Zjistěte, co vám radí Tarot pro rok 2024

Bilancování, tvoření záměrů, vizí, nebo také věštění, abychom věděli, co nás čeká a nemine v roce 2024, teď můžete číst na každém rohu sociálních sítí. Já nebudu výjimka, protože se připojím k pisatelům o tom, co může přinést rok 2024 a jaké jsou vlastně jeho energie.

Mluví se o dřevěném drakovi, který nám má přinést sílu, dynamiku a tah na branku, alespoň tak jsem to četla v několika článcích. Taky jsem viděla na fb Astropsychologie  krásný popis o planetách Pluto, Neptun, Uran a Saturn a čekám na Jupitera.

Protože nejsem astrolog, nebudu tu věštit pro jednotlivá znamení. Půjdu na to jinak. Sepsala jsem pro jednotlivá čísla předurčení (životní čísla) výklady karet na rok 2024.

Nejdřív si ale své číslo předurčení musíte spočítat.

Jak?

Stačí, když si mezi jednotlivá čísla svého data narození dáte pomyslná plus a začnete je sčítat.

Například: herec Oldřich Nový se narodil 7. srpna 1899. Sčítáme tedy 7+8+1+8+9+9=42=4+2=6. Jeho číslem předurčení byla 6, které v tarotu odpovídá karta MILENCI. Proto Oldřichovi seděli nejvíce role milovníků, ale také naivků. Na druhou stranu se o něm říkalo, že byl uzavřený, náladový a nedůvěřivý, což k MILENCŮM také patří, když je zrazena jejich důvěra. Pokud si budeš chtít přečíst o jednotlivých číslech z pohledu tarotu, otevři si tenhle článek!

Máte spočítáno? Tak to už znáte své číslo předurčení a můžete pokračovat ve čtení.

Všeobecně bude roku 2024 vládnout číslo 8. To je ve velké arkáně Síla a ta se nás ptá, jestli jsme v kontaktu se svou vnitřní silou, odvahou a sebepřijetím. Učí nás soucitu a podporuje kreativitu, trpělivost, ale také zkouší naši moc a otevírá náš stín a tím je manipulace. Osmičkový rok s dřevěným drakem bude tedy dost síla! Teď se půjdeme podívat, jak se v roce 2024 budou mít jednotlivá čísla předurčení.

Číslo předurčení 1 a jeho rok 2024: Milé jedničky, u vás bude důležité, abyste přehodnotily pár věcí ve svém životě. Pravděpodobně žijete v něčem, co vám bere energii, ale neumíte to opustit. Jako kdyby vás držela nějaká neviditelná síla, vy se vždy zacyklíte a po nějaké době se opět cítíte vyčerpané. Karty vám radí, abyste si uvědomily, jak moc vám to odsává životní energii a že vás to ohrožuje na zdraví. Pokud se necítíte dostatečně silní na udělání změny, možná by pro vás bylo dobré najít si někoho, s kým svou situaci proberete a kdo vás nasměruje. Pokud jde o vztahy, mohly by pomoci konstelace nebo gestalt terapie. Rok 2024 vás povede k odpoutání se od toho, co vás stahuje dolů, tak tomu jděte vstříc.

Číslo předurčení 2 a jeho rok 2024: Milé dvojky, karty vám doporučují pracovat na svém vyjadřování a komunikaci. Nemusíte ležet v knihách, můžete zkusit zpěv, tanec, kreslení. Prostě být kreativní a v pohybu. I to má totiž vliv na vaši schopnost vyjadřování se. Kreativita vás vede k tomu, kdo skutečně jste a co pro sebe potřebujete. To se vám bude hodit v komunikaci s lidmi, kteří na vás budou používat manipulativní techniky a budou se vás snažit dostat tam, kde vás potřebují mít. Když znáte sami sebe a dovolíte si to vyjádřit, takoví lidé nejen že nemají nad vaším životem moc, ale postupně z něj odejdou. No a právě nastavování hranic a vymezování se bude tématem vašeho roku 2024.

Číslo předurčení 3 a jeho rok 2024: Milé trojky, máte určitě představu o tom, jak by měl rok 2024 vypadat a půjdete si za tím. Dejte si ale pozor na to, aby vám vaše jednostrannost nezaslepila oči a vy jste nepřehlédly neočekávané změny a vývoj událostí. Mohlo by se vám také stát, že přes veškeré naplňování svých záměrů přehlédnete, jací lidé se kolem vás pohybují a jestli ti, kterým dáváte důvěru, si ji opravu zaslouží. Rok 2024 bude pro vás rokem, kdy budete muset vyvážit přemýšlení a akci. Když převáží jedno nebo druhé, nebude to pro vás přínosné a naopak byste se mohly „zadřít“.  Jo a ještě něco, do vašeho života vstoupí vášeň 😉

Číslo předurčení 4 a jeho rok 2024: Milé čtyřky, rok 2024 vás dovede k vědomému pohledu na váš život. Možná budete okolnostmi nuceny postavit se pravdě, která se snažila ukrýt pod všechny blyštivé touhy a fantazie. Zeptá se vás na to, jestli jste náhodou nezapomněly, čemu jste chtěly zasvětit své dny a svůj život. Také se vás zeptá, jak jste na tom s trpělivostí k sobě i k druhým a se vztahem k financím. Lpíte na nich, máte o penězích nějaké předsudky? Tenhle rok se vám ukážou v plné síle a vy je budete moci přepsat a proměnit. Finanční konstelace vám mohou příští rok pomoci.

Číslo předurčení 5 a jeho rok 2024: Milé pětky, tak tohle se vám bude líbit. Budete čelit výzvám, ale takovým, které vás budou bavit a lákat. Vaše energie bude proměnlivá, ale současně stabilní, takže žádné nepříjemné bipolární náladičky. Dokonce si budete užívat pocit naplnění a budete mít dost času na odpočinek. Dostanete dobré zprávy, nebo se dostanete do jiskřivě svádivé komunikace. Prostě rok jak má být. Samozřejmě, že nebude jen růžový a vášnivý, ale těch hezkých okamžiků bude víc než těch, co vám malují vrásky po čele.

Číslo předurčení 6 a jeho rok 2024: Milé šestky, tak jako uklízečky vysmýčí každý kout, tak si vy budete dělat v roce 2024 pořádek ve svém domově a ve svých vztazích. Najednou začnete být ještě citlivější na to, jak s vámi druzí jednají, něco ve vás se začne vzpouzet, a v té chvíli najednou vaše vnitřní plachetnice nabere vítr do plachet a vás už nic nezastaví. To, o co vám skutečně jde, a to nejen v roce 2024, je harmonie. Jako šestky to máte přirozené a události, které se budou dít, vás k ní minimálně přiblíží.  Vaše vztahy se dostanou do nového rozměru lásky a vy si tam doslova budete rochnit.

Číslo předurčení 7 a jeho rok 2024: Milé sedmičky, vy buďte na sebe opatrné. Projeví se vaše dřívější tempo a přehlížení sebe sama. Nejen vaše tělo potřebuje dlouhý odpočinek. To, že jste zapomínaly na sebe, si v tomto roce vybere svou daň. Karty vám doporučují zaměřit se na srdeční čakru a její téma a současně vám chtějí prozradit něco, co se vám v následujících letech bude hodit. Ve chvílích, kdy začnete ztrácet kontakt se svou intuicí a instinktem, si můžete být jistí, že jste už dávno za hranicí svých možností. Pokud ucítíte volání, že se zase na sebe potřebujete naladit a propojit ty roztržené části sebe sama, můžeme je smířit a propojit skrze individuální konstelace vnitřní pětky. Nemáte zač 😊.

Číslo předurčení 8 a jeho rok 2024: Milé osmičky, tohle pro vás bude rok o hodnotách a o tom, zda žijete svoji vnitřní pravdu. Vaše každodennost by měla být prosycena vděčností za maličkosti a obyčejnosti. Současně vám karty radí, ať projevujete lásku a ocenění lidem kolem sebe. Především těm, o které jste se mohly vždy opřít. Ať cítí, že je máte rády. Pozor si během roku dávejte na své chování, především na to, jestli nejste sami sobě nevěrné a na svoji pýchu a touhu po uznání, velmi rychle byste na to doplatily. A nezapomínejte, že ve chvílích temna je vděčnost zářícím světlem.

Číslo předurčení 9 a jeho rok 2024: Milé devítky, váš rok by měl být plný krásné tvůrčí energie, otevřené komunikace a jasného vedení k tomu, co chce vaše duše. Alespoň to ukazují vaše karty. Do života vám vstoupí téma matka, mateřství a péče, ale také kreativita. Energie, kterou karty ukazují, je velmi podporující. Pozor si dávejte v oblasti komunikace, buďte upřímní a pravdiví, ale ne kousaví, ironičtí a nepoužívejte svůj jazyk jako meč, kterým chcete bodnout nebo zranit. Velmi rychle by se to otočilo proti vám. Když se objeví náročnější období, nezapomínejte na to, že je to skutečně jen období. Všechno má své cykly a přírodní zákonitosti. Jo a abych nezapomněla, důležitou věcí v tomhle roce bude vaše víra a pokora.

Budu ráda, když tento článek budete sdílet, ať se dostane k co nejvíce lidem. Než se rozloučíme, ještě bych vám chtěla popřát, abyste v roce 2024 nalezly radost, lásku a smysluplnost ve všem, co podnikáte. Ať jste milenkou svého vlastního života, vládkyní svých cílů a pečovatelkou o vlastní pohodu. Ať váš život odráží smyslnost a lásku k vlastnímu já. Ať jste tvůrkyněmi svých úspěchů a vedením pro ty, kteří vás obklopují. A ať vaše péče o vlastní duši a o vztahy s ostatními tvoří váš každodenní rituál.

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře