Nesmírná síla v Tobě i Tvém rodě.

Vždycky jsem věděla, že ženy jsou opravdu silné, že unesou tolik bolesti, a přesto mají na tváři úsměv.

✨Že jsou skoro zoufale a nemohu dál, a přesto vstanou a pokračují v každodennosti.

✨Že i když je jejich srdce zlomené na tisíce kousků, nikdy nepřestanu hledat lásku.

✨I když nemají rády samy sebe a pohled do zrcadla je bolí, dokážou vidět krásu v jiných ženách.

✨I když jsou na pokraji svých sil, jdou a podporují jiné ženy.

Dokážou mít s druhými soucit a samy sebe trýznit vysokými nároky na sebe a své prožívání života. Na své tělo, svou domácnost, vztahy k dětem, na sebe ve vztahu k mužům.

A ty nejsi výjimka. Jsi stejná nebo alespoň po nějakých bodech podobná. Jsi žena s ohromnou silou uvnitř. Možná tomu ještě nevěříš, ale máš jí v sobě. Schválně se podívej na to, jak žiješ, pracuješ, kolik toho dokážeš zvládnout bez odpočinku nebo ocenění.

Jenže někdy se za takovým jednáním ukrývá příběh schovaný v minulosti. Možná jsi byla vychovaná ženou, které neznala nic jiného než dřinu a odříkání si. V takovém případě, by ti mohly být prospěšné konstelace, léčení rodové liniepřeprogramování vnitřního nastavení.

Na semináři karmických konstelacích si vždycky uvědomím, jak moc silné jsme a díky bohu si to uvědomí i ženy, které seminářem prosily! Nejde to totiž přehlédnout.

Příběhy předkyň totiž formovaly nás ženy na nevědomé úrovni. Prožíváme v tady a teď to, co v minulém tady a teď, ženy našich rodů. S jinými kulisami, ale podobně.
.
CHCI ABYS VĚDĚLA ŽE JSI SILNÁ. I když si to nemyslíš. I když sama sebe zpochybňuješ, i když si myslíš že děláš všechno jinak, než bys měla. Žijí v tobě dávné příběhy tvého rodu, ty sama máš svých příběhů dost… A přesto jsi dnes ráno vstala a kráčíš každodenností dál.. Jen nemusíš kráčet se zátěží, ale darem předků a to konstelace umí!

Jsi úžasná. Jsem úžasná. Jsme úžasné.
Buďme požehnané.Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře