Novoroční Obrázkohraní – odhal to, co Tvá duše potřebuje

Moje milé, vítám vás v novém roce. Mám radost, že jako první příspěvek na mém blogu je právě obrázkohraní, které nás tak krásně sblížilo. Zábavnou formou odhalujete, co vaše duše potřebuje a přitahuje, a zároveň si ke mně budujete DŮVĚRU. Neboť to prostě SEDÍ JAK SEDÍNKA NA HRNEC, což dost často zaznívá na mém Facebooku NEJSI V TOM SAMA.

Dnes tu máme lahůdku lahůdek! NOVOROČNÍ OBRÁZKOHRANÍ.

Vybraly, nebo vyberete si obrázek, který vás přitáhl, a dozvíte se… Jakému tématu se tento rok máte věnovat, nebo jaké téma bude přitahovat vaši pozornost.

Obrázkohraní píši pro ženy, které rády objevují svůj vnitřní svět

Každý obrázek má svou esenci, která je ukryta hluboko v něm. Tato esence hovoří k duším žen, které jsou jí přitahovány. Jako by si je ten obrázek k sobě volal. Lákal je k sobě a snažil se je tím, že je k sobě volal, nasměrovat k následování této esence.

Obrázky, které před sebou nyní vidíte, v sobě tyto vzkazy mají a skrze mě se k nim můžete dostat.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Nezadala jsem téma, abych vás nějak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

 

1. obrázek

Rok 2018 se pro vás ponese v duchu úspěchu. Můžeš po něm toužit, snít o něm, nebo se rozhodnout, že k němu budeš směřovat. Všechny předpoklady pro to být úspěšná v sobě už máš. Vlastně se dá říci, že je ve tvém osudu napsáno, že zazáříš a oslníš svými dary svět.

Víš, k tomu je důležitá odvaha. Nebát se překonávat hranice komfortní zóny a dělat krůček po krůčku ke splnění svých snů. Nemusíš sedět a čekat na nejlepší myšlenku nebo hledat ten nejlepší směr, nápad či inspiraci. Nemusí to prostě být nejlepší. Začni právě tím, že budeš posunovat své hranice a překračovat své stíny a strachy. Že začneš dělat malé kroky ke splnění svého snu.

Možná zatím ani netušíš, jaký ten sen vlastně máš, ale právě v pohodlném bahýnku osobních hranic ho nenajdeš. Začni číst knihy úspěšných lidí, stýkat se s nimi, chodit na semináře, kde budeš uzdravovat svou duši a učit se myslet nově. Pokud chceš začít podnikat, nezůstávej jen u přemýšlení, ale začni si o tvém oboru a podnikání zjišťovat potřebné informace. Možná chceš zpívat, malovat, nebo být úspěšnou kuchařkou.

Možná chceš napsat knihu, tančit nebo oslovit muže, který tě přitahuje. V tomto roce dostáváš příležitost. Nezapomínej, že jsi předurčená mít úspěch, ať to pro tebe znamená cokoliv.

 

2. obrázek

Nový rok k tobě bude promlouvat v jasných impulzech. Tvůj fokus by se měl zaměřit na zorganizování si svého života a vytvoření příjemných podmínek k žití. Pocítíš, že potřebuješ udělat změny v sobě, ale i kolem sebe. Začne tě přitahovat řád a pořádek.

Objevíš jejich kouzlo a zjistíš, že vytváření čistoty a jasnosti v sobě a kolem sebe ti přináší uspokojení. A zároveň se zlepší tvé zdraví, finance i vztahy. Získáš více energie a nadhledu. Očista, která tě bude přitahovat, může zasáhnout i tvé vztahy. Vlastně všechno na čem jsi lpěla, a to i včetně nevyhovujících vztahů, budeš pouštět. Objevíš svůj styl a vlastně sebe samu.

Začneš si více uvědomovat kdo jsi a co chceš ve svém životě. Naučíš se říkat ne, když to nebude v souladu s tebou a tvou cestou. A zároveň se naučíš říkat ANO všemu, po čem jsi jen dříve toužila, ale nikdy sis nedovolila natáhnout po tom ruku.

 

3. obrázek

Napadl mě příměr s filmem Velký Gatsby, tedy jen v duchu zábavy a večírků, ne špatného konce. Rok 2018 tě bude okouzlovat příležitostmi, nabídkami a „náhodnými“ setkáními, která budou měnit tvůj život. Život se může stát velikým mejdanem, který si náramně užiješ.

On tím mejdanem vlastně je, jen sis to zatím nestihla uvědomit. Možná si zatím spíš svůj život vnímala jako bolestnou přehlídku omylů. Ve skutečnosti to však bylo veliké učení pro tvou duši. Tyto dny v začátku nového roku jsou těmi nejlepšími v ujasnění si toho, co bys ráda zažila a prožila. Nepřemýšlej o tom, zda na to máš, nebo nemáš peníze, ale napoj se na to, po čem toužíš. Můžou to být zážitky nebo hmotné věci.

Vytvoř si i svou vlastní jantru nebo vision board. A dělej malé kroky k jeho splnění. Vesmír tě bude popostrkovat k vyplnění tvých snů. Zůstaň v důvěře, že na všechny se dostane a ty nejsi výjimka.

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře