Symfonie obrázků – pohled do nitra aneb co o tobě prozradí vybraný obrázek?

Kdykoliv pro tebe vytvářím Obrázkovou symfonii (dříve Obrázkohraní), těším se, jak se ti bude líbit.

Musím na sebe prásknout, že někdy se potutelně směji pod fousky a říkám si: „Tak jsem zvědavá, jak se jí tenhle vzkaz bude líbit.“

Vím totiž, že se ti takováto forma ponorů do tvé duše líbí.

A také vím,

 • že někdy s neuvěřením hledíš na monitor,
 • že nevěřícně kroutíš hlavou,
 • že si říkáš „jak ona to, do pr***e, zase ví?“,
 • že ti pomáhá udělat zásadní kroky,
 • že začínáš uvažovat o tom, že se ke mně objednáš.
 • Obrázky vždy tvoří celek

V našich životech vždy prožíváš buď jednotlivé části (vzkazy), nebo vše najednou.

 

 

Nech na sebe působit obrázek a vyber si jeden, který tě nejvíce zaujal a nech ho k sobě promluvit. 

 

Obrázek číslo 1

Všechno má svůj důvod a řád. Nic se neděje náhodou. Každá událost i maličkost tě formuje. Určitě i teď prožíváš něco, s čím si sama neumíš pomoci a hledáš odpovědi. To, co potřebuješ, není vědět, jak situace dopadne nebo kde budeš za pár let. Potřebuješ pochopit, proč zrovna teď prožíváš to, co prožíváš.

Všechny prožitky, které máš za sebou, vytvářejí celistvý obraz tvého života. Některé jsou jako bílé perly, na které jsi hrdá a ráda je světu ukazuješ. Jsou to tvé úspěchy, talenty a výsledky růstu.

Na tvé životní šňůře jsou však i černé perly. Jsou vzácné a jsou spojeny s bolestí a trápením. Díky těmto černým perlám jsi získala ty bílé, které dáváš světu na odiv. Černé zatím schováváš před zraky druhých.

Černé perly představují tvé

 • selhání,
 • slabost,
 • vinu,
 • strachy,
 • sebekritiku,
 • zlobu,
 • …atd.

Jenže bez těchto perel by nebyly ani perly bílé. Proč? Protože každá černá perla tě vnitřně nutí se posouvat, pracovat na sobě. Až nakonec jednou zjistíš, že s hrdostí nosíš svůj perlový náhrdelník se všemi perlami. A tak, jako se zpívá v písničce DIVOŠKA: „od teď už stopy tvých činů budou sledované ženou jinou“ se svým přiznáním sama sobě, že i to co bolí, je hodnotné, staneš inspirací pro další ženy, hledající samy sebe.

Možná se na své perly potřebuješ podívat s větším pochopením a láskou. Porozumět souvislostem a sobě samé. Někdy je těžké se na sebe dívat s větší láskou a pochopením. Jsem tady pro tebe, ať už jako žena, která tě provede výkladem nebo žena, která pro tebe vytvoří rituál, a která tě podpoří na tvé duchovní cestě.

 

Obrázek číslo 2 (věnec)

Potřebuješ mít ve svých rukou otěže. Nemáš ráda, když někdo řídí tvůj život. Ať už člověk, nebo tvé touhy a potřeby. Pustit kontrolu je pro tebe něco nepředstavitelného, a zároveň něco, o čem sníš. Jen tak být a nechávat věci volně plynout. Bez zasahování. Jenže! Je v tobě moc veliký strach ze ztráty sebekontroly a také strach, že když situaci nepovedeš nebo ji nějak nebudeš ovlivňovat, nedopadne to dobře.

Věty, které ti často zní v hlavě nebo je i říkáš nahlas:

 • „Jsem na všechno sama“.
 • „Na nikoho spoleh“.
 • „Když to neudělám já, neudělá to nikdo“.
 • „Dělej to pořádně“.
 • „Nikdo mě pořádně neoceňuje a neváží si toho, co pro všechny dělám“.
 • …atd!

Jsou to věty, které jsou úzce spojené s potřebou věci kontrolovat. Strach = kontrola. Víš, odkud pramení tvá potřeba kontrolovat? Jaký prožitek ji způsobil…

Všechno má počátek v minulosti. Ta tvoří to, jací jsme. S jakými těžkostmi, ale i radostmi se potkáváme. Svá traumata si neseme z dětství, rodu nebo z minulých příběhů duše. I téma kontroly v tvém životě má někde počátek.

Pokud chceš rozmotat klubko a porozumět tomu, objednej si u mě výklad karet. Chceš-li s kontrolou popracovat, abys se uvolnil strach s ní spojený, využij mých rituálů, které pro ženy tvořím.

 

Individuální rituály pro tebe...

Pod rituálem ode mě si nepředstavuj ceremonii, které dělají kněžky.

Já vstupuji do tvých minulých životů a rodu, kde v souladu s tvou cestou duše  a karmickými zákony, léčím ty události, které mají přímí vliv na tvůj život teď. 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře