Obrázkohraní – odhal to, co Tvá duše potřebuje

Obrázkohraní píši pro ženy, které rády objevují svůj vnitřní svět

Každý obrázek má svou esenci, která je ukryta hluboko v něm. Tato esence hovoří k duším žen, které jsou jí přitahovány. Jako by si je ten obrázek k sobě volal. Lákal je k sobě a snažil se je tím, že je k sobě volal, nasměrovat k následování této esence.

Obrázky, které před sebou nyní vidíte, v sobě tyto vzkazy mají a skrze mě se k nim můžete dostat.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Nezadala jsem téma, abych vás nějak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Obrázek č. 1

Něco v tobě zanechalo hluboký otisk a ty to nemůžeš smazat. Je to v tobě tak hluboce zakořeněné, že se tvé myšlenky i tvé pocity stále vrací k tomu, co v tobě zůstalo. Pravděpodobně se to týká lásky a partnerství. Měla jsi pocit, že asi k sobě patříte nebo že bys ho chtěla. Možná jde o nějaký dávný vztah, o tvoji první lásku, možná druhou nebo třetí.

Prostě je v tvém srdci někdo, kdo tam zůstal a tvé myšlenky se k tomu obrací. Může jít samozřejmě také o představu ideálního partnera, kterou sis do sebe doslova vypálila. Toužíš po něm a chceš ho. A nehodláš se té představy vzdát. Možná si říkáš, co je dobře a jestli je to dobře. Jestli to, co cítíš k někomu nebo k té představě, má smysl.

Zkontroluj, jestli s tím dotyčným mužem tě pojí nějaké zranění. A pokud ano, uzdrav ho. A tím vás odevzdáš svobodě. Pokud to je láska, co tě k němu pojí, pak si musíš ujasnit, jestli milovat stačí anebo jestli chceš něco víc.

V mém oblíbeném filmu Jíst, meditovat, milovat říká Kobylce její americký indický přítel: „Ty ho můžeš milovat, i když s ním nejsi.“ A ta láska je transformační, pro tebe i pro něj. Vyber si, ale netrap se. Neubližuj sama sobě tím, že budeš něco potlačovat, že se budeš snažit něčemu zabránit. Je to v tobě a záleží, jak s tím naložíš.

Obrázek č. 2

Potřebuješ se dostat do harmonie, vyladit se. Doslova se vyladit, tak jako se ladí kytara. Aby v tvém životě, když něco uděláš, to rozeznělo nádhernou libou vůni. Aby to rozeznělo nádherný libý zvuk, který bude dělat radost tobě a zároveň přinese potěšení i ostatním. Podívej se na svůj život z vyšší perspektivy, z takového božského nadhledu.

Kde vnímáš, že není harmonie, v jakých oblastech? A pak se zeptej proč. Proč v té oblasti ta harmonie vlastně není. Je něco potřeba udělat jinak? Můžeš tím, že ty se vnitřně pohneš, změnit celou situaci? Pokud ano, udělej to. A pokud cítíš, že tě to dovede k harmonii, tak máš vyhráno. Nesnaž se to, co už je staré a nepotřebné neustále ladit, protože ten zvuk bude vždycky trošku jiný, než ty sama by si chtěla. Podívej se i na své tělo, ale nedívej se na něj s kritikou.

Podívej se na něj s láskou a objevuj ho, jako kdyby bylo pro tebe úplně nové. Je posvátným chrámem, máš ho na celý život a jen tak ho asi neodložíš. Tak proč bys měla neustále svému tělu dávat najevo, že není dost dobré? Naopak, přestav si, co vlastně cítíš ty, když posíláš do sebe myšlenky „nedostdobráctví“. A jak se asi cítí tvoje tělo? Chceš to tak?

Víš, rovnováha a harmonie se udržuje i tím, že nás na chvilku někdo vyhodí z rytmu. A ty přece nechceš, aby tvoje tělo tě vyhodilo z rytmu. Ty přece nechceš, aby zahrálo píseň nemoci. Tak ho na ni nelaď. Máš konat a konat s láskou, s láskou ke všemu, ke všem, ale především k sobě

 

Obrázek č. 3

Nejdůležitější je tady a teď. A samozřejmě je těžké to přijmout a žít. Žít v každodennosti, neutíkat ani do budoucnosti a do představ o té tvojí budoucnosti, ale neutíkat ani do minulosti. Držet se v tom, co je tady. A být v tady a v teď je velmi důležité i proto, jak vnímáš svět okolo sebe. Podívej se, jestli někde neohýbáš realitu podle toho, jak ty by sis přála, aby věci vypadaly.

Jestli si neříkáš třeba: „Když se tohleto změní, když on se změní, tak by to mohlo ještě fungovat.“ Víš, to není přijímání reality, to je ohýbání podle toho, jak bys ji chtěla. Přijetí reality v té přítomnosti a v tom přítomném okamžiku je vzít ty věci tak, jak jsou. A nějak k nim přistoupit. Potkávám se během svých výkladů se stovkami žen, které nežijí tady a teď.

A které svoji realitu se snaží ohnout podle svých přání a bere jim to energii. Tak to nedělej ty sama sobě. Přestaň na něco čekat. Přestaň čekat na to, že až zhubneš, teprve můžeš nosit sukni. Nebo přestaň si říkat, že šťastná budeš až ve vztahu – on s tím totiž nemá vůbec nic společného, to je vnitřní stav.

Neříkej si „až našetřím peníze na nějakou luxusní dovolenou, tak teprve někam odjedu.“ Máš to, co máš, tak to využij a třeba zavolej svojí tetě ze Slovenska, žes ji sice neviděla 30 let, ale ráda se za ní pojedeš podívat. Nebo jen vyraž na procházku, prostě neodkládej na „ažpaky“, protože ty neexistují. Jsi trošku jako životní fotografka, díváš se přes hledáček fotoaparátu a zachycuješ především vzpomínky.

Pak je možná ještě trošku upravíš ve Photoshopu, aby byly ještě líbivější, než ve skutečnosti jsou. V tuhle chvíli máš příležitost dělat všechno, co chceš a tak jak chceš. Jen si to potřebuješ dovolit.

Vstupte se mnou do energií a esencí měsíců roku 2018

Velmi ráda se stanu vaší průvodkyní celým rokem.

Nebo

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře