Symfonie obrázků – andělské čtení

Kdykoliv pro tebe vytvářím Obrázkovou symfonii (dříve Obrázkohraní), těším se, jak se ti bude líbit.

Musím na sebe prásknout, že někdy se potutelně směji pod fousky a říkám si: „Tak jsem zvědavá, jak se jí tenhle vzkaz bude líbit.“

Vím totiž, že se ti takováto forma ponorů do tvé duše líbí.

A také vím,

  • že někdy s neuvěřením hledíš na monitor,
  • že nevěřícně kroutíš hlavou,
  • že si říkáš „jak ona to, do pr***e, zase ví?“,
  • že ti pomáhá udělat zásadní kroky,
  • že začínáš uvažovat o tom, že se ke mně objednáš na Andělské čtení.
  • Obrázky vždy tvoří celek

V našich životech vždy prožíváš buď jednotlivé části (vzkazy), nebo vše najednou.

Obrázky vždy tvoří celek. V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé úseky, anebo vše najednou. Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden(pokud jste již nevybíraly na fb), který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

OBRÁZEK ČÍSLO 1

V místě, kde se právě teď nacházíš, tě obklopuje úplně všechno, co potřebuješ. Jsou vytvořené přesně ty podmínky, které máš mít ke svému životu a ke svým zkušenostem. Možná si někdy říkáš, že bys ve svém životě ráda něco změnila. Že bys třeba ráda žila na jiné planetě nebo měla jiné rodiče nebo jiného partnera.

Jsou přání, která se samozřejmě splnit můžou. Výměna partnera není zas tak nic těžkého. Ale žít na jiné planetě nebo mít jiné rodiče prostě nelze. Ovšem to je zrovna přesně to, co ty potřebuješ.

To, že jsi přišla na tento svět, na tuto planetu, mělo svůj důvod. Možná ho neznáš. Vlastně ho ani nemusíš znát. Jenom žij! Buď v přítomném okamžiku naplno. Z každé situace ber to nejlepší, co ti přináší.

Ty bolestné věci nám přinášejí sílu a vědomí, soucit. Ty hezké pak radost, hojnost, lásku. Všechno tě obohacuje. Všechno ti dává výživu. Věř, že dostáváš přesně to, co potřebuješ.

Samozřejmě můžeš spoustu věcí změnit. Ale aby to bylo možné, potřebuješ změnit svůj vnitřní svět. Tvoje duše je tady tisíce let, prošla mnoha životy. Vytvořila mnoho zkušeností a mnoho vnitřních programů. Tyto programy vystavěly právě ten tvůj život. To, čím si nyní procházíš a co prožíváš.

Pokud cítíš velkou bolest, nebo máš pocit, že už to takhle dál nevydržíš, pak se zaraduj. Tvá duše tě totiž volá k uzdravení těch vnitřních programů. Ve chvíli, kdy se to stane, se uvolní cesta k vytvoření těch nových a pro tebe výhodnějších vnitřních programů. Raduj se ze všeho, co k tobě přichází. Je to pro tvoje dobro. Vede tě to přesně tam, kam má.

 

OBRÁZEK ČÍSLO 2

Kdy naposledy ses na sebe podívala jako na nádhernou bytost? Kdy jsi ukázala, že jsi krásná, a to zevnitř i zvenku? Dovoluješ si ve svém životě posvítit na sebe reflektory, které světu ukážou, že ty jsi důležitá, že ty jsi krásná, že ty jsi úžasná bytost?

Nebo se schováváš pod oblečení, za manžela, pod makeupem, který z tebe udělá úplně jiného člověka? Kdy sis dovolila jen tak jít ke své přirozenosti a ke svojí kráse?

To neznamená, že nemáš svoji krásu zvýraznit. Znamená to ale, že ze sebe nemáš dělat někoho, kým nejsi.

Obrázek číslo 2 si přitáhl tvoji pozornost proto, aby ti řekl, že jsi nádherná. To, že svoji krásu nevidíš, neznamená, že nádherná nejsi. Potřebuješ si jenom dovolit tu svoji krásu prožívat. V každém okamžiku. Nejde však jen o krásu těla. Jde o spojení krásy srdce, ducha, mysli i těla. To vše ty totiž máš. Jenom na to zapomínáš.

Obrázek tě také vyzývá k tomu, abys sladila své oblečení se svojí povahou. Abys ukázala, jaká je tvoje duše. Pokud jsi někdy snila o tom, že budeš hrát divadlo nebo tančit nebo zpívat… Prostě že bys jen chtěla stát na těch prknech, co znamenají svět, jdi do toho teď. Dovol si plnit si své dětské sny o tom, že budeš v záři reflektorů.

 

OBRÁZEK ČÍSLO 3

Vnes kouzlo rituálů do svého života, do své každodennosti. Vytvoř si z nich své dny. Nemusí jít o žádné magické a kouzelné rituály. Stačí, když se tvým rituálem stane to, že třeba po ránu osvěžíš svoji pleť. Nebo do svého jídelníčku zařadíš třeba jablko, které si dáš s vědomím, že přijímáš vitamíny, které ti může dát. Tvé tělo se jimi obohatí. Dělej to vědomě a dělej to pro sebe.

Své dny si můžeš samozřejmě zpříjemnit a přeměnit je v dny magičtější tím, že si budeš tvořit záměry pomocí malých rituálů. Vytvoříš si hezký oltář, zasvětíš ho nějaké bohyni. Takové bohyni, která má podobnou esenci s tvým přáním a s tvým záměrem. Zapálíš si vonné tyčinky, dáš si tam kameny a předměty, které jsou v souladu s tvým záměrem. Pak také různé další věci, které jsou na oltáři potřeba. Pro tebe potřeba. A proneseš modlitbu, přání, kouzelnou formulku.

Zkrátka tento obrázek, který si přitáhl tvoji pozornost, tě vyzývá k tvoření rituálů. Ať už těch magických, nebo těch obyčejných ve tvé každodennosti. Smyslem toho není tvořit rituály, ale zacílit se a dělat vědomé kroky ke splnění tvých přání. Nemít je jenom v myšlenkách, ale dát jim nějakou hmotnou podobu. Možná pro sebe objevíš skrytý svět, který je zatím před tebou samou utajený. Možná se dotkneš něčeho ve tvém vnitřním světě, co se chce skrze tebe projevit. Něco, čím obohatíš nejenom sebe, ale i ostatní.

Andělské čtení

Zprostředkuji ti setkání s tvými anděly a průvodci.

Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje vidante síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu a láskyplnost. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Služby, které ti mohu nabídnout

Žádné z mých služeb nenahrazují lékařskou péči a ani by tak neměly být chápány. 

Vidante konzultace

Vidante znamená vidoucí, zřící a mé služby takové jsou.

Vybrat si můžeš hned z dvou vidante služeb.

Andělského čtení - Devloro kamiben a také můžeš využít mapy vztahů - Bachtalo Khere.

Rituály na míru

Vytvořím ti rituál na míru, tak aby ti přinesl více síly a požehnání do oslabené oblasti. 

Rituálem jde podpořit jakoukoli oblast života.

Nečekej, však žádné magické zaříkávání nebo dokonce připoutání partnerů k sobě.

Já jsem čarodějka, která cítí duchovní zákony a nezasahuje v místech, která jí nenáleží.

Karmické konstelace

Nejde změnit příběh těch, kteří trpěli. 

Jde, ale pro jejich duši vytvořit prostor k smíření a k nalezení vnitřního klidu a tím se vytvoří transformační proces, který bude ozdravný pro celou rodovou linii i pro tebe

Vydej se na cestu ke svým předkům.

Komentáře