OBRÁZKOHRANÍ – NAJDI VZKAZ PRO SEBE a malý dárek

Víte, že je Světový týden kojení?

Pokud ne, tak teď už ano. Kojení je velmi důležité jak pro miminko, tak pro maminku, která kojí. Stejně tak jako je porod přirozenou záležitostí, je jím i kojení. Kojení není jen o potravě, ale také o citové vazbě. Dcerka díky němu lépe snáší změny. Vždy když si je nejistá, přijde se napít a hned se zklidní a pak si vesele odběhne.

Proč to ale píšu? Možná proto, že mi kojení asociuje výživu duše.

Milující matka kojí své dítě a dává mu vše, co potřebuje. Mlíčkem do jeho tělíčka prostupují nejen živiny, ale také láska, důvěra, něha. Vše, co miminko pro hezký start a vývoj potřebuje. Když maminka u kojení navíc dítě objímá a dívá se mu do očí a něžně k němu promlouvá, je to zážitek pro oba.

kojení

Miluji ten pocit, když je u mě a kojí se. Ano, jsem ostřihaná 😉

 

Už v tu chvíli se buduje sebedůvěra a sebehodnota miminka, ze kterého jednou vyroste dospělá žena (ale i muž). Kolik lásky dostala v dětství, tolik je schopna dávat v dospělosti, a to nejen svým dětem, ale všemu, co dělá a všem, kteří ji obklopují včetně sebe samé.

Někdy bohužel jako děti nedostaneme to, po čem toužíme a co vnímáme jako svou přirozenost.

Já osobně kojím podle potřeb Lii a také jí s manželem naplňujeme její potřeby. Vidíme, jak jí to prospívá a že z ní roste samostatná a vnímavá dívenka, která se cítí milovaná. Mnoho z nás však poznalo pocity, které byly nepříjemné. Pocity, kdy jsme si připadaly nehezké, nedobré, opuštěné a zbytečné.

lia

Lia naše 18 měsíční milovaná dcerka

Přesně pro takové ženy JSEM VYTVOŘILA  KPZku (krabička poslední záchrany) pro ženskou duši i mysl, ve spojení s anděly.

Nechala jsem si od nich diktovat vzkazy, které my ženy potřebujeme slýchat. PROPŮJČILA JSEM ANDĚLŮM SVŮJ HLAS  a vytvořila jsem tři nahrávky. Mají léčivou moc a skrze vaše ouška dopadají do duše jako živá voda, KTERÁ LÉČÍ PŘESNĚ TY OBLASTI, které jsou bolavé a zraněné. Poslechnout si KPZku můžete přímo tady>>

OUR BABY SHOWER

Mám pro vás dárek – když kliknete na OBRÁZEK, PUSTÍ SE VÁM NAHRÁVKA ODVAHA.. ta sice v KPZtce není, ale i ona je léčivá.

 

Teď už ale k obrázkohraní, na které čekáte více jak čtrnáct dní.

Už zase přišel čas a vnitřní impulz k tomu, abych sepsala poselství, které vám obrázky skrze mě sdělují. CHYSTÁM PRO VÁS NOVOU e-KNIHU, která bude plná obrázkohraní, příběhů a inspirace.

Obrázkohraní jsem zahrnula i do mého nového eBooku „Intuice jako Niagara aneb probouzíme Pýthii v nás“. Osobně si dovolím říci, že v eBooku je obrázkohraní můj osobní „majstrštyk“ (Meister Stück).

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

Obrázky vždy tvoří celek. V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé úseky, anebo vše najednou. Tentokráte jsem nezadala téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, a poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného a vím, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden (pokud jste již nevybíraly na FB), který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

 

obrazkohraní1

OBRÁZEK ČÍSLO 1

PLŇ SI SVÉ SNY

Máš právo snít a své sny si plnit! Možná jsi dříve byla zklamaná z toho, že jsi po něčem toužila a ono se to stejně nevyplnilo podle tvých představ. Víš, Božství nám dalo kromě hlavy i ruce, abychom své sny mohly vytvářet v realitě. Dovol si znovu snít, toužit a přát si. Dovol si vědomí toho, že máš právo na vše, o čem sníš. Ano, je také dobré si uvědomit, že za vše, co vytvoříme, a to nejen v myšlenkách, ale právě i v činech, neseme odpovědnost.

To ale neznamená, že snít není dobré.

Nezůstávej však jen u snění, ale jdi si za plněním svých snů. Máš na to právo a dokonce si to i zasloužíš. Obrázek tě také vede k tomu, aby ses naučila dívat na věci z nadhledu, a získala tak nad svým životem perspektivu. Pokud nyní procházíš něčím, co tě bolí a nedává ti to spát, představ si, že jsi v balonu a že se na svůj problém díváš z téhle výšky. Je stále tak veliký?

OBRÁZEK ČÍSLO 2

MOŽNOSTI A ZMĚNY

Život je plný možností. Nemusíš lpět na tom, aby byly věci statické a neměnné. Vše je v pohybu, vesmír, příroda, voda, lidé, jediné, co se nepohybuje, je čas. Přestože ho měříme pomocí hodinek, měřit se nedá. Čas je prostor, je jen přítomnost a v ní se mění vše. Otevři se cykličnosti, pohybu a změnám. Nesnaž se lpět na zaběhnutých věcech. Vnes do svého žití svěží vítr změn.

Každý den udělej něco jinak, i kdyby to byly jen detaily.

Malé, skoro bezvýznamné detaily. Ony však v tvém životě zažehnou změnu. To staré a zatuchlé se zregeneruje a vytvoří se nové a svěží. Možná jsou to vnitřní nastavení, která potřebují proměnu, možná jsou to myšlenky, ale třeba jsou to i věci, které ti doma překáží. Může to být způsob stravování, vztah, jednání. To víš ty. Nechej se vést svou intuicí, která tě zavede přesně tam, kde máš být a k tomu, co je potřeba proměnit.

OBRÁZEK ČÍSLO 3:

OČISTA A REGENERACE

Oheň čistí vše, čeho již není třeba a co je nefunkční. Čistí také negativní energie. Toto období je pro tebe možná dost náročné a můžeš se cítit přeplněná jak duševně, tak fyzicky. Pokud tomu tak je, udělej si rituál ohně a vody. Psala jsem o něm zde. Oheň má přímou souvislost se srdcem a tím, jak dokážeme prožívat radost v našich životech. Možná tě obrázek chce nasměrovat k tomu, abys odložila staré a nefunkční, a to definitivně.

Jednou provždy.

Vede tě také k pravidelným očistám. Můžeš si dělat koupele v mořské soli, nebo mentální koupele, kdy si ve své mysli navštívíš oceán a v jeho slané vodě se celá očistíš. Můžeš si také vyrobit vodu z černého turmalínu a omývat se jí. Černý turmalín je velmi silný čisticí kámen. Vše negativní odvrací, dokonce i kletby a manipulaci. Můžeš si také denně očistit ruce nad ohněm s prosbou o očistu tvého energetického těla. Ne nadarmo ženy skákaly dříve přes oheň.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře