OBRÁZKOHRANÍ – poselství obrázků

Už zase přišel čas a vnitřní ipulz k tomu, abych sepsala poselství, které vám obrázky skrze mě sdělují.

Obrázkohraní jsem zahrnula i do mého nového eBooku Intuice jako Niagara aneb probouzíme Pýthie v nás. Osobně si dovolím říci, že v e-Booku je obrázkohraní můj osobní „majstrštich“ (meister stich).

Poselství obrázků vám přináší:

  • Odpovědi na vaše otázky, i ty nevyslovené.
  • Hladivá slova pro duši.
  • Nasměrování kudy kráčet.
  • Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

    obrazkohraní

Obrázky vždy tvoří celek. V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé úseky, anebo vše najednou. Tentokráte jsem nezadala téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, a poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného a vím, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden(pokud jste již nevybíraly na fb), který vás intuitivne nejvíce přitahuje.

Obrázek číslo 1 –

oil-in-water-1438382

Svým myšlením velmi ovlivňuješ to, jak se cítíš. Nejen emocionálně, ale také fyzicky. Tvé buňky přijímají Tvé myšlenky a formují se podle nich. Pokud o sobě dlouhodobě smýšlíš neláskyplně, pak je samozřejmé, že se ani ve svém těle nebudeš cítit úplně komfortně. Každá negativní myšlenka se ukládá v Tobě samé.

Vybere si takové místo, které odpovídá Tvému myšlení. Vše, co chceš změnit, můžeš. Možná ten proces nebude jednoduchý a nestanou se změny hned, ale začnou se dít a postupem času se proměníš nejen na úrovni myšlenek a smýšlení o sobě, ale také na úrovni tělesné. Možná některé bolesti odezní, možná se stane něco jiného. To přenechej vesmíru.

Neklaď si podmínky, jak má změna probíhat. Nech ji dít se a důvěřuj procesu. Stačí, když Ty budeš plnit svou mysl láskyplností a laskavostí k sobě samé. Péče, něha, milá slova a myšlenky, to vše si dopřávej. Tím započneš změnu, která se dostane až k buněčné paměti. Nemusíš hledat spojitosti ve své minulosti a léčit vztahy s rodinou, stačí jen, když budeš léčit vztah k sobě, a tím se proměna uskuteční a dotkne se vlastně všech oblastí, které žiješ.

Obrázek číslo 2:

sleeping-1311784

Tvoje duše volá po pozornosti, má pro Tebe vzkaz, který je důležitý a léčivý pro všechny oblasti života, který žiješ.

Někde v hloubi Tvé duše je ukryta nedůvěra k životu a pocit, že o vše musíš bojovat. Chybí Ti vnitřní klid, a i když nechceš, stále je někde v Tvé mysli uschována obava o to, co bude dál. Možná dokonce stojíš před nějakým rozhodnutím, ale místo abys naslouchala svému vnitřnímu hlasu, nasloucháš strachu. Tak moc toužíš být jako holčička na obrázku.

Klidná, smířená a odevzdaná do proudu života. Jsi od toho kousek. Malý kousek, a dělí Tě od toho právě nedůvěra, která Tě někde uvnitř nahlodává. Možná se ptáš, jak to v sobě proměnit, tak abys byla více ukotvená v sobě a kráčela životem v přijetí a s důvěrou.  Kontrola a pocit, že Ty víš, jak se věci mají dít, je to, co Tě odděluje od důvěry.

Tenhle pocit kontroly pramení už někde v minulosti. Někde v Tvém dětství sis osvojila tento vnitřní program. Možná jsi ho okoukala od své maminky, možná sis ho přinesla z minulých životů, možná od obojího kus. Maminka nebo tatínek byli pravděpodobně lidé, kteří věřili, že svět není dobrý, a že někde číhá nebezpečí, nebo jsi tomu uvěřila díky prožitkům ve své minulosti ty sama.

Tenhle program Ti však bere sílu a odděluje Tě od důvěry k životu, která tvoří v životech zázraky. Ve chvíli kdy přijmeš to, že vesmír je moudrý a že ví, co dělá, že jsme součástí smysluplného plánu a budeš naslouchat své intuici, pustíš také potřebu kontrolovat – mít výsledek podle tvého očekávání, propojíš se s přirozeným proudem života a spočineš v důvěře. Ta začne v tvém životě konat zázraky.

Obrázek číslo 3:

sisters-931151

Nyní potřebuješ někoho, s kým budeš sdílet to, kdo jsi a co děláš. Potřebuješ pro sebe spřízněnou duši. Nemyslíme nyní partnera, myslíme tím přítelkyni. Tvoje duše volá po ženských skupinách, nebo jen jedné ženě, které se budeš moci otevřít a ona tobě. Toužíš po blízkosti, podpoře a společné cestě. Možná jsi dřív měla problém důvěřovat jiným ženám, ale nyní se něco změnilo a Ty více než kdy jindy potřebuješ tuhle ženskou energii.

Ženy, které se podporují a sdílejí spolu své nitro, dokážou mnohé. I Johanka z Arku měla svou družinu. Nemusíš už být sama na vše, co prožíváš. To, že to tak bylo, bylo jen díky Tvému rozhodnutí, pramenícím z nějakého prožitku. Je to pryč. Nyní se můžeš rozhodnout jinak. Můžeš si dovolit důvěřovat tomu, že být součástí ženské skupiny, nebo se otevřít jedné ženě, je v pořádku.

Jedna pro druhou, obě společně. Přítelkyně, které společně dokážou mnohé. Vidíme v ženách obrovské moudro, sílu, energii, něhu a mnoho dalších aspektů. Tím že se odděluješ, ztrácíš spojení, které pro Tebe může být zásadním. Ženy jsou tvořitelky, nejen života, ale i nápadů, možností, nadějí. Jsou kreativní a tvůrčí, něžné a podporující, a přesně tohoto nyní potřebuješ být součástí. Tvá vnitřní žena tím bude léčena. Objevíš úplně nový svět. Možná už to žiješ, pak Ti jen tohle poselství má být utvrzením, že kráčíš po správné cestě.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře