Symfonie obrázků – pohled do nitra aneb co o tobě prozradí vybraný obrázek?

Kdykoliv pro tebe vytvářím Obrázkovou symfonii (dříve Obrázkohraní), těším se, jak se ti bude líbit.

Musím na sebe prásknout, že někdy se potutelně směji pod fousky a říkám si: „Tak jsem zvědavá, jak se jí tenhle vzkaz bude líbit.“

Vím totiž, že se ti takováto forma ponorů do tvé duše líbí.

A také vím,

  • že někdy s neuvěřením hledíš na monitor,
  • že nevěřícně kroutíš hlavou,
  • že si říkáš „jak ona to, do pr***e, zase ví?“,
  • že ti pomáhá udělat zásadní kroky,
  • že začínáš uvažovat o tom, že se ke mně objednáš.
  • Obrázky vždy tvoří celek

V našich životech vždy prožíváš buď jednotlivé části (vzkazy), nebo vše najednou.

 

 

Nech na sebe působit obrázek a vyber si jeden, který tě nejvíce zaujal a nech ho k sobě promluvit. 

Obrázek číslo 1

Skrze symboly a synchronicitu s tebou komunikuje Život. Možná stále nedůvěřuješ svému vnitřnímu vedení, a tak k tobě promlouvá život skrze symboly, které s tebou nějak rezonují. A tvá zvědavost tě donutí tyto symboly vyhledat a přečíst si jejich poselství.

Čím více se naučíš důvěřovat svému vnitřnímu vedení, tím méně budeš potřebovat hlasy zvenčí, po kterých podvědomě, ale i vědomě vyžaduješ odpovědi na své otázky.

I když se naučíš svému vnitřními hlasu rozumět, tak to neznamená, že se nemůžeš s někým poradit nebo získat náhled zvenčí. To, že se budeš učit naslouchat svému vnitřnímu hlasu a necháš se jím vést, má skrytou rovinu.

Většina lidí, kteří vyhledávají často názory druhých, to dělají proto, že jsou tak naučení. Naučili se ve svém dětství odevzdat svou vůli do rukou rodičů. Ať už přísná výchova nebo naopak opičí láska, která omezuje, způsobily, že hlas dítěte neměl žádnou váhu, a tak se dítě naučilo sobě nevěřit a brát názory a rady ostatních jako ty nejlepší.

Proto, když začneš jít po cestě důvěry ve svůj vnitřní hlas, ve své vedení, začneš přepisovat i program, který tě o sobě nutí pochybovat. Začneš psát nový program. Program o sebedůvěře.

Jsou to možná malé kroky, ale jsou účinné. To však neznamená, že si symbolů a synchronicity ve svém životě nemáš všímat, protože i když se svým vnitřním hlasem řídíme, někdy neslyšíme všechno. A tak k nám Život musí promluvit nejen skrze naši intuici.

Odměnit symfonii obrázků>>

Obrázek číslo 2

Jednou to pomine, jednou to přebolí – alespoň tak to zpívá Radůza ve svých písničkách. Má pravdu, jednou to pomine, ať bolí cokoli a jakkoli, pomine to. Moje velmi čerstvá zkušenost je, že i když něco bolí hodně a naděje se vytratila, jsme pod ochranou těch nejláskyplnějších sil, které promlouvají skrze lidi, kteří jsou v té chvíli prodloužená ruka boží. I v té nejtemnější chvíli jsou při tobě síly, které tě vždy podporují a dělají všechno proto, abys našla cestu zpět do svého středu.

Moje babička říkala, že žádná kaše není tak horká, aby se nedala sníst. Žádný problém není tak veliký, aby se o něj nedalo podělit. Tohle jsem nechápala. Pochopila jsem to až jako dospělá. Nejde o to rozdělit se o problém, aby i ten druhý nějaký měl, a tím se mi uleví. Jde o to, že ve chvíli, kdy si dovolíme o svém problému mluvit a požádat o pomoc, radu nebo jen útěchu, je to najednou celé unesitelnější.

Takže pokud sis vybrala tenhle obrázek, jeho poselství je – nauč se dělit se o své problémy a pamatuj si, že i když se bude cokoli zdát jako nevyřešitelné, řešení to má.

Odměnit symfonii obrázků>>

Obrázek číslo 3

Když do našeho domu (srdce) vpustíme zlobu, pomalu nás vypudí ven. Začne si nárokovat vetší a větší území našeho těla, mysli ale i duše. Do tvého „domu“ zloba přijít může, ale je potřeba jí nedávat moc veliký prostor. Nekrmit ji tím, co má ráda – a to je ona sama, ale naopak sytit ji soucitem, smířením a odpuštěním.

Když jí dáš moc a prostor, zabere si tě celou. Může se pak stát, že tvé tělo začne formovat a zasáhne i tvé zdraví. Zloba tě začne rozkládat jako rakovina. Zaživa a zevnitř. Nejde o to necítit zlobu, jen ji neživit další zlobou.

Ve svém „domě“ přivítej soucit, ze kterého se rodí odpuštění a tam, kde je odpuštění, zloba nepřežije. Kolik dáváš prostoru zlobě a kolik soucitu?

V tomto období máš do svého domu zvát především pochopení a soucit. Ty tě vrací k sobě a spojují s božskou jiskrou.

Tvé srdce, tvůj domov, ti skrze mě vzkazuje, že odpuštění je teď cesta.

Odměnit symfonii obrázků>>

Líbí se ti moje tvorba pro tebe?

Pak klikni na tlačítko a odměň mou práci. 

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře