OBRÁZKOHRANÍ – poselství obrázků

Už zase přišel čas a vnitřní ipulz k tomu, abych sepsala poselství, které vám obrázky skrze mě sdělují.

Obrázkohraní jsem zahrnula i do mého nového eBooku Intuice jako Niagara aneb probouzíme Pýthii v nás. Osobně si dovolím říci, že v eBooku je obrázkohraní můj osobní „majstrštich“ (meister stich).

Poselství obrázků vám přináší:

♥    Odpovědi na vaše otázky, i ty nevyslovené.

♥    Hladivá slova pro duši.

♥   Nasměrování kudy kráčet.

♥    Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

 

Obrázky vždy tvoří celek. V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé úseky, anebo vše najednou. Tentokráte jsem nezadala téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, a poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného a vím, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden(pokud jste již nevybíraly na fb), který vás intuitivne nejvíce přitahuje.

FRENCH

Obrázek má trochu oblišné číslování než dříve.

Obrázek číslo 1 – Dej o sobě vědět

Přišel čas vystoupit ze stínu do světla reflektorů. Máš v sobě mnoho darů, které světu ukrýváš. Možná Tě držela ve stínu nejistota, možná strach, že nejsi dost dobrá. Na tom nezáleží. Uvnitř sebe cítíš, že je čas a příležitost dát o sobě vědět. Ukázat světu ten ukrytý potenciál. Nestyď se vystoupit z ulity třeba i do online prostoru a sdílet s ostatními to, co cítíš že máš a po čem toužíš.

Možná ale tento obrázek chce poukázat na jinou životní oblast, a tou je – jít ven se svými pocity. Vyjádřit vše, co máš na srdci. Vše, co Tě tížilo a zaměstnávalo Tvou mysl. Jsi plná nevyjádřených slov, obav a tužeb. Vypiš se z nich nebo vymluv. Můžeš je samozřejmě vyjádřit tomu, koho se týkají, ale předem jej upozorni na to, že to není útok, ale potřeba sdílet to, co je uvnitř Tebe. Ať je to jakkoliv, dej světu a lidem kolem sebe vědět kdo jsi a co se v Tobě odehrává. Tím se dostaneš do plynutí a začnou se dít zázraky. Možná ne hned, ale na cestě je potkáš.

Obrázek číslo 2 – Dřímá v Tobě ohromná vnitřní síla

Asi si to ještě neuvědomuješ, ale máš v sobě sílu, která dokáže ovlivnit nejen Tvůj život, ale i životy ostatních. Nyní po Tobě andělé chtějí, abys k sobě přistupovala láskyplněji a s větší zodpovědností ke svým hranicím. Tím se začne Tvoje síla aktivovat. To nejvíc, co pro její probuzení můžeš udělat, je naslouchat svému vnitřnímu hlasu, své intuici a nedat na rady z venku. Možná to s tebou lidé kolem tebe myslí dobře, ale ty jsi jediný člověk, který ví, co je pro tebe samou to nejlepší.

Nikdo nikdy nechodil v tvých botách. Nikdo nikdy neprožil to co ty a ani nepoznal pocity a myšlenky, které jsou v tobě. Jsi prostě originál se vším všudy. Učíš se, milovaná, důvěřovat sobě samé a stát si pevně ve svých hranicích. Dlouho jsi žila v důvěře v názory ostatních a snažila ses přizpůsobovat. Dnes se tvůj život začíná proměňovat a ty vyrůstáváš a sílíš. Následuj svůj vnitřní hlas a nauč se v něj důvěřovat.

Obrázek číslo 3 – Je čas jít dál aneb rituál rozloučení

Cítíš v sobě bolest. Možná jsi v tomto životě někoho ztratila, možná tomu tak bylo v předchozích inkarnacích a přesto stále cítíš v sobě bolest. Ztráta Tě hluboce zasáhla. Brzdí tě. Je možné, že jsi své city a bolest popřela, a nyní se v posledních dnech či týdnech dere napovrch. Jsi citlivější a vnímavější. Nabízím Ti možnost rozloučení se s tím, kdo Tě opustil. Tento obrázek se netýká jen umrtí, ale rozchodů a bolestných konců ve vztahu.

Přijetí smrti, jako přirozené součásti života, je velmi úlevné. Ve chvíli, kdy uvěříš v moudrost vesmíru a jeho nekonečnou lásku, pochopíš, že duši tvého milovaného nesežvýkal zlý démon, ale že byla přijata láskyplnou bytostí. Duše byla opečovaná, zahrnuta světlem a láskou. Truchlíš, protože věříš v konec a nicotu a protože Ty jsi zde zůstala. Je čas se rozloučit. V nitru svého srdce s přijetím toho, že nic není definitivní.

Návod na rituál – Rozloučení

statue-1405539__180

Slouží jako inspirace a je na každé z vás, jak ho provedete. Rituál neslouží k odvedení duše do jemněhmotného světa, ale k Tvému rozloučení se.

Vytvoř si prostor, kde se budeš cítit bezpečně. Můžeš si vytvořit oltář, na který umístíš symboly, které neodmyslitelně patří k člověku, s kterým se chceš rozloučit. Možná je neznáš, pak si sama urči, jaký symbol chceš tomu dotyčnému přiřadit. Může to být cokoliv. Důvěřuj své intuici a jednej v souladu s ní.

Zapal svíčky. Oheň symbolizuje naději a osvětlení cesty pro duši. Poprosit můžeš i andělské bytosti o pomoc a podporu.

Udělej vše tak, jak cítíš. Připrav si dva polštáře, na jeden usedni ty a na druhém si představ toho (partner, nenarozené dítě, rodiče, atd.), s kým se potřebuješ rozloučit. Dopřej si čas. Tolik kolik bude potřeba. Můžeš si zavřít oči, ale nemusíš. Záleží to jen na Tobě. Zároveň si však představ svého Anděla strážného, který za tebou stojí a dává ti energii. Můžeš požádat Archanděla Rafaela o léčení Tvého srdce a Archanděla Michaela, aby Tě osvobodil z pout, kterými jsi na energetické úrovni s milovaným připoutaná. Oba Archandělé budou přesně vědět, co mají dělat. Vše co máš na srdci, dej do slov. Nech své emoce proudit.

Můžeš i mlčet a jen to prociťovat. Opravdu to záleží na Tobě. Respektuj své pocity. Až vyjádříš vše, co jsi potřebovala říci, prociť si láskyplnou náruč vesmíru. Je to důležité pro Tebe, abys prožila odchod svého milovaného do téhle náruče, ve které se opět setkáte, až bude ten správný čas. Uvědom si, že nic nemizí definitivně a navždy. Prociť ve svém srdci informaci o tom, že vše je jen proces. Až budeš připravená, rozluč se a vizualizuj si, že duše tvého milovaného odchází do světla, do milující náruče a je obklopena anděly. Nalaď se na svého anděla a i na Archanděly a přijímej jejich láskyplnou podporu.

Dýchej a můžeš si opakovat – „Ve správný čas se zase potkáme, nic není definitivní, vše prochází proměnou“.

Až budeš připravená, otevři oči, pokud jsi je měla zavřené, a protáhni se. Uvědomuj si své tělo. Vědomě se prodýchej a protáhni. Dotkni se i svého těla, ať víš, že jsi TADY A TEĎ. Poděkuj všem bytostem i sama sobě. Svíčky nech dohořet. Symboly, které jsi na oltář umístila, pak uschovej v nějaké krabici, kterou můžeš vložit na zahradě, nebo v nějakém tobě vnitřně blízkém místě, do země.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře