Očista domu, nejen při stěhování

Vrátím se trochu v čase

Když jsem se nastěhovala se svým synem do bytu v Táboře, dělalo se mi v něm špatně a ženy přestaly objednávat mé služby. V té době jsem si poprvé prožila, jaké to je hovořit s duchem místa.

Zjistila jsem, že nás tam nechce bytost, která hlídala klidný spánek těch, kteří jsou na onom světě.  Moje práce je velmi náročná energeticky a bytost se bála, že právě energie, které se ke mně stahují, budou škodit místu.

Udělaly jsme spolu dohodu naštěstí s ní bytost souhlasila a my tak mohli v bytě zůstat bydlet. Kdyby nesouhlasila, tak bych se časem stejně musela odstěhovat. Nedařilo by se nám tam a věřím tomu, že by tam začalo i „strašit“.

Spočítala jsem si, kolikrát jsem se během života stěhovala

Dvanáct stěhování za 35 let. Několik stěhování probíhalo hekticky a zcela nevědomě, s různými negativními emocemi.  V té době jsem ještě nevěděla, že mohu opečovat nemovitost, ze které odcházím a zároveň uctít a prosytit vděčností nové místo k žití.

Postupně, jak se mé schopnosti vědmy rozvětvovaly, jsem začala cítit i ducha domácností

A napojovat se na to, co potřebují. Někdy jsem odvedla připoutané duše a jindy doplnila chybějící esenci, kterou vyčerpali předchozí nájemníci.

Nyní se stěhujeme do domu, na který jsme si vzali s manželem hypotéku. Když jsme se na něj jeli podívat, cítila jsem se tam stísněně.  Ale ve chvíli, kdy jsem vstoupila na zahradu, jsem věděla, že tam patřím. Manžel byl nadšený a poprvé během našeho vztahu jsem ho viděla šťastného a ve svém živlu.

Je to kluk z vesnice a je zavřený v kleci. Já jsem holka z města, ale už mi  jsou klece malé. Manžel se na mě podíval a řekl mi, to co mi běželo v tu chvíli hlavou. Tady na té zahradě bys mohla dělat rituály.

Během pár chvil jsem pochopila, proč

Rodina, která v domě žije, má za sebou velmi smutný příběh. Nebudu ho z úcty k jejich soukromí pitvat. Navíc majitelka špatně snáší prodej domu. Po odstěhování by jejich energie zůstala přítomná a určitě by měla vliv na náš další život tam.

Intenzivně cítím, že než zcela opustíme prostor současného nájmu, bude potřeba byt očistit. Totéž provést v novém bydlení. V tuhle chvíli nevím přesně, jak rituál proběhne, ale co vím určitě je, že chci bývalé paní majitelce (našeho nového domu) napsat pár vět a předat jí květiny. Jako vyjádření vděčnosti, že se o dům starali s láskou a ujistit ji, že my v tom budeme pokračovat.

Proč je rituál očisty důležitý?

Protože v domech či bytech zůstávají energie vašich předchůdců a ne vždy tam prožili šťastný život. Stejně tak, jako energeticky čistíte sami sebe, je potřeba udělat očistu vašeho životního prostoru, minimálně během stěhování a pak i v průběhu vašeho bydlení, třeba po složitějších rodinných situacích.

Kromě energií předchůdců se, hlavně tedy v domech, často drží i duše zemřelých. Já jsem se díky jedné, kterou jsem neměla svolení odvést, naučila vařit a péct Honzovské buchty. Ne vždy je ale taková duše laskavá a milující.

Co k rituálům na očistu používám?

  • Šalvěj, yzop nebo kadidlo.
  • Pozvu si na pomoc živly.
  • Vděčnost a hlas.
  • Bachovy esence.

Když z bytu odcházím

Než jsem se odstěhovala z Tábora, tak jsem, kromě běžné očisty bytu s vděčností,  provedla také rituál.

Nejprve jsem poděkovala duchu místa a bytu za to, že jsem měla střechu nad hlavou a za všechny chvíle radostné i méně radostné, které jsem na tom místě prožila. Přizvala jsem k rituálu bytosti světla. Ladila jsem se na vděčnost a představovala jsem si, jak se energie vděčnosti rozpíná celým bytem.

Pak jsem přivolala živly a vyzvala jejich zástupce, aby mi pomohly vyčistit naši energii, a byt byl tak připravený přijmout nové nájemníky a tvořit jejich příběh.

Očistila jsem byt vzduchem, vodou, ohněm i zemí. Kdykoliv dělám nějaký rituál, nutí mě to zpívat texty, které ke mně přijdou v ten moment, kdy se rituál děje. Takže nakonec jsem zazpívala bytu několik písní a s poděkováním silám, které byly u rituálu přítomné, rituál ukončila.

Rituály dělám pouze v napojení a nechávám se vždycky vést přítomným okamžikem.

Když do bytu (domu) přicházím

Rituál příchodu je svým způsobem podobný, jako ten, kdy z místa odcházím. Byt také čistím za pomoci živlů a navíc během malování kapu do barvy Bachovy esence, jejichž použití mi přijde v obrazech při napojení na prostor. Zároveň každé místnosti požehnám a přivítám se s duchem místa i pokojů. Zeptám se, zda mohu pro místo něco udělat, a je-li to v mých silách, tak to následně udělám. Když ne, vykomunikuji řešení.

Těším se, až vstoupím na naši zahradu

Přivítám se s bytostmi, které na ní žijí. Očima, slovy i rukama pohladím místa, která mě zavolají, a udělám rituál uctění vody pro naši studnu.

Věřím, že ti článek ukázal, jak můžeš i ty postupovat během stěhování, abys nachystala místo nejen fyzicky, ale i duchovně, a tobě a tvým blízkým se tam hezky dařilo.

Individuální rituály pro tebe...

Pod rituálem ode mě si nepředstavuj ceremonii, které dělají kněžky.

Já vstupuji do tvých minulých životů a rodu, kde v souladu s tvou cestou duše  a karmickými zákony, léčím ty události, které mají přímí vliv na tvůj život teď. 

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře