Nesmírná síla v Tobě i Tvém rodě.

Vždycky jsem věděla, že ženy jsou opravdu silné, že unesou tolik bolesti, a přesto mají na tváři úsměv.

✨Že jsou skoro zoufale a nemohu dál, a přesto vstanou a pokračují v každodennosti.

✨Že i když je jejich srdce zlomené na tisíce kousků, nikdy nepřestanu hledat lásku.

✨I když nemají rády samy sebe a pohled do zrcadla je bolí, dokážou vidět krásu v jiných ženách.

✨I když jsou na pokraji svých sil, jdou a podporují jiné ženy.

Dokážou mít s druhými soucit a samy sebe trýznit vysokými nároky na sebe a své prožívání života. Na své tělo, svou domácnost, vztahy k dětem, na sebe ve vztahu k mužům.

A ty nejsi výjimka. Jsi stejná nebo alespoň po nějakých bodech podobná. Jsi žena s ohromnou silou uvnitř. Možná tomu ještě nevěříš, ale máš jí v sobě. Schválně se podívej na to, jak žiješ, pracuješ, kolik toho dokážeš zvládnout bez odpočinku nebo ocenění.

Jenže někdy se za takovým jednáním ukrývá příběh schovaný v minulosti. Možná jsi byla vychovaná ženou, které neznala nic jiného než dřinu a odříkání si. V takovém případě, by ti mohly být prospěšné konstelace, léčení rodové liniepřeprogramování vnitřního nastavení.

Na semináři karmických konstelacích si vždycky uvědomím, jak moc silné jsme a díky bohu si to uvědomí i ženy, které seminářem prosily! Nejde to totiž přehlédnout.

Příběhy předkyň totiž formovaly nás ženy na nevědomé úrovni. Prožíváme v tady a teď to, co v minulém tady a teď, ženy našich rodů. S jinými kulisami, ale podobně.
.
CHCI ABYS VĚDĚLA ŽE JSI SILNÁ. I když si to nemyslíš. I když sama sebe zpochybňuješ, i když si myslíš že děláš všechno jinak, než bys měla. Žijí v tobě dávné příběhy tvého rodu, ty sama máš svých příběhů dost… A přesto jsi dnes ráno vstala a kráčíš každodenností dál.. Jen nemusíš kráčet se zátěží, ale darem předků a to konstelace umí!

Jsi úžasná. Jsem úžasná. Jsme úžasné.
Buďme požehnané.Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje VIDANTE síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. V prosinci 2019 jsem karty odložila, protože už jsem je nepotřebovala. Od té chvíle se věnuji Andělskému čtení, které je silným transformačním procesem pro ženy, které provádím a také Karmické cestě duše. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře