Obrázkohraní – odhal to, co Tvá duše potřebuje

Obrázkohraní píši pro ženy, které rády objevují svůj vnitřní svět

Každý obrázek má svou esenci, která je ukryta hluboko v něm. Tato esence hovoří k duším žen, které jsou jí přitahovány. Jako by si je ten obrázek k sobě volal. Lákal je k sobě a snažil se je tím, že je k sobě volal, nasměrovat k následování této esence.

Obrázky, které před sebou nyní vidíte, v sobě tyto vzkazy mají a skrze mě se k nim můžete dostat.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Nezadala jsem téma, abych vás nějak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

OBRÁZEK ČÍSLO 1

V místě, kde se právě teď nacházíš, tě obklopuje úplně všechno, co potřebuješ. Jsou vytvořené přesně ty podmínky, které máš mít ke svému životu a ke svým zkušenostem. Možná si někdy říkáš, že bys ve svém životě ráda něco změnila. Že bys třeba ráda žila na jiné planetě nebo měla jiné rodiče nebo jiného partnera.

Jsou přání, která se samozřejmě splnit můžou. Výměna partnera není zas tak nic těžkého. Ale žít na jiné planetě nebo mít jiné rodiče prostě nelze. Ovšem to je zrovna přesně to, co ty potřebuješ.

To, že jsi přišla na tento svět, na tuto planetu, mělo svůj důvod. Možná ho neznáš. Vlastně ho ani nemusíš znát. Jenom žij! Buď v přítomném okamžiku naplno. Z každé situace ber to nejlepší, co ti přináší.

Ty bolestné věci nám přinášejí sílu a vědomí, soucit. Ty hezké pak radost, hojnost, lásku. Všechno tě obohacuje. Všechno ti dává výživu. Věř, že dostáváš přesně to, co potřebuješ.

Samozřejmě můžeš spoustu věcí změnit. Ale aby to bylo možné, potřebuješ změnit svůj vnitřní svět. Tvoje duše je tady tisíce let, prošla mnoha životy. Vytvořila mnoho zkušeností a mnoho vnitřních programů. Tyto programy vystavěly právě ten tvůj život. To, čím si nyní procházíš a co prožíváš.

Pokud cítíš velkou bolest, nebo máš pocit, že už to takhle dál nevydržíš, pak se zaraduj. Tvá duše tě totiž volá k uzdravení těch vnitřních programů. Ve chvíli, kdy se to stane, se uvolní cesta k vytvoření těch nových a pro tebe výhodnějších vnitřních programů. Raduj se ze všeho, co k tobě přichází. Je to pro tvoje dobro. Vede tě to přesně tam, kam má.

 

OBRÁZEK ČÍSLO 2

Kdy naposledy ses na sebe podívala jako na nádhernou bytost? Kdy jsi ukázala, že jsi krásná, a to zevnitř i zvenku? Dovoluješ si ve svém životě posvítit na sebe reflektory, které světu ukážou, že ty jsi důležitá, že ty jsi krásná, že ty jsi úžasná bytost?

Nebo se schováváš pod oblečení, za manžela, pod mejkapem, který z tebe udělá úplně jiného člověka? Kdy sis dovolila jen tak jít ke své přirozenosti a ke svojí kráse?

To neznamená, že nemáš svoji krásu zvýraznit. Znamená to ale, že ze sebe nemáš dělat někoho, kým nejsi.

Obrázek číslo 2 si přitáhl tvoji pozornost proto, aby ti řekl, že jsi nádherná. To, že svoji krásu nevidíš, neznamená, že nádherná nejsi. Potřebuješ si jenom dovolit tu svoji krásu prožívat. V každém okamžiku. Nejde však jen o krásu těla. Jde o spojení krásy srdce, ducha, mysli i těla. To vše ty totiž máš. Jenom na to zapomínáš.

Obrázek tě také vyzývá k tomu, abys sladila své oblečení se svojí povahou. Abys ukázala, jaká je tvoje duše. Pokud jsi někdy snila o tom, že budeš hrát divadlo nebo tančit nebo zpívat… Prostě že bys jen chtěla stát na těch prknech, co znamenají svět, jdi do toho teď. Dovol si plnit si své dětské sny o tom, že budeš v záři reflektorů.

 

OBRÁZEK ČÍSLO 3

Vnes kouzlo rituálů do svého života, do své každodennosti. Vytvoř si z nich své dny. Nemusí jít o žádné magické a kouzelné rituály. Stačí, když se tvým rituálem stane to, že třeba po ránu osvěžíš svoji pleť. Nebo do svého jídelníčku zařadíš třeba jablko, které si dáš s vědomím, že přijímáš vitamíny, které ti může dát. Tvé tělo se jimi obohatí. Dělej to vědomě a dělej to pro sebe.

Své dny si můžeš samozřejmě zpříjemnit a přeměnit je v dny magičtější tím, že si budeš tvořit záměry pomocí malých rituálků. Vytvoříš si hezký oltář, zasvětíš ho nějaké bohyni. Takové bohyni, která má podobnou esenci s tvým přáním a s tvým záměrem. Zapálíš si vonné tyčinky, dáš si tam kameny a předměty, které jsou v souladu s tvým záměrem. Pak také různé další věci, které jsou na oltáři potřeba. Pro tebe potřeba. A proneseš modlitbu, přání, kouzelnou formulku.

Zkrátka tento obrázek, který si přitáhl tvoji pozornost, tě vyzývá k tvoření rituálů. Ať už těch magických, nebo těch obyčejných ve tvé každodennosti. Smyslem toho není tvořit rituály, ale zacílit se a dělat vědomé kroky ke splnění tvých přání. Nemít je jenom v myšlenkách, ale dát jim nějakou hmotnou podobu. Možná pro sebe objevíš skrytý svět, který je zatím před tebou samou utajený. Možná se dotkneš něčeho ve tvém vnitřním světě, co se chce skrze tebe projevit. Něco, čím obohatíš nejenom sebe, ale i ostatní.

Motýl je symbolem transformace a proměny.

Zvu tě k proměně, která vyčistí tvůj vnitřní prostor od zranění z minulosti.

Klikni na motýla...

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře