Obrázkohraní a fontohrátky pro vaší duši

Sedla jsem si k počítači a naladila se na obrázky a jejich vzkazy, které si vás přivolaly právě tím, že vás zaujaly.

OBRÁZKOHRANÍ je vlastně takový vhled do vaší duše. Někdy jsme tak zahlceny povinnostmi nebo každodenností, kterou vnímáme spíše negativně, místo abychom ji oceňovaly jako dar. DAR, KTERÝ NÁM JE DÁVÁN. Každý den je příležitost k životu a novým zkušenostem, či prostorem pro lásku. Proto někdy neslyšíme to, co nám naše duše šeptá. Proto jsem se rozhodla, před více než rokem a půl, vzkazy vaší duše vám předávat skrze obrázky, KTERÉ SI VÁS ZAVOLAJÍ.

Špatný obrázek si vybrat NELZE. Ten obrázek, který jste si zvolily na mé fanpage NEJSI V TOM SAMA, nebo si ho zvolíte přímo tady, je přesně ten, který má pro vás poselství.

Teď pro vás tvořím eBook plný obrázkohraní, včetně bonusu těch nejlepších obrázkohraní, která byla pouze na facebooku, a již je odvál čas. Převlékla jsem všech dvacet OBRÁZKOHRANÍ do nového kabátku a přidala ZCELA NOVÉ, jinde se neobjevující, OBRÁZKOHRANÍ. To vše najdete právě v chystaném eBooku. Těšíte se?

Tentokrát bude OBRÁZKOHRANÍ nejen o tom, co vám říká přímo obrázek,

ale také o tom, jakým vzkazem k vám font – typ použitého písma u daného obrázku – promlouvá. Požádala jsem o spolupráci Andreu Grigerovou, která napsala eBook –  texty kterým to sekne. Na své fanpage  PSYCHOLOGIE FONTŮ vytváří kromě jiného FONTOHRÁTKY. Vřele doporučuji jejímu facebooku dát LIKE, abyste si mohly číst úžasné vzkazy fontů/písma.

Navíc pokud hledáte typ písma, kterým byste se chtěly prezentovat, ale nevíte, který by vašim textům SLUŠEL a přesně ODPOVÍDAL vám samotným, příležitosti, kterou pořádáte, svatebním oznámením nebo jiným textům, které mají vyjádřit myšlenku, kterou chcete sdělit, pak je Andrea člověk, kterého hledáte.

Vraťme se ale k OBRÁZKOHRANÍ, které pro vás tvořím já.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování, kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Tentokráte jsem nezadala téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden (pokud jste již nevybraly na FB), který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

obrazkohrani

 

Obrázek číslo 1:

Dokážete se na svůj život podívat nekritickým okem? Zastavit se, a jen vnímat jeho krásu a možnosti? Možná si říkáte, že v takovém presu, ve kterém jste, to není ani možné. Možné to je, ale chce to od vás ochotu podívat se na věci jinak a hlavně chtít. Dovolte si dělat věci, které si zakazujete. Udělejte denně jednu věc jinak, a to pokaždé. Možná jste moc zabředly do rutiny každodennosti a nejste schopné ocenit ty malé krásné nuance, ze kterých jsou naše životy tvořeny. Vidíte jen povinnosti a nutnosti, a nedoceňujete radosti a slasti.

Naordinujte si pár minut jen pro sebe s tužkou a papírem, a nejprve se vypište ze všeho, co vás trápí, sužuje a bolí. Pokud pro vás bude lepší jen čmárat, tak to dělejte. Až vypustíte své emoce na papír a dáte jim slova, zvedněte hlavu a rozhlédněte se kolem sebe. Co vidíte? Víte, že tohle všechno jste vytvořily nebo se na tom nějak podílely? Nelíbí se vám to?

Nevadí, můžete to změnit. Nemusíte žít život v nespokojenosti, můžete se ponořit do života v radosti a vděčnosti, který přináší zázraky. A pak si na další stránky napište vše, za co jste vděčné a hlavně to, ČEHO SI VÁŽÍTE U SEBE. Můžete začít věty slůvkem DĚKUJI a hned psát to, za co byste mohla sama sobě projevit vděčnost. Nebo co byste ráda slyšela od ostatních. Třeba od svého muže, kolegů nebo dětí.

Rada na závěr: Nezapomínejte oceňovat krásy života a najít si pravidelně čas na rozjímání.

 

12804703_1086831061380251_462900036860536308_n

Psychologie fontů:

Obrázek 1:  Pohoda a probuzení smyslů. Ručně psaný font, který se nebojí kliček a křivek. Je v něm ležérnost a chuť užívat si života. Oblé tvary fontu jsou jako víno, které se převaluje na jazyku. Je to font, se kterým se budete cítit dobře.

Obrázek číslo 2:

 Všechno je skvělé a v pořádku, alespoň to předstíráte. Vše potřebujete mít urovnané, a pěkně ať to má řád. Hlavně ať to lícuje. Ani chybička se nesmí vloudit. Co vloudit, ona vás ani nesmí napadnout. Neexistuje, že by něco bylo jinak, než máte ve své hlavě. Běda tomu, kdo se malinko vychýlí ve vašich očích z vnímání života. Vy víte vše nejlépe a všemu také nejlépe rozumíte. Kritiku projevujete nepřímou.

Bum, prásk, aaaaaa, vrrrrrr, grrrrr. Nezbláznila jsem se. Tak moc se ve svém životě ovládáte, a tak moc ho chcete mít pod kontrolou. Emoce potlačujete nebo odmítáte, ale ony ve vás kumulují. Stačí pak jen zavadit o strunku a přestanete se kontrolovat. Možná dokonce ve vašem rodu byly psychické poruchy, sebevraždy nebo jiné „černé skvrny“. Je načase skončit s přetvářkou. Naučit se být autentické a vyjadřovat nejen své pocity, ale i touhy a přání. Je to důležité pro vaší vnitřní spokojenost. Navíc, když přestanete chtít mít všechno včetně sebe pod kontrolou, začnou se ve vašem životě dít zázraky.

Rada na závěr: Každý den udělejte něco spontánního.

12804703_1086831061380251_462900036860536308_n

Psychologie fontů:

Obrázek 2:  Spolehlivost, solidnost, důvěryhodnost. To reprezentuje tento font. Ale také kořeny a tradice. Někdy strnulé, někdy pevnou oporu. Patkový font, který symbolizuje vše, co patří ke staré Anglii. Gentleman, který ví vždy, co se patří a sluší. Často si ho vybírají i lidé, pro které jsou důležité kořeny a propojení s generacemi.

Obrázek číslo 3:

Promyslete si dobře, čemu chcete věnovat svou energii. Tentokrát je důležité, abyste to nevzdaly, i když vás začne oslovovat něco nového. K úspěchu vede cesta, která potřebuje vaši energii, váš záměr, zacílení a vytrvalost. Ve vaší duši je mnoho inspirace a podnětů. Doslova máte vír v duši s nápady. Stačí jen sáhnout a chytíte jeden z tisíce nápadů. Nejde ho však jen chytit, musíte s ním chviličku pracovat a dát mu formu a život.

Inspirace je Božské pobídnutí, ale bylo by k ničemu, kdybyste jej neoživily. To vy jste tvůrkyně. Někdy máte tendence chodit jen po povrchu. Někdy popíráte realitu, která je pro vás buď bolestná, nebo se jen nehodí do vaší ideální představy o životě. Toužíte po harmonickém životě, což je krásné, ale někdy se snažíte dosáhnout harmonie tím, že lžete samy sobě. Když vám přítomnost nevyhovuje taková, jaká je, uděláte něco i trochu nekalého, čím si jí vylepšíte. Malá lež, nevěra, padáte do závislostí, které ale mohou být i společensky přijatelné.

Prostě si okořeníte svou přítomnost. Důležité je zamyslet se proč? Proč je pro vás snazší dokořenit přítomnost, místo abyste změnily věci, které vám nevyhovují, a jen je odkládáte. Tohle je zásadní otázka, na kterou si potřebujete odpovědět. Jaké jsou vaše motivace k životu se lží?

Rada na závěr: Ve chvílích, kdy cítíte nejistotu, se zastavte a prodýchejte to.

12804703_1086831061380251_462900036860536308_n

Psychologie fontů:

Obrázek 3 : Kreativita, umění, vášeň. Schopnost prožít minutu či desítky minut ve stavu, kdy nevnímám čas. Není důležité, co vznikne, ale proces tvoření. Tento font osloví kreativní lidi, pro které je důležité nacházet ve své práci vášeň. Není ukázněný, ani pravidelný. Je nepředvídatelný a má silnou energii.

Líbilo se vám OBRÁZKOHRANÍ A FONTOHRANÍ?

Budeme rádi, když článek podpoříte sdílením, komentováním nebo lajkem.

 

Obrázkohraní najdete i v mém eBooku, který navíc podpoří vaši intuici a ukáže vám jak probudit vnitřní zrak.

stačí kliknou na obrázek knihy

3sipky-dolu-cerveneevicka-3d-2

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře