Obrázkohraní – vánoční esence

Tohle obrázkohraní je speciální, jde na dřeň a současně vám chci ukázat, jakou svoji část můžete v Adventním kalendáři pro velké holky podpořit a více rozvinout. Kalendář má tyhle 4 esence, a proto si každá z vás přijde na tu svojí. Kalendář můžeš koupit už jen do 25. 11. 2023 a posledních pár hodin za zvýhodněnou cenu.


1. Bytostně potřebuješ vnímat ve svém životě naději. Hýčkej ji a vnímej ji. Jakmile se v tvém vnitřním prostoru začne vytrácet a ty postřehneš stmívání a postupné zhasínání toho úžasného světýlka, bude už možná zbytečně pozdě. Proto prosím, buď k sobě vnímavá a na okamžik se zastav a navnímej si samu sebe. Co cítíš? Vnímáš světlo naděje v sobě? Ne, nebo jen matně? Tak mám pro tebe radu, která tomu světýlku nedovolí zhasnout a ztratit tak životně důležitou esenci. Potřebuješ si více hrát. Hledej příležitosti ke hře. Malé děti jsou totiž doslova esencí naděje. Nadchnou se pro cokoli a mají v sobě radost ze všeho. My dospělí pod tíhou každodennosti o ni přicházíme. Divila by ses kolik žen už jsem vedla k jejímu návratu. Bez naděje se nedá žít. Nesmíš o ni tedy přijít! Hraj si, probouzej své vnitřní dítě. Tou hrou, tím dovolením si, tím, že zase do svého vnitřního prostoru pozveš radost.
Jestli nevíš, jak si hrát, přijmi pozvání do mého adventního kalendáře, kde naděje a hra bude přítomná stejně jako hloubka a spiritualita. Přidej se.

2. Je pro tebe velmi důležité vytvořit si systém a být důsledná. Potřebuješ, aby věci byly na správném místě, a to co děláš mělo nejen smysl, ale i logiku. Nesnášíš, když jsi roztěkaná a nevíš, z které do které. Tvé druhé jméno by mohlo být KONTROLA. V tomto období velmi oceníš, když si důsledně naplánuješ, jaké činnosti chceš dělat a také který den je chceš dělat anebo dělat musíš. Měj prostě systém, udělá ti to dobře. Odškrtnout si hotové, a především NEPŘIPISOVAT další činnosti. Zamysli se nad tím, co je skutečně důležité udělat, a to si naplánuj a ostatní deleguj. I systém se najde v našem adventním kalendáři. Jen si to představ, pravidelně 24 dní, každý den ráno, si budeš „otevírat“ okénko ve FB skupině. No nezní to skvěle? Navíc si trochu povyrazíš, zasměješ se, zamyslíš se a budeš rozjímat. Pojď do toho!

3. Nutně si potřebuješ urovnat vztahy v rodině, s přáteli ale dost možná i vztah sama se sebou. Nedělá ti dobře, když je v tvém životě disharmonie. Jako kdyby tě to vnitřně doslova stravovalo a zastavovalo v každodenním životě. Potřebuješ vnímat v každém póru svého těla, ale i duše harmonii a potřebuješ se cítit vítaná, milovaná a součástí. Sníš o lepším světě, lásce a máš hluboký vztah k rodině a svému rodu, i když možná ne vědomě, ale v podvědomí ano. Vnímáš sílu minulého i vlasti a chceš budovat svět, který bude postavený na hodnotách jako je pravda, láska, pokora, ale také důstojnost. Svým vztahům můžeš pomoci třeba tím, že směrem ke svým rodičům se naladíš na to, že jsi menší, něž oni, ne hloupější, ale menší v té hierarchii. Jedině tak můžeš být v bezpečí. Jako malá se můžeš o své velké rodiče opřít. Nesuď jejich život. V partnerství přijmi odpovědnost za svoji část a druhému nech jeho kompetence. I ty v mém adventním kalendáři najdeš podporu pro své vztahy a pro pocit, že někam patříš. Navíc si užiješ naplno vánoční čas. Přijmi pozvání!

4. Mít pro sebe pauzu, dovolit si jen tak být a rozjímat. To teď potřebuješ! Nech toho přemýšlení o tom, co ještě udělat! Vypni a sedni si. Už sedíš? Skvělý, a teď se nadechni, naplň svoje plíce vzduchem a pomalu vydechni. Ještě jednou prosím! Cítíš to? Přichází klid. Během roku jsi doslova zavalená povinnostmi. Není to dobré ani pro tvoji plet, ani pro nikoho v tvém okolí. Odpočívej, rozjímej, dýchej. Dopřej si to, o čem sníš. O klidu a pohodlí. Dopřej si ho. Uvař si dobrý čaj do krásného hrnečku, který bude mít své HYGGE, zachumlej se do hřejivé deky v zemité barvě a začti se do knihy, která ti leží na stolku, jako moc hezká dekorace. Jenže kniha není dekorace a ty nejsi robocop! Naučila ses jet na plný plyn a plnit povinnosti, teď je čas na to zvolnit a dovolit si jen být. I tuhle rovinu má v sobě můj adventní kalendář, vede vás ke spojení se sebou a k vědomému zastavení se. Dopřej si ho se mnou.

Mám pro tebe ještě jednu nabídku!

Živé setkání se mnou a Petrou v Olomouci na kterém si užiješ nejen legraci, ale také hloubku skrze slunovratový rituál a konstelační tanec se svým vnitřním dítětem. Čeká tě s námi opravdu silný a magický zážitek, který tě naladí na adventní čas! Přijeď! Moc se na tebe těšíme.

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře