směrech autentická. I za cenu, že se vám ten svět opravdu rozpadne. Ona se ve skutečnosti rozpadne jen iluze. Z „měla bych být“ se stane „já jsem“. Budete doslova majákem pro muže stejných vibrací, které v sobě objevíte.

Pan Božský není někdo z alternativního světa nebo vymyšlené fantazie. Je to reálný muž z masa a kostí. Pan Božský nečeká na ženu, která se přizpůsobí a potlačí sebe samu, ale čeká na Paní Božskou.

A být Božská neznamená být lepší než jsem, ale žít na 100 % to, kdo jsem.

_______________________________

Zvu vás do svého online programu MĚSÍCNÍK

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře