Obrázkohraní – esecence obrázků aneb hra pro duši

Obrázkohraní píši pro ženy, které rády objevují svůj vnitřní svět

Každý obrázek má svou esenci, která je ukryta v hluboko v něm. Tato esence hovoří k duším žen, které jsou jí přitahovány. Jako by si je ten obrázek k sobě volal. Lákal je k sobě a snažil se jim tím, že je k sobě volal, nasměrovat k následování této esence.

Obrázky, které před sebou nyní vidíte, v sobě tyto vzkazy mají a skrze mě se k nim můžete dostat.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části, anebo vše najednou. Nezadala jsem téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden(pokud jste již nevybíraly na fb), který vás intuitivne nejvíce přitahuje.

Než přistoupíte ke čtení vzkazů z ObrázkoHraní, nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden(pokud jste již nevybíraly na fb), který vás intuitivne nejvíce přitahuje.

Obrázek číslo 1:

Vnitřní svět, který ukrývá Tvoje duše, je neskutečně bohatý. Tvá fantazie a tvé sny, které sníš za denního života, jsou plné láskyplných představ o spokojeném životě, veliké lásce, cestování nebo čemkoliv jiném, co Ti vyčarovává úsměv na rtech. Tvým sněním k Tobě promlouvá Tvá duše. Poodkrývá Ti vědomí, že možná nežiješ tak, jak žít chceš. Ve svých představách, máš vytvořenou pohádku, kterou odžíváš. Unikáš z reality, která není pro Tebe komfortní a tak raději sníš. Milovaná, nahlédni do své duše a podívej se na to, co Tě ranilo.

Jakou bolest jsi prožila? Jsme tu pro Tebe a nyní chceme, abys s námi vykročila na cestu sebeobjevením bolesti, kterou v sobě nosíš. Nahlédneme společně do Tvého dětství, projdeme dospíváním i dospělostí –  nechej do svých myšlenek vejít vzpomínky, ať jsou jakékoliv. Dohlížíme na Tebou a nad celým procesem. Usaď se pohodlně a zavři oči. Svým vnitřním zrakem sleduj film, který se Ti na pozadí Tvých víček začne odehrávat. Dýchej a pozoruj. Ve chvíli, kdy ucítíš bolest na svém hrudníku, polož na něj ruku a začni vědomě dýchat právě do místa, ve kterém cítíš bolest.

Vydechuj bolest a nadechuj DŮVĚRU, kterou vědomě posílej do místa, kde cítíš tlak. Cítíš-li smutek, nech ho odejít, pomocí slz nebo dechu. Tvá duše se léčí. Až ucítíš úlevu a klid, poděkuj. Pomalu pak otevři oči a jdi k nejbližšímu zrcadlu. Usměj se na sebe a dotkni se svých tváří, vlasů, krku, ramen, bříška… prostě celého těla… hlaď se. Dopřej si něhu, nebo požádej svého partnera, ať se Tě dotýká. Něžně, tak jako právě narozeného miminka.
Buď šťastná, jsme s Tebou.

Obrázek číslo 2:

Skrýváš v sobě perlu. Jsi mušle těsně před otevřením a sebeobjevením své krásy. Zůstaň k sobě laskavá a něžná v tomto procesu. Netlač na sebe, Božství žádá, aby ses stala k sobě tak citlivou a něžnou, jak nejvíce sama dokážeš. Hledej v sobě, co cítíš, že nyní potřebuješ a můžeš si to dopřát. Potřebuješ odpočinek, rozmazlování, hýčkání? Dopřeji si to. My však vidíme ještě něco, co potřebuješ. Vidíme, že Tvé tělo a Tvá smyslnost volá po Tvé péči.

Dovol si se svým tělem zacházet jako s milencem, kterého jsi zvyklá hýčkat. Dopřej svému tělu olejovou masáž od profesionálky, nebo jsi-li odvážnější, otevři se tantrické masáži.  V bezpečném prostoru svého domova, můžeš i Ty sama sobě takovou péči poskytnout. Použij růžový olej, jasmín, nerol, šalvěj luční nebo kterýkoliv vonný olej Tobě vonící. Počkej na příchod noci a zapal svíčky kvůli přítomnosti ohně a rozlož deku, na kterou pak můžeš ulehnout. Pusť si něžnou hudbu a svlékni se do naha. Začni splývat s hudbou.

Rozpohybuj své tělo, pomalým kolíbáním a do dlaní si nalij vonný olej. Začni ho na sebe nanášet pomalými krouživými pohyby, nebo tak aby to bylo Tobě příjemné. Dopřej své smyslnosti vystoupit a projevit se. Zůstávej naladěna na své tělo a nepřekračuj hranici, toho co Ti je příjemné. Až budeš zcela uvolněná, roztančená s pokožkou krásně rozmasírovanou, můžeš ulehnout na deku a pokračovat v hlazení.

Přestaň s hlazením a doteky, kdy Ty sama budeš chtít. Je jen na Tobě, kam Tvoje projevení smyslnosti zajde.  Když se Tvé tělo rozhodne, že chce, aby ses ho dotýkala k prožití orgasmu, dopřej si to. Hladivý proces Ti otevře cestu k sebepoznání a nalezení perly, kterou v sobě ukrýváš. Perly, která je důležitá v Tvém dalším životním směřování. Tou perlou je sebepřijetí.

Milujeme Tě takovou, jaká jsi.

Obrázek číslo 3:

Je čas jít. Loďka, která na Tebe čeká v přístavu, má za úkol odvést Tě od Tvé minulosti. Jsi již připravená? Jsi připravená opustit vše, co bylo a co minulo? Drží Tě něco, co Tě nepouští vstoupit do loďky? Vidíme, že drží. Vidíme strach a také vidíme pocit selhání. Tolik ses snažila, dítě, a Tvůj život zase není takový, jak sis ho představovala. Další vztah, práce nebo cokoliv jiného, do čeho jsi investovala svou energii a sebe samu, ztroskotal.

Stojíš ve svém smutku a nevíš, zda pokračovat dál. Zůstat, nebo odejít?  Možná si polož jinou otázku. Věřím v Božskou prozřetelnost? Věřím Bohu natolik, že i když nechápu smysl toho, proč zase nejsem zcela šťastná a měla bych začít znova, jdu s důvěrou dál životem a usedám bez boje do loďky, která mě odveze do další etapy života?

Milovaná, jsme tu pro Tebe, abychom Ti předali vzkaz: „ V Tvé duši se usadila bolest, a Ty jsi ztratila DŮVĚRU. Nyní cítíš, že už se něco musí změnit, jinak zase bude v Tvém životě podobná situace, a to Ty už nechceš. Klekni na kolena, podívej se směrem k OTCI, a opakuj tak dlouho „JÁ TI VĚŘÍM“, dokud to nebude pravda. Pak se zvedni a nech přicházet to, co má. Ve skutečnosti, drahé dítě, nikam nekráčíš, to vesmír přichází k Tobě“.

Jak můžeš říkat, že mu věříš, když to není pravda? A navíc se na něj zlobíš pro to vše, co Ti vzal? To je na tom to kouzelné. Ve chvíli, kdy padneš před ním na kolena a otevřeš svá zranění, Tvá duše se očistí od nánosu bolesti. Ve chvíli, kdy jen vyslovíš, že mu věříš, nebo to na něj zakřičíš, se Tvůj hlas může zlomit a Tvá bolest Tě zcela pohltí. Můžeš pak vyjádřit vše, co máš na srdci.

Zlob se na něj, vyčítej a urážej. On je milující otec, který na Tebe bude s láskou a porozuměním shlížet. A Ty ve své bolesti a zlobě ze sebe vypustíš zase kus toho, co Tě drží na místě. Možná nevypustíš všechnu bolest, ale je to začátek a vhodná chvíle začít, je právě teď. Další Ti bude vyjeveno v pravý čas, neboj se, nebudeš čekat roky.

Miluje Tě a čeká, až ho přijmeš.


Klikni na obrázek a dozvíš se víc.

Klikni na obrázek a dozvíš se víc.

 

Eva Pitnerová
Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje vidante síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu a láskyplnost. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Služby, které ti mohu nabídnout

Žádné z mých služeb nenahrazují lékařskou péči a ani by tak neměly být chápány. 

Vidante konzultace

Vidante znamená vidoucí, zřící a mé služby takové jsou.

Vybrat si můžeš hned z dvou vidante služeb.

Andělského čtení - Devloro kamiben a také můžeš využít mapy vztahů - Bachtalo Khere.

Rituály na míru

Vytvořím ti rituál na míru, tak aby ti přinesl více síly a požehnání do oslabené oblasti. 

Rituálem jde podpořit jakoukoli oblast života.

Nečekej, však žádné magické zaříkávání nebo dokonce připoutání partnerů k sobě.

Já jsem čarodějka, která cítí duchovní zákony a nezasahuje v místech, která jí nenáleží.

Karmické konstelace

Nejde změnit příběh těch, kteří trpěli. 

Jde, ale pro jejich duši vytvořit prostor k smíření a k nalezení vnitřního klidu a tím se vytvoří transformační proces, který bude ozdravný pro celou rodovou linii i pro tebe

Vydej se na cestu ke svým předkům.

Komentáře