Obrázkohraní – esence obrázků aneb hra pro duši

Obrázkohraní píši pro ženy, které rády objevují svůj vnitřní svět

Každý obrázek má svou esenci, která je ukryta hluboko v něm. Tato esence hovoří k duším žen, které jsou jí přitahovány. Jako by si je ten obrázek k sobě volal. Lákal je k sobě a snažil se je tím, že je k sobě volal, nasměrovat k následování této esence.

Obrázky, které před sebou nyní vidíte, v sobě tyto vzkazy mají a skrze mě se k nim můžete dostat.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Nezadala jsem téma, abych vás nějak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Obrázek číslo 1:

Jsou chvíle, kdy se bojíš, že nad sebou ztratíš kontrolu a uděláš něco „hrozného“. Ať to hrozné znamená cokoliv. Cítíš, že v tobě dříme démonická temná síla, která jakoby čekala, až pustíš kontrolu. Emoce by z tvého nitra doslova prýštily. Bohyně Kálí jakoby dostala možnost projevit se ve své plné síle.

Máš z ní strach. Nevíš, čeho všeho bys byla schopná. Tvá vnitřní démonka však rachotí řetězy a snaží se dostat ven. Čeká na svou příležitost, aby se ukázala světu i tobě. Čím víc se kontroluješ, čím víc se snažíš být hodná holka, tím více sílí tvá vnitřní démonka. A jednoho dne…. Už se jí nebudeš moct bránit sebekontrolou.

Neodmítej svou démonku, nemusíš z ní mít strach. Nemusíš samu sebe potlačovat. Naopak, poznej ji. Co od tebe potřebuje? Jak se chce projevit? Co jí chybí, nebo naopak přebývá? Seznam se s ní a zkoumej ji. Ona tě o tobě hodně naučí. Až se obě poznáte, stanou se z vás postupně přítelkyně a ty budeš její potenciál využívat ve svém každodenním životě.

Tvá démonka umí totiž dobře zacházet s hranicemi. Také ví, kdy chce říkat ano a kdy ne. Bude tě vystavovat pokušení a otevírat dveře k tvé opravdovosti.

Obrázek číslo 2:

Sladkosti života tě k sobě volají. Touží po setkání s tebou. Chtějí, abys jich ochutnala co nejvíce. Vyzývají tě k tomu, aby ses uvolnila a sáhla po tom, po čem toužíš. Nemáš si odpírat radosti života. Máš však vybírat takové, které ti posílí tvou vlastní energii.

„Sladkosti typu drogy, alkohol v nezměrné míře atd. nejsou ty sladkosti, které tě vyzývají k „ochutnání“.“

Sladkosti života, které mám na mysli, jsou spojené s radostí, otevřeností, cestováním, překonáním své komfortní zóny, dobrým a kvalitním jídlem. Také tancem a seznamováním či flirtem.

Dovolit si dělat, co cítíš, to je to, co se po tobě chce. Zamíchá ti to doslova s tvým životem. Říci otevřeně, že něco chceš, po něčem toužíš. Sáhnout po tom a vzít si to. Říkat opravdové hlasité ANO všemu, čemu říkáš ano potichu a jen uvnitř sebe. Dát samu sebe na první místo a rozhodovat se s ohledem na sebe a své pocity. To možná bude pro tebe novinka. Není to sobecké. Sobecké je upřednostňovat druhé před sebou. Sobecké vůči tobě.

Polož si důležitou otázku – Proč věřím tomu, že ostatní si zaslouží něco lepšího nebo víc než já? Proč věřím tomu, že bych měla samu sebe dávat na druhé místo?

A až si odpovíš opravdově a upřímně, propusť tyto myšlenky. Nech je odejít pryč. Ať v tobě nezabírají místo tvůrčím a láskyplným myšlenkám.

Obrázek číslo 3:

Jsi krásná. A pokud to nevidíš, pak je na čase umýt zrcadlo, do kterého se díváš tak, aby ses viděla dobře. Ve chvíli, kdy začneš samu sebe vnímat v pravdě – tedy krásnou a dokonalou. Přestaneš se srovnávat. Rozhostí se v tobě vnitřní klid. Tento úplněk by ti v tom mohl pomoci. Luna mi totiž pošeptala, že tě podpoří v záměru mít se ráda a vidět svou krásu a moudrost. Přečíst si o vlivu úplňku můžeš přímo tady>>

Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná!  Jsi krásná! Jsi krásná!  Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná!  Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! Jsi krásná! A vnitřní klid, který neustále hledáš, můžeš najít i díky tomu, že přijmeš samu sebe.

To je poselství tohoto obrázku – Jsi krásná a ve tvém středu je mír.

Představuji vám svůj nový eBook plný odpovědí

Staří kliknout na obrázek

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře