OBRÁZKOHRANÍ – poselství obrázků

Už zase přišel čas a vnitřní ipulz k tomu, abych sepsala poselství, které vám obrázky skrze mě sdělují.

Obrázkohraní jsem zahrnula i do mého nového eBooku Intuice jako Niagara aneb probouzíme Pýthii v nás. Osobně si dovolím říci, že v eBooku je obrázkohraní můj osobní „majstrštich“ (meister stich).

Poselství obrázků vám přináší:

♥    Odpovědi na vaše otázky, i ty nevyslovené.

♥    Hladivá slova pro duši.

♥   Nasměrování kudy kráčet.

♥    Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

 

13245485_484325708424736_6629471807337251406_n

Obrázky vždy tvoří celek. V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé úseky, anebo vše najednou. Tentokráte jsem nezadala téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, a poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného a vím, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden(pokud jste již nevybíraly na fb), který vás intuitivne nejvíce přitahuje.

Obrázek číslo 1:  Spočinutí v harmonii…

…je přesně to, co potřebuješ. Obrať svou pozornost dovnitř a prozkoumej svou duši. Je v ní schováno mnoho pokladů. Nesuď své pocity, ale dovol si je projevit a vypustit ze své duše. Možná Ti brání v ponoření se do práce, kterou cítíš, že máš dělat. Vnitřní klid vidí andělé jako nejdůležitější pro Tvé další konání. Než cokoliv začneš, najdi způsob, jak se zklidníš. Možná potřebuješ jen prostor, kde si budeš moci odpočinout. Možná potřebuješ vydatný spánek, horkou koupel, vyjádření emocí nebo cokoliv jiného Tě napadne.

Bezpečný prostor ke spočinutí v harmonii. Vytvoř si takový prostor. Pokud na něj u sebe doma nemáš místo, vytvoř si takový prostor ve svém těle pomocí vizualizace a ve chvílích, kdy se nebudeš cítit dobře, do něj přenes své vědomí a choď do něj relaxovat. Pamatuj si, že to, proč nyní máš nabírat síly a spočinout v odpočinku, je proto, že Tě čeká období veliké tvořivosti a na ni potřebuješ mnoho energie.

 

Obrázek číslo 2: Patřím k vám.

Jsi součástí veliké rodiny. Nejsi sama a nikdy jsi nebyla. Andělé ti ukazují, že společenství a spolupráce jsou pro Tebe nyní zásadní. Možná máš pocit, že jsi na vše sama. Asi jsi. Ruku na srdce ALE. Jak to máš doopravdy se schopností nechat si pomoci? Dnes jsem v jedné skupince psala, že kdyby Frodo Pytlík z Kraje neměl své společenství, byl by mrtev. Sám by totiž nemohl dokázat to, co dokázal právě díky spolupráci.

Andělé Tě nabádají, aby ses konečně přestala vymezovat a snažila se zvládnout vše sama, ale aby ses otevřela sdílení, vzájemnosti a nebála ses požádat o pomoc. Víš, možná si to zatím ještě nepřipouštíš, ale ten, kdo se o vše snaží sám a přepíná se, směřuje k vyhoření a ztrátě radosti.  Ano, nepochybuji, že jsi naprosto úžasná a zvládla bys vše úplně sama. Polož si ale otázku PROČ? Co Tě motivuje k tomu, vymezit se ze společenství.

Motivuje-li tě právě hrdost, zloba či jiné nedobro, které tě nutí se přepínat, pak je načase naučit se žádat o pomoc. Buď k sobě laskavá a uvědom si, že přijmout sílu společenství léčí hluboce tvou duši a nežádoucí programy v ní. Patříš k nám a my jsme tu pro Tebe.

Obrázek číslo 3: Bez vás bych tu nebyla.

Každá jsme měla nějaké dětství. Někdo měl růžovou zahradu, někdo měl doma Colomba, někdo Jen ho nechte, ať se bojí. Ať jsi měla dětství takové nebo makové, pamatuj si jedno. MĚLA JSI HO. Kdyby ses nenarodila, pak bys neměla žádné a ani nic jiného, co z něj vyplývalo a vyplývá. Neměla bys ani své děti, které miluješ. Ani úspěchy, ani svou kočku nebo psa. Prostě neměla bys nic. Díky tomu, že Tvoji rodiče vytvořili spojení, existuješ a můžeš svůj život tvořit. Vyplakej slzy, které se Ti derou do očí při vzpomínkách na minulost, vykřič vztek, který se v tobě schovává, ale hlavně poděkuj těm dvěma, co ti dali život. Bez nich bys tu nebyla a neprožila ani vteřinu.

MÁM NOVÝ EBOOK!

Ten musíte mít!

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře