Za svůj smích zaplatila cenu nejvyšší.

Chceš vědět, jak minulost formuje současnost a kolik si toho v sobě neseš? Přečti si tento příběh, protože úplně klidně může být tvým vlastním.

Obrátila se na mě jedna úžasná a nádherná žena a objednala si u mě dlouhodobější spolupráci. Postupně jsme velmi jemně odkrývaly témata, která si vyžadovala opečování, až jsme se dostaly k poslednímu telefonickému setkání.

Bylo těsně před 30. 4. a bylo mi jasné z první vět, že to bude „mazec“. Pořád jsme společně narážely na jejího exmanžela, který byl agresivní a nejvíce jejich spory odnášeli synové.

Rozplakala se do telefonu a popisovala, jak jí neustále uráží a vypisuje sprosté SMS, ve kterých sem tam použije slova ZHOŘ, čarodějnice nebo děvko. Bylo jasné, že téma je ve vzduchu i energeticky, a protože jsme několikrát měnily termín, vyšlo nám to skoro na „pálení čarodějnic“, a to prostě náhoda nebyla. Napojila jsem se na ní a začala načítat příběh, který za tím stojí.

Teď ti budu vyprávět příběh, který stojí na počátku jejího manželství, ale o notnou řádku let dříve, ještě před tímto životem.

Zamilovaná do ženatého muže

Mladá a krásná dívka, podlehla kouzlu jednoho z mužů, který ale už měl svou „vyvolenou“. Charisma a slovíčka pobláznily mladou dívku a ona se zamilovala do muže, který byl omámený jejím mládím a krásou. Měli milostné pletky, které se snažili skrýt před zraky ostatních.
Jenže se v příběhu objevil chlapec. Bylo mu asi 13 let a objevoval své choutky i touhy. Bohužel si vybral tu mladou dívku a neustále jí sledoval, a to i při milostných hrátkách se zadaným mužem. Stával opodál a držel svou chloubu v rukou a rychlými pohyby uspokojoval svou chuť při pohledu na její nahé tělo při milostných hrátkách.

Smích, který jí stál život.

Jednou se osmělil a přišel za ní a začal se na ní tlačit a loudit, ať se pomiluje i s ním, když je taková poběhlice, která dává starým a zadaným, tak může dát i jemu. To ji trochu vylekalo, ale pak měla radost, že na to někdo přišel a třeba bude moct být se svým milým.

Chlapec vyndal svou „chloubu“ z kalhot a dožadoval se doteků a laskání, kterých byl svědkem, když ji pozoroval. Jenže, jeho chlouba měla daleko do té mužské, asi jako má sýkorka do orla. A tak se děvče začalo smát až jí tekly slzy a utrousila nějakou větu na adresu jeho chlouby. Kluk utekl. Tváře mu hořely a vztek v něm doutnal. Byl ponížený a ublížený, zklamaný a zahanbený. Ale především byl plný potřeby se pomstít.

Je to čarodějnice!

Prozradil podváděné manželce, že je podváděná. Dalším lidem nakukal polopravdy i lži a těšil se z toho, jak jí zavařil. Možná se chtěl jen pomstít a pošpinit její jméno, ale celá situace nabrala spád tak rychlý a příkrý, že mladé děvče skončilo na hranici. Lidi spojili, co mohli a co se jim hodilo. Vlastní frustraci mohli konečně na někoho hodit, včetně svých chyb i strachů a ze zamilované holky, která si uměla užívat života byla natotata čarodějnice na hranici.


Zhoř, čarodějnice! Zhoř.


Když pod ní začal plát oheň, díval se i ten chlapec, jak bude hořet a už neměl pohled chlapce. Díval se na ní se zavřeným srdcem, krutostí i odsudkem. Začal v sobě živit zášť a ta ho provází ještě dnes. A tak u hranice pod hořící dívkou, křičel s davem Zhoř, čarodějnice! Zhoř! A v ten samý moment dívka proklela jeho i všechny, kteří jí tam dostali.

A to byl konec? ….

Rozhodně ne! Pak jsem s klientkou pracovala a pomáhala jí porozumět příběhu, pochopit ho a integrovat, aby z něj mohla vystoupit. Byl odpovědný nejen za těžký vztah s manželem (chlapec, kterému se vysmála), ale i s rodiči a celkově ovlivňoval její pocit oběti. Uzdravovaly jsme spolu tu, která proklela a hledaly pro tuhle část duše klid.

Když jsme skončily, zeptala jsem se jí, jak teď cítí slova svého exmanžela – zhoř! Čarodějnice! Protože na úplném začátku jí vedly do pláče, slabosti a pocitu oběti. Po absolvování jí slova nechávala chladnou.

A teď se uvidí, jak se její život začne proměňovat, když opustila tenhle příběh a roli oběti. Hodně štěstí! Ať to slouží! Ty víš.

Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře