Obrázkohraní aneb když obrázky promluví

Milujete obrázkohraní stejně jako já?

Vytvářet ho pro vás je pro mě radost a tak jsem skoro 4 měsíce vytvářela knížečku plnou hravých obrázků a vzkazů pro duši. Vybírat obrázky, aby k vám promlouvaly, není vůbec jednoduché. Mě to nejen baví, ale cítím v tom poslání. Přece jen s obrázky pracuji více než 11 let a předávám vám jejich vzkazy během výkladů karet. Nikdy jsem nepotřebovala manuály, abych dokázala poselství karty sdělit a rozklíčovat vám tak vaši osobní situaci.

Prostě obrázky čtu skoro se zavřenýma očima a s prstem v nose.

Už pár dní jsem hrdá maminka tetelící se blahem nad svým robátkem. Kniha, kterou jsem v elektronické podobě vypustila do světa, ukrývá takových obrázků 19. Tedy přesněji 57 vzkazů pro duši, každé obrázkohraní má totiž tři vzkazy takže 19*3=57. Ovšem kdo mě zná, ví, že nejsem troškař a tak po celý rok budu těm, které se mého robátka ujmou a ubytují ho ve svém domově, každý měsíc posílat NOVÉ OBRÁZKOHRANÍ. Za rok vás navštíví u vás doma dalších 12 obrázkohraní a (12*3=) 36 nových vzkazů.

Náhled obrázkohraní, které v eBooku najdete.

Náhled obrázkohraní, které v eBooku najdete.

 

Tohle o eBook řekla jedna ze čtenářek, které jej četly před vámi:

Lenka Kročová: Moje očekávání bylo hned po přečtení prvních stránek naprosto překonáno a obrázkohraní mě úplně dostalo. V každém z nich jsem četla přesně to, co jsem právě teď potřebovala slyšet!! Je úžasné, jak jste připravila léčení pro naše dušičky na celý rok. Každá z nás si tam najde to svoje, co ji trápí a bolí, co nemá zpracováno a díky tomuhle, co jste stvořila, se nám to podaří krůček po krůčku vyřešit a překonat!!! Ještě jednou děkuji, Evi, za to, co pro nás děláte a všem VŘELE doporučuju váš nový eBook, který je opravdu ÚŽASNÝ!!

Robátko se jmenuje ROČNÍ PRŮVODCE VNITŘNÍM SVĚTEM a kromě obrázkohraní a příběhů mých klientek v něm najdete na každý měsíc, počínaje lednem a konče prosincem, jedno téma (např. strach, vnitřní stíny, dětství, rodiče, sebepřijetí, samota, smutek, srovnávání atd.) ke zpracování.

V každém měsíci je popsána esence daného měsíce (takový netradiční kartoskop), praktická cvičení, kterými dané téma můžete zpracovat, opečování tématu, aby se ve vás nastavil nový vzorec a také různé typy a inspirace. Za pár dní jsou Vánoce a moje léčivé robátko si můžete nadělit pod vánoční stromeček. Objednat si ho můžete přímo tady>> Pokud upřednostňujete tištěnou verzi, tak vám jistě v jakékoliv tiskárně eBook rádi vytisknou.

Teď už ale pojďme k očekávanému OBRÁZKOHRANÍ

Poselství obrázků vám přináší:
♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování, kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části a nebo vše najednou. Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden (pokud jste již nevybraly na facebooku), který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Obrázek č. 1

Přišel čas uzavřít jednu životní kapitolu, abyste mohly vykročit do nové životní oblasti. Možná vnímáte, že věci nejsou tak, jak byste si přály. Ale to není důležité. Věci jsou tak, jak jsou. A i když z celého srdce toužíte, aby byly podle vašich představ, je důležité, aby byly právě takové, jaké jsou. Netýká se to jen situací, ale i všech zúčastněných lidí. Dostáváte příležitost k tomu být odpouštějící.

Vaše srdce jsou plná lásky a ta láska by nyní měla být vědomě směřována ke všem neuzavřeným situacím a událostem. K lidem, na které se zlobíte, a to jak ve vaší minulosti, tak v současnosti. Odpouštíte především pro sebe a tím uvolňujete energetická pouta, která vás drží v neláskyplných situacích. Konec roku je ideální k uzavírání nevyřešených věcí. Máte tedy příležitost uzavřít, odpustit a možná i vystoupit z kruhu nelásky a vstoupit na cestu lásky a odpuštění.

Vánoční přání – přeji vám, ať se vaše srdce rozezvoní láskou.

Obrázek č. 2

Hou, hou, hou. Anebo spolu půjdeme do Betléma? Některé z vás viděli v obrázku Santu Clause. Některé očekávání Ježíška. Obrázek vám však vzkazuje, že v této chvíli, a po celý následující rok, bude pro vás nejdůležitější vděčnost. Vděčnost nejen ve vašem srdci a ve vaší mysli, ale především ve vašich rukách. Vaše ruce dokážou zázraky. Používejte je k objímání, k hlazení, k dotýkání.

Naučte se svou vděčnost vyjadřovat druhým svýma rukama. Vaše ruce jsou prodloužené srdce. Oceňujte vše, co k vám přichází. Nastavte si ve svém vnitřním světě program, že vše, s čím se potkáte, si zaslouží vaši vděčnost. Jak to nepříjemné, tak to radostné. Vděčnost vám otevře nový svět a Štědrý večer budete prožívat každý den.

Vánoční přání – přeji vám, abyste v každodennosti vnímali štědrost.

Obrázek č. 3

Jen málo lidí na světě, kteří byli opatrní a drželi se při zdi, dokázalo velké věci. Možná takoví nebyli žádní. Vaše srdce tluče v rytmu života a vy se mu nemáte vyhýbat. Žijte naplno. Buďte spojené se svým instinktem a nebojte se dávat najevo svoje city. Věta „Není čas, ztrácet čas“ by mohla na pár měsíců být vaší mantrou. Ať už toužíte po čemkoliv, nebuďte opatrné.

I v posteli z vás můžou být doslova dračice, pokud je to to, co si přejete. Nestyďte se za nic, co cítíte. Chcete někoho políbit? Tak to udělejte. Chcete někoho poslat do háje? Řekněte mu to. Chcete lepší práci? Podívejte se po ní. Dovolte si prostě být ve spojení samy se sebou a jednat v souladu s tím. Nezapomínejte na to, že zde máme vyměřený čas.

Vánoční přání – přeji vám, abyste si každý den užívaly jako poslední.

eBook – ROČNÍ PRŮVODCE VNITŘNÍM SVĚTEM

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře