Obrázkohraní – Jaký archetyp v sobě nosíš?

Vyber si obrázek, který tě nejvíce přitahuje a přečti si, jaký vzkaz jsem pro tebe z obrázku načetla.

Obrázek číslo 1: Možná se na sebe díváš jako na nedokonalou bytost, ale ty v celé tvé celistvosti dokonalá jsi. Tvá duše prošla mnohými životy a pamatuje mnohá zranění, která zažila během putování skrze různá zrození. Nejčastěji prožívala bolest spojenou se vztahy. Po mnoho věků byla odmítaná, opouštěná, zrazovaná, nechtěná. Pamatuj si ale, že mnohokrát byla také chtěná, ctěná i milovaná.

Paměť, se kterou bylo složené tvé tělo a vědomí, nese v sobě pradávnou bolest a rozbití, které jsi zažívala po mnoho věků. Narodila ses tentokrát do života, který je plný možností nejen v léčení tvé duše, ale možností a příležitostí zkoušet, hledat, objevovat nové postoje a žít tak, jak je ti milo.

Nic ti nehrozí. Nežijeme už v dobách krutých k ženám. V dobách, kdy jsme byly považovány za špatné, hromadně vražděny, zneužívány a vykořisťovány. Žijeme v době, která v sobě nese Artemidino poselství svobody.

V době, kdy se ženy veřejně podporují, mají svůj hlas, jdou svými vlastními cestami, mají právo volit a být v rolích ve kterých být chtějí, ne musejí.

Ano, uzdravuj svou duši, ale především žij! Protanči se svým životem a všemi příležitostmi. Neexistují žádná omezení, jen ta, která sama sobě dáváš, omezení, ve která věříš.

Máš v sobě archetyp Máří Magdalény, tak ho naplňuj. Žij pravdivě, naplno, objevuj svou sexualitu a nech v sobě otevírat postupně svoje dary, neboť se jich v tobě ukrývá mnoho. Cti svou krásu, jemnost, něhu. Přijmi, že věci se dějí a nerozděluj svět na dobrý a zlý, tak jako ho ani Máří nerozdělovala. Máš v sobě její kvalitu milenky, bezpodmínečné lásky, soucitu. Žij tak, aby se její kvality staly i tvými a ty jsi je do této doby přinášela. Máš pocit, že ti v tom něco brání? Pak přijmi moji pomoc a nech se provést Cestou ke kořenům toho, co tě omezuje.


Obrázek číslo 2: Odmítaná, nepochopená, tvrdohlavá, ale současně vášnivá s esencí léčitelky v mnoha podobách. Buď tím, kým jsi se narodila, tím, koho tento svět potřebuje a volá. Mnohokrát se tvá duše, oděná do různých těl v různých zrozeních, dostala do situace, kdy byla za svou pravdivost týraná, ničená, vypuzená. Neseš si hluboko v sobě strach být sama sebou. Snažíš se zapadnout, ale jako kdybys neměla nikde místo. Možná nemáš, možná si tvoje duše v téhle inkarnaci potřebuje zažít, že nepatří nikam a současně má místo všude.

Je těžké nikam nepatřit, protože naší přirozeností a potřebou je být součástí komunit, smečky. Cítit vyčlenění se rovná setkání se smrtí. Cítíš se pak ohroženě a ve strachu, že nedopadneš dobře, se tvoje zranitelnost snaží ochránit fyzickou i verbální agresí, cynismem nebo odsuzováním druhých.

To, čemu bys měla věnovat pozornost, je právě tvůj strach z odmítnutí, vyčlenění, ale také ze smrti. Protože jestli tvá duše něco zažila, tak právě násilnou smrt kvůli své pravdě, názorům a schopnostem. Dost často sehráli v tvé smrti různé úlohy muži, kteří, ať už vědomě nebo nevědomě, stáli za tím, že ti byl odejmut život.

Proto s nimi stále tak vnitřně bojuješ a nemáš k nim důvěru. Dokonce můžeš mít strach se zamilovat, protože právě láska k muži se ti stala osudnou. Někde uvnitř sebe tušíš, že máš nějaký dar, schopnost nebo něco hlubokého, ale jako by ses k tomu nemohla dostat.
Cesta k uvolnění vede přes práci se strachem, nenaplněnou láskou a s tématem smrti. Vydej se na Cestu ke kořenům společně se mnou.


Obrázek číslo 3: Silně emocionální, citlivá tak, že reaguješ na všechny změny na planetě, v lidech, energiích. Jsi hluboce spjatá s esencí planety Země. Tak jako ona vnímá každý náš pohyb, vnitřní i vnější, vnímáš i ty mírné změny, které však mají veliký potenciál.

Kvalitu, kterou tvé zrození může přinášet ve chvíli, kdy se spojíš se svým vnitřním archetypem Gai, je moudrost a péče. Zrodili jsme se z ní a opětovně se do ní vrátíme. Gaia je matkou, bezpodmínečně milující své děti, ať jsou jakékoli. Učí nás milovat svět kolem sebe, i ten náš vnitřní. Jsi dcerou Gai a proto pamatuj, že jsi milovaná.

Věnuj se nyní péči o sebe. Hýčkání, rozmazlování, vyživování a spirituální růst jsou témata, která v tuhle dobu mají být tebou naplňována. Objevuj své hranice a jasně a laskavě je vytyčuj. Stejně tak jako to umí milující matky. Neboť matky, které nedrží pevné, ale současně svobodné hranice, vychovávají pokřivené osobnosti.

Od naprosto poslušných po sobecké jedince. Vy sami pak můžete být pokrouceni, když sami sebe neznáte a nectíte své vlastní hranice.

Tvými vnitřními pomocníky jsou živly vody, ohně, vzduchu a země, kterým když porozumíš a aktivuješ je, pak se stáváš celistvou a přineseš esenci Gai do téhle doby pro nás druhé.

Pokud jsou hranice a bytí sám sebou to, o čem pochybuješ, pak přijmi pozvání a skrze individuální konstelace pojďme tvůj vnitřní svět proměnit.
Zatím tuhle službu nenabízím oficiálně, ale můžeš mi napsat a domluvíme se.


Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře