Symfonie obrázků – pohled do nitra aneb co o tobě prozradí vybraný obrázek?

15.9. 2019 Eva Pitnerová 1205x

Kdykoliv pro tebe vytvářím Obrázkovou symfonii (dříve Obrázkohraní), těším se, jak se ti bude líbit.

Musím na sebe prásknout, že někdy se potutelně směji pod fousky a říkám si: „Tak jsem zvědavá, jak se jí tenhle vzkaz bude líbit.“

Vím totiž, že se ti takováto forma ponorů do tvé duše líbí.

A také vím,

  • že někdy s neuvěřením hledíš na monitor,
  • že nevěřícně kroutíš hlavou,
  • že si říkáš „jak ona to, do pr***e, zase ví?“,
  • že ti pomáhá udělat zásadní kroky,
  • že začínáš uvažovat o tom, že se ke mně objednáš.
  • Obrázky vždy tvoří celek

V našich životech vždy prožíváš buď jednotlivé části (vzkazy), nebo vše najednou.

 Nech na sebe působit obrázek a vyber si jeden, který tě nejvíce zaujal a nech ho k sobě promluvit. 

Obrázek číslo 1)

Někdy jsi příliš umanutá a snažíš se prosadit si svou za každou cenu. Nezáleží ti na tom, kdo ti co říká nebo jak moc tě varuje. Ty ses prostě rozhodla, a přes to vlak nejede. Vůbec nevidíš, kolik energie promrháš přílišnou snahou o něco, co ti ve skutečnosti ani neprospívá. Dokonce to někdy i sama tušíš, ale nechceš si to připustit.

Dost často se tvoje umanutost týká vztahů. Snažíš se plnou silou napravovat vztah tak, aby sis nemusela přiznat to, co už dávno víš. Také se tvá umanutost může týkat práce nebo těla. Jdeš prostě až za hranici a zapomínáš, kdy je potřeba si říci dost.

Obětuješ se, když vidíš nespravedlnost a jsi schopná jít až na krev, jen abys dokázala, že máš pravdu a druzí se mýlí.

Kdybys mohla vidět energii a uviděla bys tu svoji ve chvílích, kdy jsi umanutá a sklouzáváš do propasti zaslepenosti, pochopila bys, jak mocná jsi. Jak silnou tvořivou energii máš a že bys ji měla používat kreativněji.

Začni cokoli tvořit, ale hlídej si, abys tomu zase nepropadla příliš. Hledej rovnováhu a nastav si sama sobě hranice.

Obrázek číslo 2)

Miluješ pozornost a to, být jejím středem, ale běda, když ta pozornost je kritická nebo vyčítavá. Neumíš přijímat kritiku a peskování. Za pochvalu, ocenění a uznání bys byla schopná prodat duši. Snažíš se na ostatní působit sebejistým dojmem, ale jsi velmi nejistá. Potřebuješ oporu a milující náruč. Svou hodnotu si můžeš dokazovat během života přízní od mužů.

Toužíš moc po lásce. Vlastně je to pro tebe nejvyšší životní priorita. Láska, rodina a domov. Dost možná, že jsi jako dítě pocit bezpečí (domova) neměla, a tak ho stále hledáš. Navenek můžeš působit tvrdě a nad věcí, ale uvnitř jsi velmi jemná žena.

Pečuj o sebe. Investuj do sebe čas. Ne peníze, ale čas a pozornost. Buď se sebou a buď přítomná pro samu sebe. Pracuj se strachem ze samoty, který mohl vzniknout odloučením po porodu od matky, rozvodem rodičů, disharmonií v rodině, nebo se vytvořil už dávno před touto inkarnací. Laď se na své tělo, tanči, zpívej, veď ho do emocí, aby se mohly odplavit nebo transformovat.

Buď co nejupřímnější v tom, co si přeješ a co očekáváš. Co komunikuješ směrem k ostatním a co doopravdy chceš.  Nepatři k ženám, které říkají „ne, takhle je to v pohodě“, a přitom to cítí jinak.

Prožij adventní dny a s námi

Připravujeme Adventní kalendář pro velký holky.

Provedeme tě adventní obdobím až k štědrovečernímu stolu. Otevřeš si každý den okénko a v něm najdeš překvapení.

Navíc si budeš moci zahrát o ceny, které věnovaly do našeho kalendáře ženy, které z virtuálního světa určitě znáš...

Zatím kalendář vzniká a rády bychom slyšely, jestli o něj stojíš. Dej nám to najevo na téhle stránce >> neboj k ničemu se tím nezavazuješ. 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře