Zrodila se při Covidu

Jako by nestačilo, že jsem málem v únoru 2020 pochovala manžela a teď o pár týdnů později, mám pochovat podnikání? Covid 19, mi znepříjemnil a vlastně znemožnil setkávat se osobně s ženami v konstelacích a výklady karet jsem pověsila několik měsíců na hřebíček.

Jsem typ ženy, která vždycky bude hledat cestu, než aby se vzdala. Mluvila jsem o tom s kámoškou a ona mi jednoduše řekla – prostě to dělej on-line. Místo, abych hledala důvod, proč konstelace nejdou dělat on-line, hledala jsem způsob, jak to zkusit.

Dá se teda říct, že jsem znovu začínala, ovšem díky Covidu, to vypadalo spíš jako, že končím.

Najednou jsem přesně věděla jak a Cesta ke kořenům byla na světě. Jak už z názvu slyšíš, jde o cestu ke kořenům tvé bolesti, kterou ti pomáhám rozkrýt a skrze konstelační techniky zpracovat a uzavřít.

Cestuji s tebou podle potřeby do 3 různých úrovní.

Dětství.

Minulé inkarnace.

Rodová linie.

Jak to vlastně celé probíhá?

Ty i já jsme doma ve svém pohodlí. V daný čas si zavoláme a já ti položím nějakou otázku, abych tě slyšela mluvit.  Tvoje intonace je pro mě nesmírně důležitá, skrze tvůj hlas jsem schopná si načíst programy, které tě blokují v plném a radostnějším prožívání téhle inkarnace. Potom, spolu probereme to, co jsem si načetla.

Ženy, které už Cestou ke kořenům prošly v téhle fázi nejčastěji opakují – Evy, to máte naprostou pravdu! Jak to víte?!  Ano, přesně takhle se cítím. Ano, takový byli moji rodiče. ¨ Léta praxe (výklady karet) a více jak 10. 000 žen, které se mi svěřily do péče, během té doby. Pak následuje krátké naladění, aby sis pod mým vedením vytvořila ochranu a bezpečný prostor, pro naší společnou energetickou práci. Potom se začnu ladit na to, co ke mně začíná přicházet.

Když to zjednoduším, tak prostě cestuji v čase a prostoru a hledám ten první okamžik, který je odpovědný za ten vnitřní program, který tě blokuje. Když celý příběh rozkryji ukážu ti na něm souvislosti s tvým současným životem. Následně s tím pracujeme skrze konstelace a jiné techniky, uvolňujeme zablokovanou energii a přepisujeme program.

Fotka z konstelací v Olomouci

Jaká jsou nečastější slova po Cestě ke kořenům?

Cítím se lehká, svobodná. Neskutečně se mi ulevilo. Najednou je to (něco) pryč a já se cítím volná! Cítím smíření a naději, kterou už jsem necítila dlouho. Cítím radost, to už jsem necítila roky. Bylo to báječný. Nevím, co jste udělala, ale je mi skvěle!

Jedna z referencí:

Mám za sebou již mnoho různých typů terapií, které mi pomohly na vědomé a z části i podvědomé i energetické úrovni. Ale stále jsem cítila uvnitř sebe bloky, které mi nedovolili jít hlouběji. Přiznávám, že očekávání jsem neměla žádné, spíše zvědavost a silnou intuici, že se potřebuji posunout dál a potřebuji od někoho pomoci.

Služba od Vás naprosto předčila veškeré předchozí terapie. Pomohla jste mi se podívat do Pandořiny skříňky, kterou jsem neměla šanci sama otevřít. Celý můj systém mě chránil od bolesti, která se v té skříňce skrývala, ale zároveň velmi blokovala schopnost hlubšího propojení sama se sebou.

I ty můžeš transformovat blokující program Cestu ke kořenům, nebo přijď 15. – 16. 10. 2022 na konstelace v Olomouci.

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře