Co mají Ho´oponopono a konstelace společného?

Ho’oponopono je tradiční havajská metoda hledání harmonie v rodinách a společnosti. Doslovně znamená „oprava“ nebo „zlepšení“ v havajštině a je používáno k řešení konfliktů a uzdravování vztahů.

Ho’oponopono se zaměřuje na uznání viny a odpovědnosti za vlastní činy a myšlenky, což je klíčové pro dosažení uzdravení a přesně takhle vnímám i konstelační práci!
V dnešní uspěchané a stresující době může být snadné zapomenout na důležitost komunikace a také vztahů. Metoda Ho´oponopono nám připomíná, že naše vlastní myšlenky a jednání mohou mít vliv na ostatní a že odpovědnost za uzdravení a harmonii je i na nás.

Kromě toho, že je tahle metoda účinnou metodou pro řešení konfliktů a uzdravování vztahů, může také pomoci zlepšit vaše vlastní blaho a vztah k sobě. Když si připomeneme, že konstelace ukazují na to, že když se pohneme my, pohne se i energie našich předků, ale i potomků, pak je tahle havajská metoda skvělým pomocníkem i pro řešení toho, co je v našich generacích uvízlého, nedokončeného a zablokovaného.

Pozvánka na energetickou koupel…


Zvu tě 4. 3. 2023 od 14 hodin do cca 17/18 hodin do Centra Energy v Olomouci – Dolní náměstí 16.

Objevil se mi obraz, ve kterém jsem nás viděla společně tvořit pole léčení a harmonie pro nás a naše vztahy. Takové pole lásky.

Zní to moc eso?

Jen to tak zní. Věděli jste o tom, že elektromagnetické pole, které vytváří naše srdce má dosah až 8 metrů?

Když si tohle uvědomíme, musí nám nezbytně dojít, že se vzájemně ovlivňujeme.

Je proto velmi důležité, abychom sebe a své vyzařování udržovali v láskyplném nastavení.

A to je přesně to, co vám chci věnovat. Chci pro vás, kteří se přihlásí vytvořit skrze rituál, meditaci a techniku ho´oponopono vytvořit prostor ve kterém se doslova vykoupete a zvýšíte své vibrace.

Láká tě to?

Cítíš takové to známé –Jéééé, to by se mi líbilo? Super! Přijď.

Možná si teď říkáš, jak to bude s cenou? Rozhodla, že nechám zcela na tobě, jak se pak, až budeš odcházet rozhodneš o výši částky. Možná v pokladničce nenecháš nic, možná stovku možná víc.. To bude tvé rozhodnutí, které vyjde z momentálního rozhodnutí a je to tak vy pořádku.

Chtěli byste přijít?

Ať už jsi žena nebo muž, přijď. Zbývá posledních 6 míst.

Co s sebou?

Deku, na kterou se můžeš posadit nebo se do ní zabalit, ale neboj jsou tam i židle. Ochotu být v procesu. Něco k pití.

Jak si zarezervovat místo?

Rezervaci mi pošlete e-mailem na info@evapitnerova.cz, že o místo stojíš a jestli přijdeš sám/sama nebo s někým. Napiš mi přesný počet, kolik vás přijde a pak už jen počkej, jestli ti místa potvrdím.
Pokud nenapíšu, že místa potvrzuji s místem pro tebe nepočítám.

Těším se…

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře