Kouzelné říše otevírají dveře k tvému pravému já

Stála jsem v knihkupectví a nadšeně, ale i se sevřeným břichem, listovala nově vydanou knihou. Jmenovala se POZEMŠTÍ ANDĚLÉ a byl v ní test, ke kterému mě nasměrovala jedna známá. „To si musíš přečíst! Ty jsi jasná čarodějka.“
Ještě v tom knihkupectví jsem si test udělala a opravdu mi vyšlo, že moje duše patří k moudrým (neboli čarodějkám), ale stejnou měrou i k elementálům. Co mě překvapilo a nenadchlo bylo, že moje třetí říše je andělská. S tím jsem bojovala asi nejdéle.

Andělé, vesmírní, elementálové a moudří

Čarodějky mi mazlily egíčko a pochopila jsem, proč jsem od malička vyzrálejší a působím starší.  Elementálové mi vysvětlili, proč jsem byla překvapená, že nejsem zrzavá zelenoočka a proč od malička jdu proti řádu. Ale anděl? Br, blbá naivní zranitelná blondýna. Fuj. Tohle byl rok 2004, ale dnes se na svou kouzelnou andělskou říši dívám jinak.

Téma kouzelných říší mě tenkrát pohltilo a od Doreen Virtue jsem hltala každou knihu, protože jsem měla pocit, že mi konečně někdo rozumí.

O 19 let později se ke kouzelným říším vracím

Takže když přišla vesmírná nabídka od Žanety Ariati, abych si prošla kurzem, který pořádá, bylo moje ANO silnější, než moje pochybnosti, že to nezvládnu. Pochybnosti mimochodem patří k moudrým 😉

Když procházím jejím kurzem, cítím se podobně jako tenkrát. Jsem DOMA. A musím říct, že když Žaneta mluví o andělské říši a říká, že „andělé si vás načtou ještě dřív, než vy sami víte, že je u vás něco v procesu“, tak to jako wow, to sedí dokonale!  Na tohle jsem expertka. Kolikrát jsem se ptala kamarádek „jsi v pořádku?“ To proto, že se mi něco nezdálo v jejich hlase.

Většinou to popřely, jelikož si toho nebyly samy vědomy. Za chvíli mi ale volaly zpět a říkaly „ty jo, máš pravdu, v něčem zase jedu“. Musela jsem se s tím naučit pracovat a neříkat vždy, co cítím. Rozhodně ne bez vyzvání.

Žaneta Ariati říká:

Jsem vděčná, že Kouzelné říše přináší úlevu a porozumění nejen do vztahů, ale také do tématům peněz, práce nebo podnikání, poslání a dalších.
Pokud bys chtěla toto sebepřijetí a pochopení zprostředkovat i svým klientům, napiš mi. Právě otvírám možnost zúčastnit se certifikovaného kurzu pro lektorky Kouzelných říší, a zapojit tak Kouzelné říše do své praxe. Po absolvování kurzu můžeš poskytovat konzultace, provázet ženy i muže rituály, vedenými meditacemi a doprovázet je na cestě přijetí své přirozenosti.

Proto jsem i v Žanety kurzu! Protože kouzelné říše jsou typologie, která je silně archetypální a využiju ji ve své praxi pro vás všechny.
Miluju všechny typologie. Už když mi bylo 14 let (před 26 lety), tak jsem začínala pracovat s numerologií, studovala jsem řeč těla, typologii obličeje, psychologii a základy astrologie. Když se ke mně dostala kniha o čtení z ruky, nejvíc mě zajímalo, co o člověku vypovídá způsob podání ruky, než různé pahorky a čáry. V nich jsem uměla číst i bez knih. Cikánka, no!

Bude to mega magické! Konstelace, Tarot a říše, to bude kombo! Jen počkejte…

Jestli ale i vy chcete obohatit sami sebe a svou praxi, tak pojďte projít kurzem. Je už sice v plném proudu, ale jdeme volným tempem a myslím, že když zaťukáte, požádáte a sáhnete do svého měšce, Žaneta vám otevře.

Nebo počkejte do jara 2024 a pokud si dojdu pro certifikát, budu vás moci provést touhle typologií sama.
A pokud nechcete čekat a chcete se poznat, nabízím vám NÁVRAT DOMŮ – rozbor data narození.

Nebo přijeďte na konstelační čarování do Olomouce a dopřejte svému rodovému systému i sobě samým úlevu, smíření a více lásky pro vaší každodennost.

Jmenuji se Eva Pitnerová a jsem z poloviny cikánka. Z rodu mého otce čerpám věštecký dar a temperament a z rodu své matky čerpám vnitřní sílu, láskyplnost, magii. S výkladem karet jsem začala v roce 2005 a od té doby jsem pracovala s více jak 10.000 klientkami. Postupně jsem začala kromě karet pro klientky nabízet konstelace - Karmické a rodinné a regresně transformační službu - Cesta ke kořenům Tady najdeš služby, které nabízím>> a tady si přečti o tom kdo jsem>>

Vytvořila jsem pro tebe programy ZDARMA, které najdeš tady nech se inspirovat a provést k harmonickým vztahum>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Komentáře