Obrázkohraní – esecence obrázků aneb hra pro duši

Obrázkohraní píši pro ženy, které rády objevují svůj vnitřní svět

Každý obrázek má svou esenci, která je ukryta v hluboko v něm. Tato esence hovoří k duším žen, které jsou jí přitahovány. Jako by si je ten obrázek k sobě volal. Lákal je k sobě a snažil se jim tím, že je k sobě volal, nasměrovat k následování této esence.

Obrázky, které před sebou nyní vidíte, v sobě tyto vzkazy mají a skrze mě se k nim můžete dostat.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Nezadala jsem téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Jaké pro vás mají obrázky tedy vzkazy?

Obrázek číslo 1)

Uvnitř Tebe žije malá dívka, která se dokáže nadchnout pro maličkosti. Je spontánní, radostná, a dokáže vnímat krásu ve všem kolem sebe. Možná už jsi na ní zapomněla nebo ji vědomě potlačuješ, ale tento obrázek Tě nyní vybízí k tomu, aby ses s touto dívkou zkontaktovala. Abys této křehké dívce umožnila svobodně v Tobě žít. Ty sama se necítíš dobře sešněrovaná všemi omezeními a poučkami typu – MĚLA BYS. Možná máš strach jí na chvíli předat své vnitřní otěže. Nevíš totiž, co se může stát. Není čeho se bát. Tvůj život a Tvé bytí na této zemi rozkvete jen díky tvé vnitřní dívce, její esenci. Bude to krok k sobě samé, k takové ženě, o které sníš. Vždy jsi k ní měla přístup, vždy jsi mohla její esenci užívat a prožívat v každodennosti. Jen jsi to nevěděla nebo ses toho bála.

Vzkaz od dívky na obrázkuneboj se mě a dovol mi Ti ukázat, jak je se život se mnou plný zázraků. A že maličkosti, kterým jsi nedávala žádný význam, se mohou proměnit v kouzelné příležitosti.

Obrázek číslo 2)

Tvá mysl se pohybuje stále v minulosti nebo skáče do budoucnosti. Esence obrázku, který si Tě zavolal, je však o přítomném okamžiku. Toužíš po prožívání velkých věcí, po splnění svých snů a tužeb. Není to špatně, naopak. Dovol si ale vnímat i přítomný okamžik. Rozhlédni se kolem sebe a prociť s vděčností v srdci okamžik, který právě prožíváš. Možná si neuvědomuješ nic, za co bys mohla být vděčná. Možná taky nechceš vidět přítomnost, protože není taková, jakou si přeješ žít. Utíkáš z ní do svého světa, který se neodehrává tady a teď. Přemýšlíš, čím to je, že ostatním se tak daří ve všem, co dělají. Sníš o podobných prožitcích. Oceň ale nejdříve svou přítomnost, ať je jakákoliv. Najdi jeden bod ve Tvém TEĎ, který můžeš ocenit a zahrnout vděčností. A dělej to tak v každém TEĎ, které budeš žít na cestě k čemukoliv, o čem sníš. Ze snu se pak stane realita naplněná vděčností.

Vzkaz od ženy s fotoaparátem – ukážu Ti, jak vnímat přítomnost s vděčností, jsem tu pro Tebe.

Obrázek číslo 3)

Botičky doslova jak dva slaďoučké bonbony z té nejluxusnější bonboniéry. Jejich esencí je Tvá vnitřní originalita. Máš ji v sobě. Tvá duše je jí plná. Jsi jedinečná! Jsi vnitřně originální a chceš zaujmout. Nemusíš se za to stydět nebo před tím unikat do šedi. Ukaž světu, kdo jsi a co umíš. Ukaž světu svou originalitu, kterou jsi v sobě uschovala. Možná jsi extravagantní, možná jsi dáma, možná jsi víla, co utekla z paloučku. Máš mít svůj styl. Nepotřebuješ se ztrácet v konfekci a dělat jen to, co si myslíš, že musíš. Nasaď si boty, které vyjádří tvou vnitřní ženu v její plné síle a rozkvětu. Obleč si to, co podtrhne v Tobě vlastní originalitu, stravuj se tak, jak cítíš, že potřebuješ, navzdory trendům. Oslovuj lidi se stejným myšlením a vytvářej komunity. Buď svá. Následuj svůj vnitřní hlas a své vedení. Nenech si od nikoho nasadit na své nožky nic míň, než tyhle růžové střevíce.

Vzkaz od střevíčků – patříš k nám a my k Tobě. Jsme jedno. Neodvracej od nás zrak, naopak natáhni k nám svou ruku a nazuj si nás. Žij život, o kterém jen sníš a žij ho Teď.

Líbilo se vám obrázkohraní? Napište mi, jestli se esence dotkly přesně těch míst, kterých bylo potřeba.

S obrázky to umím skvěle, ale s kartami ještě lépe.

Čekám na vás v měsíčníku, kde najdete mých výkladů několik.

A pokud přece jen obrázkohraní hraje prim, tak si kupte eBook Roční průvodce vnitřní světem a dostanete k němu 31 originálních obrázkohraní.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře