Obrázkohraní – jaký dávný příběh v tobě zní?

Doba covidová v nás rozeznívá dávné příběhy. Jakoby v nás zmáčkla příslušná tlačítka a spustily se dávno zapomenuté příběhy, které jsme prožily v jiných životech.

Možná si řekneš, že co bylo bylo a důležitý je jen tento život. Máš pravdu, ale … V minulé životy jsou v nás pořád živé a ovlivňují náš současný život. Pokud jsi v nějakém minulém životě prožila trauma, uvízlo tam kus tvé energie, která ti chybí.

Navíc to ovlivňuje tvé chování a jednání v současném životě.
Zjednoduším to.

  • Pokud jsi v minulém životě utonula, můžeš v tomhle životě mít strach z vody.
  • Pokud jsi uhořela, můžeš se bát ohně nebo z něj mít respekt.
  • Pokud jsi zažila chudobu, jsi orientovaná na jídlo a hromadění věcí.

Opravdu to zjednodušuji, ale takhle nějak to funguje.
Setkávala jsem se s lidmi, kteří ve své minulosti hledali senzaci. Čekali, že objeví nějaké významné osobnosti. Ale mnohem důležitější než to kdo jsme byly, byl příběh, který jsme žily.

A právě příběhy, které ovlivňují tvojí současnost, ti chci pomoci rozplést a opečovat tak, aby jsi získala zpět ztracenou sílu ze své minulosti.

Nejprve ti chci ukázat skrze obrázkohraní, s jakým příběhem je tvá duše propojená.

Napadlo mě vytvořit naprosto jedinečné obrázkohraní, které ti ukáže jaké příběhy v tobě ožívají.  Vybrala jsem tři obrázky, které v sobě nesou ukryté příběhy.

Tak schválně, jaký je ten tvůj?

 

1. Čarodějky. Silné ženy se smyslem pro pravdu a rovnováhu. Prožily bolest a útlak, nepochopení a strach. Jejich duše je poznamenaná a přesto v nich zůstává spojení s magií, léčitelstvím, pravdou. V tomto životě mohou mít problém se zviditelněním se a přijetím svých darů. Cítí, že v jejich nitru něco co je, ale nedokáží tomu jít naproti. Mají strach být viděné. Problém s komunikaci, vyjadřováním. Raději mlčí i když zjistí, že jejich myšlenky byly správné. Nebo naopak cítí, že musí dál ukazovat světu pravdu i kdyby je to stálo život. Podvědomí program, že budou upáleny.  Nedůvěřují mužům a mohou mít komplikované vztahy s nimi. Filmy kde jsou ženy znásilňované nebo jinak utlačované a týrané nemohou sledovat. Je v tobě ohromná síla, která je, ukrytá pro nánosem strachu, pochybností a nejistoty. Můžeme se společně podívat na tvůj konkrétní příběh.

2. Čekatelky. Ženy, které zažily ztrátu milované osoby nebo čekají na svou lásku, která se z nějakého důvodu nevrací. Byly mezi nimi ženy, kterým vojna odvedla muže. Ženy lovců, které se nevracely. Ženy, které se zamilovaly do můžu z jiných kast a nemohli s nimi být. Prostě ženy, které zažily bolest nenaplněné lásky. Jejich příběhy, jsou plné smutku, touhy a bolesti. Máš v sobě hluboký smutek, který nemá příčinu z tohoto života? Máš strach věřit dobrým koncům? Narážíš na zadané muže nebo jsi dlouho sama? Pak patříš k ženám čekatelkám, ve kterých se ukrývá bolestný příběh, který ovlivňuje tvojí přítomnost. Jaký příběh se odehrál v tvé minulosti, který tvůj život teď nejvíce ovlivňuje?
Pojď se vydat společně se mnou do dávného příběhu, abychom v něm uvolnily bolest a získaly pro tebe sílu.

3. Štítonošky. Ženy, které v minulosti obětovaly sami sebe pro záchranu něčeho v co věřily. Ženy bojující za slabší, pravdu, víru. Ženy, které samy sebe postavily do plamenů, které riskovaly životy. Agentky, bojovnice za ženská práva, Johanky z Arku. Ty které se snažily zoufale uchránit Atlantidu před zánikem a další tisíce příběhů, které štítonošky prožily. Mnohé z nich stále v sobě cítit plamen spravedlnosti a potřebu chránit slabší. Záleželo jak moc velikou bolest při své misi zažily a s čím jejich duše odcházela z minulých životů. Dost často je vidím v ženách, mezi které patříš i ty. V ženách pro které je důležité, aby se ostatní měli dobře. Jsou velmi silně pečující, milující a ochraňující. Neumí říci ne a vždy se snaží druhým pomáhat i na svůj úkor. Mají problém se sebeláskou a sebeoceněním. Cítí hlubokou vinu. Objevíme spolu tvůj příběh, který se v tobě ukrývá, abychom ho opečovaly a odstranily bloky z minulosti, které ti brání třeba v sebelásce?

A protože 8. 3. byl náš svátek, dokonce mezinárodní, rozhodla jsem se ti místo květiny darovat kouzelné slovo.

Když napíšeš do formuláře slovo ZENY (velká písmena) a zaklikneš uplatnit, vyčaruje se ti milá sleva.

Kouzlené slůvko bude možné uplatnit pouze do 14. 3. 2021

Cesta ke kořenům, tě může provést k odblokování strachu ze tmy i toho, co je v ní ukryté.  

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře