Symfonie obrázků – pohled do nitra aneb co o tobě prozradí vybraný obrázek?

Kdykoliv pro tebe vytvářím Obrázkovou symfonii (dříve Obrázkohraní), těším se, jak se ti bude líbit.

Musím na sebe prásknout, že někdy se potutelně směji pod fousky a říkám si: „Tak jsem zvědavá, jak se jí tenhle vzkaz bude líbit.“

Vím totiž, že se ti takováto forma ponorů do tvé duše líbí.

A také vím,

  • že někdy s neuvěřením hledíš na monitor,
  • že nevěřícně kroutíš hlavou,
  • že si říkáš „jak ona to, do prdele, zase ví?“,
  • že ti pomáhá udělat zásadní kroky,
  • že začínáš uvažovat o tom, že se ke mně objednáš.

Obrázky vždy tvoří celek

V našich životech vždy prožíváme buď

  • jednotlivé části (vzkazy),
  • nebo vše najednou.

Nech na sebe působit obrázek a vyber si jeden, který tě nejvíce zaujal a nech ho k sobě promluvit. 

 

Obrázek číslo 1:

Pro oči nevidíš. Zvláštní větička. Oči přece vidí, jenže někdy nejsou schopny přes rušivé vjemy vidět podstatu. Přesně na to se tě teď snaží tento obrázek upozornit. Moc soustředíš svou pozornost na něco, co není podstatné. Zaobíráš se tím a věnuješ tomu zbytečně svou energii. Mrháš svou vnitřní silou na něco, co v téhle chvíli stejně nedokážeš vyřešit. Podívej se proto skrz! Prohlédni skrze to, co tě zaměstnává a nenech si unikat krásu života.

Ať tě trápí cokoli, věř mi prosím, že i v téhle chvíli se můžeš radovat a vidět hojnost ve všem. Nejde o žádné sluníčkové řeči, které se ti snaží namluvit, jak stačí jen změnit myšlení, vytvořit si jinou sociální bublinu a trádá a všechno je super.

Ne, to se ti opravdu obrázek nesnaží říci. To, oč se snaží je, aby sis v té své bolavé situaci byla vědoma toho, že obsahuje i to krásné, a snažila se to najít. Ne pro pocit úlevy a rychlého útěku z nepříjemna. Ale pro prožití toho, že ve všem je světlo.

Obrázek číslo 2:

Oceňuj samu sebe, jak nejlépe dokážeš. Každou novou dovednost oceňuj s radostí dítěte, které jak houbička pohlcuje všechno a skrze to se učí. „Chybami se člověk učí“, říká se. Obrázek se ti snaží říci, že každá „chyba“ je krok dál ve tvých dovednostech. Není to krok zpět, jak se ti všichni snažili od dětství namluvit, je to krok dopředu.

Nikdo nekárá dítě, když se učí chodit, že spadlo na zadeček, ale naopak mu podá pomocnou ruku (i když ji nepotřebuje) a v jeho snaze dokázat to, ho podpoří.

Obrázek tě vyzývá, abys pro sebe byla jak padajícím dítětem, tak milující bytostí, která mu pomáhá zpět na nohy. Bez posuzování a kritiky k tomu, co se nevede. Oceňuj své chyby i pokroky. Jsi na cestě a cesta přináší nečekané. Užívej si všechno, co už umíš, co jsi dokázala, a buď sama sobě vděčná, že ses rozhodla to umět. Stejně, jako jsi vděčná u svých dětí za jejich pokroky, buď vděčná za ty své. Protože všechny jsou vždy vykoupené pády na zadek.

 

Obrázek číslo 3:

Zeptej se sama sebe, jaký máš vztah k magii a rituálům. Nebo věcem mezi nebem a zemí. Možná už něco praktikuješ, možná se učíš nové „magické“ schopnosti. Jsi si ale jistá, jestli v sobě nemáš strach? Mnoho žen dělá rituály nebo různé techniky, kde pracují s energiemi, ale ve skutečnosti se bojí své vlastní síly.

Bojí se být viděné. Mají na hluboké úrovni tak bolavá zranění, že i když je k páchání magických věcí něco přitahuje a ony do toho skočí po hlavě, začnou se ozývat ta věky stará zranění. Takže se může stát, že místo aby bylo tvořeno skrze ně, znásilňují síly pro umlčení svého pocitu malosti.

Podívej se na to i ty. Jaké máš v sobě emoce s tím spojené? Jak reaguje tvoje tělo. Proč tohle po tobě obrázek chce? Možná proto, aby sis sáhla na vědomí své síly. Jak ji máš přijatou, jak v tobě proudí a zda jsi s ní ve spojení.

Protože pak nepotřebuješ různé čarování, rituály, reiki fejky a jiný vesmírně vesmírný hotentos k sebeuspokojování svého ega a k pocitu, že jsi větší a mocnější. Pak magie začne vystupovat z tebe nebudeš potřebovat nic. Všechno budeš mít a to, co budeš dělat, bude opravdové.

A to platí pro všechny oblasti, nejen pro ty seberozvojové.

 

Obrázek číslo 4:

Postupem času se na události, kterými procházíš, podíváš úplně z jiného úhlu pohledu. Nebude v tobě tolik smutku ani paniky. Nebudeš žehrat na osud a ani se nebudeš zlobit. Čas celou situaci v tvých očích promění. Naučí tě dívat se na minulou přítomnost s větší láskou a pochopením toho, že věci se prostě takhle staly z nějakého důvodu.

Do popředí vystoupí obrazy, které byly v té chvíli hodnotné a trvalé, a upozadí se všechno, co bylo pomíjivé. Teď to tak možná nedokážeš vnímat a je to pochopitelné. Obrázek ti ale chce říci, že ať teď prožíváš cokoli ve svém životě, promění se to. A ty si pak řekneš – aha, kdyby se nedělo tamto, neprožila bych tohle. Pamatuj si tedy, že všechny chvíle a prožitky, které máš, jsou významné, protože tě neustále tvoří.

Já už se díky své minulosti dívám na svou přítomnost, i když je leckdy velmi náročná, jako na dar. Nebylo jednoduché se dostat do stavu vděčnosti, ale není to nemožné. Možná právě proto, co všechno už jsem zažila a vím kam mě to vždy posunulo, se na to takhle dívám. A i za to jsem vděčná. Přeji ti, aby ses i ty na svůj život dívala s láskou a přijetím.

 

Protože je konec roku, mám tady pro tebe výpis laskominek, které si můžeš nadělit pod stromeček a tím obdaruješ zase mě.

Individuální kurz Tarotu

Zvu tě nejen k výuce a práci s Tarotem, ale do světa, ve kterém se naučíš i důvěřovat více své intuici i sobě a třeba i komunikovat se stromy. 

Naučím tě pracovat s kartami tak, že už nikdy nebudeš potřebovat manuál. 

 

 

Máš ráda přehled, horoskopy a chceš vždy být o krok napřed před možnými událostmi?

Půlročník tě provede 1. půlrokem roku 2019 a prozradí ti, na co se můžeš těšit z hlediska, zdraví, vztahů a financí.

 

Zasáhla tvůj vztah nevěra tvého muže nebo jsi milenka, která je se zadaným mužem? 

Vytvořila jsem tento program, aby ti touto situací pomohl projít vědomě a odpověděl ti na mnoho otázek, které v sobě nosíš. 

 

Dárková poukázka na výklad karet

Nech se potěšit dárkem v podobě výkladu karet nebo ty sama potěš nějakou ženu ve svém okolí. 

 

Eva Pitnerová
Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje vidante síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu a láskyplnost. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Služby, které ti mohu nabídnout

Žádné z mých služeb nenahrazují lékařskou péči a ani by tak neměly být chápány. 

Vidante konzultace

Vidante znamená vidoucí, zřící a mé služby takové jsou.

Vybrat si můžeš hned z dvou vidante služeb.

Andělského čtení - Devloro kamiben a také můžeš využít mapy vztahů - Bachtalo Khere.

Rituály na míru

Vytvořím ti rituál na míru, tak aby ti přinesl více síly a požehnání do oslabené oblasti. 

Rituálem jde podpořit jakoukoli oblast života.

Nečekej, však žádné magické zaříkávání nebo dokonce připoutání partnerů k sobě.

Já jsem čarodějka, která cítí duchovní zákony a nezasahuje v místech, která jí nenáleží.

Karmické konstelace

Nejde změnit příběh těch, kteří trpěli. 

Jde, ale pro jejich duši vytvořit prostor k smíření a k nalezení vnitřního klidu a tím se vytvoří transformační proces, který bude ozdravný pro celou rodovou linii i pro tebe

Vydej se na cestu ke svým předkům.

Komentáře